Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    miaaa1

    Pozdraaav. I ja vam se pridruzujem. Meni je zadnja menga bila 10.9., a prema kalendaru termin bi bio 21.6.2021. Ee sad, prije 3 dana imala sam iscjedak smedi, i danas i jucer opet al skroz malo. Ulozak je samo zamrljano malo.. Jeste se kad susrele s tim? Prosla trudnoca mi je zavrsila sa spontanim u 6tj isto krenulo sa smedim iscjetkom, tako da se bas bojim…


    Pozdrav, prosli tjedan sam i ja to imala i odmah sam se prepala i zvala svoju privatnu ginekologicu i otisla na pregled. Rekla mi je da je to implatacijsko, meni je bilo kao smeckasto ali kroz sluz onako nekako neobicno. Svakako mi je propisala Duphaston da uzimam, ali sutradan mi je vec prestalo pa ih nisam pila. Tri dana mi je trajalo.

  • Deleted user

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim, meni ispada termin 14.6. al posto je 6.mjesec ja to vec smatram ljetom 😂😂

  • Tonka55

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Nekim curama sam čestitala na drugim temama, ali još jednom - čestitke svim budućim mamama 🤰💞🥰 Sve smo sredina lipnja koliko sam skužila 🙂🙂

    👨‍💼30 💓 👩‍💼28
    Naše malo čudo je napokon na putu 🤰🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Pčelica06

    Pčelica06

    Broj poruka: 959

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim buducim mamicama! Ja sam iz ljetnih 2020..  Termin je bio 20.6. sto je meni isto bilo ljeto 😃 želim vam da se lijepo družite i da sve imate uredne i školske trudnoće!!  Uživajte jer će brzo doći ljeto i termini. Od naših plusića je protekla već cijela godina,  a ko da je jučer bilo. 😘

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    Tonka55

    Mirjam2

    Htjela sam Tonku citirati u prijasnjem postu 😊Mallla,cestitam od sveg ❤️🥰 Nek je zdravo!
    Lucky, ja se cijeli zivot borim sa zeljezom i niskim tlakom tako da sam bila dobro opskrbljena vitaminima i prije planiranja trudnoce, a folnu uzimam od 1.9 otkad smo poceli raditi na bebi i nastavit cu ju piti za vrijeme citave trudnoce 😊

    Mirjam2, bome ćemo se načekati…S jedne strane mi je ok, nismo još nikome rekli jer bi htjeli barem prvi pregled napravit. A i bolje ćemo vidjeti za 3 tjedna 🙂🙂


    Da mi isto nikome nismo rekli 😁 Tad bi vec trebale i srčeko cuti 😊 Ajme toliko sam uzbudena da nisam ni svjesna jos 😄😄

    Kako ste sa simptomima inace? Ja vec par dana kavu ne pijem jer mi smeta, kao da imam menstrualne grceve i leđa me bas rasturaju. 

  • Avatar chocolina

    chocolina

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Ja nemam nikakve simptome. Jedino mi je mjesecnica kasnila 3 dana kad sam test radila. Tako mi je bilo i u prvoj trudnoci. Kako je trudnoca odmicala grudi pocele boluckat, dole kao da cu dobit.. Jedino eto sta imam “suncani” iscjedak. To sam imala i u prvoj.
    Da, bas smo sve sredina 6mj. Meni neka aplikacija kaze 14.6, druga 15.6, treca jos kasnije.. Pa sam uzela sredinu mjeseca dok gin.ne potvrdi i odredi.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar chocolina

    chocolina

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Pčelica06

    Pozdrav svim buducim mamicama! Ja sam iz ljetnih 2020.. Termin je bio 20.6. sto je meni isto bilo ljeto 😃 želim vam da se lijepo družite i da sve imate uredne i školske trudnoće!! Uživajte jer će brzo doći ljeto i termini. Od naših plusića je protekla već cijela godina, a ko da je jučer bilo. 😘


    Hvala Pčelica06 
    Od mog prvog plusica protekla godina ipo, i upravo spava pokraj mene. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tanja24

    tanja24

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    Evo i nas, nije me dugo bilo na forumu ali evo nakon mojih 4 anđeleka, na ljeto stiže ako ce sve biti u redu i 5.nasa srećica. Danas clearblue digitalac pokazao +, iako je danas trebala doći menga, prije par dana je bilo lagano implantacijsko krvarenje i stalo. I znala sam odmah da je to to:) iako je to još vrlo vrlo mala trudnoća, nadamo se da bude sve ok. Imamo sina 14g,kcer 5 i pol, pa opet sin od 3 i pol, i zadnji sinek ce za 3mj 2 godine :) bit ce nam veselo. Pozdrav svima i nadam se da cemo tipkati ovdje❤️

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Simptomi su mi napuhnute grudi i mekane, uz povremenu nelagodu i valjda sam napuhnuta pa mi smeta pasica preko hlača o to je to!, Ništa drugo…. A još je i rano! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • miaaa1

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    chocolina

    Ja nemam nikakve simptome. Jedino mi je mjesecnica kasnila 3 dana kad sam test radila. Tako mi je bilo i u prvoj trudnoci. Kako je trudnoca odmicala grudi pocele boluckat, dole kao da cu dobit.. Jedino eto sta imam “suncani” iscjedak. To sam imala i u prvoj.
    Da, bas smo sve sredina 6mj. Meni neka aplikacija kaze 14.6, druga 15.6, treca jos kasnije.. Pa sam uzela sredinu mjeseca dok gin.ne potvrdi i odredi.


    Cestitam na trudnoci! Mislite smedi iscjedak?? To imam i ja, i jako sam se uplasila. Sutra idem kod gin pa cemo vidjeti sta ce reci..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.