Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Ja isto jučer na frizuri bila. Napokon se ofarbala i ošišala. Doktorica mi je na pregledu dala da malo ustanem, a ja izgledam ko vještica 😄 Tako da sam morala do frizerskog prije nego izađem vani na kavu 😂 Još sam na mirovanju, ali mogu se malo ustati. Većinom sam na bazenu ležala dok sam čekala da se farba primi da što manje klasično sjedim. Kako dugo nisam bila vani, nisam ni skužila kako sam postala slabije pokretna. Baš sam ko kugla lagano haha. I noge mi jako otiču.
    Taman stignem na još jedan friz prije poroda. Meni bitno jer imam sijedih 😬

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Jutrooo! 
    Mimica ja bi rekla da ti je to polako priprema. Tako počme, menga bol koja ne prestaje. E sad je samo pitanje kad će se pojačavati. Kod mene bude u jutro, dosta blaga ali prisutna i čak mislim da kroz noć znam imat 2 do 2 truda, jer me probudi bol koja onda popušta...mislim da nije do namještanja bebe jer ona tek podivlja iza toga.
    Ovo o okretanju kao kornjača i bolu kukova što je netki pisao, potpisujem, kad ležim u krevetu imam osjećaj da sam upala u neku rupu iz koje ne mogu van.
    Za znojenje sam našla polu rješenje, dio noći držim otvoren prozor, malu pokrijem a ja se rašiirim ko zvjezda po krevetu i spavam solidno. Riskiram prehladu al jbg. San mi treba!
    Clio super za pregled, sad je to vrijeme kada bal može početi, nadam se da si i ti mirna s tim 😊 valjalo je dočekati sigurne tjedne.
    Naša ažurna mara čeka i čeka a mi sve nešto trzamo al ništa konkretno 😄 kad krenemo neće mara stić tipkat 🤣
    Meni danas puni 38tjedan🎈 sad je stvarno samo pitanje kad ce mrva pokrenit pricu i kad cu se ja opustiti jer sam napravila listu stvari koje moram/zelim napraviti....naravno da se sve to moze nakon poroda al ne bi ja bila ja da nesto ne planiram 😄

    url=https://lilypie.com]

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Boobaboo, a gdje si ti na popisu? Jeste već pričali o carskom ili dajete bebi još fore da se okrene? 

    Termin 18.06

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    Hahah ovo je predobro, kao da smo se dogovarale da sve ovaj tjedan riješimo frizure 🤣
    Ja sam samo čekala kad ću moći bez testa frizeru, jer sam se do sad u trudnoći 6 puta testirala i neda mi se više hahahha  jbt koronu 😅

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Baš mi frizerka govori da u drugim državama treba test. Bila sam sva zarasla i sijeda. Odmah se bolje osjećam 😊 Malo sam i friz promijenila jer se ne mislim peglati po ljeti i neću imati vremena kad dobijem bebu, pa sam prilagodila valovitoj kosi da se ljepše kovrča i malo skratila. Ma baš se super osjećam. Danas me muž vodi na kavu. Znači osjećam se ko da idem u najskupocjeniji restoran 😂 

  • boobaboo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Mimice, nema me 🤦 Meni termin 25.06. , u petak sam 38. tj. , u pon sam opet u trudnickoj, ali bas sam potonula, citam kao da su zene potaknule bebu na okret nekim vizualizacijama, pozitivnim mislima, ja sam samo lagano ljuto/depresivna, imam osjecaj da je ova moja zapela i ne da se. Tokom dana osjetim da se malo pomakne , ali nikako da se posteno zarotira. I to kad se pomakne kao malo prema dolje glavom, svaki put se ponadam jer me pocne i boljeti, sve si mislim evo sad ce ona, kad ono za sat vremena glava tocno pod mojim zelucem. Kod zena kojima se beba i okrenula, to je bilo do nekih 35-37 tj. I dalje je moj gin optimistican da se stigne okrenuti, ali ja uopce nisam. Nije jos bilo dogovora o carskom, valjda cekaju eto zadnji tren, jer se kod viserotki stvarno beba zna okrenuti tek na kraju.

  • boobaboo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    I bas sam tuzna jer sam mislila onako progresivno se potaknuti za porod, piti caj od maline - sad ga na kraju ne smijem, jer beba nije u "optimalnom" polozaju.

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    Da probaš neku tehniku nez...sto vise sjediti da se ona okrene poprijeko I onda kad je poprijeko samo leži na lijevi bok što više....npr meni je sjedenje njega bilo okrenulo poprijeko a bio je na glavicu pa sam se uplasila da se više neće vratiti dole na glavicu jer je već bio 30tt...ali onda sam sve više na lijevom boku provela i okrenuo se u par dana...ali bas sam puno ležala čak i preko dana samo da se okrene

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Boobaboo, ne znam što da ti kažem, meni se okrenula još u 30tjednu, nisam ni osjetila. Samo olakšanje na mjehuru sam bila osjetila. Držimo fige da se okrene. Frendici je pomoglo plivanje, znam da mi je bila govorila.
    I ja idem na frizuru u petak! 😁 Iako sam se farbala početkom svibnja, mislila sam da će izdržati, ali imam sijedih. I opet se moram sisati jer mi kosa raste kao luda! 


  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Curke evo mene s pregleda. Na ctg-u smo se namucili dok smo dobili neke konkretne pokrete jer je gospodja spavala. Ocitavaju se lagane kontrakcije/trudovi sta ja znan sta bi to bilo ugl ide do 60. Od njih par koliko je bilo ja sam samo jedan osjetila. Zatvorena, omeksana, beba okrenuta ledjima prema mojoj lijevoj strani. Nije mjerila koliko je teska otprilike jer kaze ona uzv zna pogrijesiti 🙄 mislim se znam i ja da zna ali barem okvirno da znam ali dobro. I nista narucena na termin u TA, termin mi je ppmaknut na 14.6. I sad samo cekamo. 

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.