Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Hvala curke na rijecima ohrabrenja! Budemo mi papale i rasle! ,Imate pravo, samo da je zdrava, a lakse je istisnuti ju malecku, pa nek raste vani🤗🤣. 

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Kiflice, pod A. Samo upišeš kad ti je izdano bolovanje. Znači ne kad ti počinje porodiljni, nego datum na dnu doznaka kada je izdano. Ja imam istu izjavu i pitala sam ih da li je ok, da mi potvrde preko maila. Potvrdili su da je sve ok 😊


  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Lulu.hvala! Sta pisem datum kad mi je bolovanje pocelo? Ja sam od skoro pocetka trudnoce na bolovanju. Znaci prvi datum, iz 11.2020mjeseca, a ne ovaj zadnji iz 5.mjeseca 2021.? 

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Kiflice ne brini 🤞🤗
    Ialo mi je dan bio grozan, i oplakala sam jedno 3 puta zbog gluposti , ipak me Tia nadahnula i evo me vani setam! 😂 🚶‍♀️

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Kiflica mislim da pišeš datum zadnje doznake. Kad je otvoren porodiljni. Različita je šifra komplikacija a različita porodiljnog. Neka me netko ispravi ako griješim.
    I još što se tiče bebine veličine, najvažnije je da ona napreduje, ima svoj tempo i nije da ne dobiva niša. Na kraju krajeva za idućih 4-5 tjedana ona može dobiti još nankilaži 500g do 1kg tako da mislim da ce to biti skroz prosjecna beba. Osim toga, npr. Da se moj termin vodi po ZM i moja bi beban bila "sporija" u razvoju....pa ono mislim da zaista nemaš razloga za brigu dok je sve drugo kako treba!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Mallla

    Kiflica mislim da pišeš datum zadnje doznake. Kad je otvoren porodiljni. Različita je šifra komplikacija a različita porodiljnog. Neka me netko ispravi ako griješim.

    U pravu si Malla, ide datum zadnje doznake. Naznacen je pocetak bolovanja/porodiljnog. Samo pazi Kiflica, moze biti da ti se datum otvaranja razlikuje od datuma pocetka porodiljnog.Mene osinula neka depra, al vas citam.. tia drago mi je da je sve proslo relativno brzo, uzivaj sad ❤

    + 29.10

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    Mallla eto može...15.6 taman još tjedan dana. Toliko možemo još izdržati 😂
    Sutra ću se pokušati pokrenuti i ići u malo duzu šetnju.. nadam se da ce biti uspješno 🙏🏼😅
    A sad idem na spavanje...dobila sam proljev, samo da nisam nešto krivo pojela..jer sam bas danas jela piletinu 🤦🏼‍♀️

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Kiflica

    Lulu.hvala! Sta pisem datum kad mi je bolovanje pocelo? Ja sam od skoro pocetka trudnoce na bolovanju. Znaci prvi datum, iz 11.2020mjeseca, a ne ovaj zadnji iz 5.mjeseca 2021.?

    Ne ne, pišeš datum zadnje doznake od rodiljnog. Npr,. Meni je rodiljni počeo 10.5., a doznaku sam od dr dobila 18.5. Na tu crtu na izjavi sam napisala 18.5. 😊


  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Nece beba toliko bit u kolicima da ocekujemo neko propustanje, a ako ga i bude lako operes taj dio kolica, tako da mislim da ne treba!
    Ana oopaa ja bi isto prije rekla ciscenje nego krivo pojela. Meni zadnjih dana kad moram veliku nuždu obavit bude tako teško doć do wc, doslovno hodam pognuta jer osjećam gužvu i ne mogu se uspravit...ni to nisam nikad prije doživjela!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Jutro cure, jucer sam bila premorena,tako da se nisam stigla javiti. Procitala sam sve ali aam od umora zaspala.
    Orhideja hvala ti... Iskreno toga dijela se najviše bojim, u vezi fragmina
    Jučer sam prvo napokon bila na frizuri da budem spremna za porod.😅😅
    Jucer smo bili na pregledu. Otvorena sam jedan prst i omekšana..ctg malom uredan a meni očitalo 3 truda.
    Dva nisam osjetils a ovog najjačeg jesam.
    Bebac po uzv ima 3004 g. Ali ona uvijek kaže da je to samo procjena, bitno je da odgovara tjednima.
    U subotu moram na ctg u TA pa zatim 18og ponovno kontrola
    Neznam kako vi ali mene vrućina ubija. Budim se cijela mokra i noge mi lagano otiču🙄

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.