Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Ajme koma price, uzasni ljudi... pokusat se ne nervirati i ne obazirati koliko mozemo, ali znam da cemo se izivcirati...
    Tweetyce - prvi put cujem pa mi nije bas jasna povezniva gestacijskog dijabetesa i izdajanja kolostruma prije poroda... Tj.koliko sam ja skuzila, ako ti dođe mlijeko prije, dobro je sacuvati taj kolostrum jer je on jako vrijedan, ali to vrijedi za svih, nisam cula da je nesto drukcije kod dijabetesa. No, koliko sam cula vecini zena inace mlijeko dore tek nakon poroda, ne prije, i to najcesce 3 dana nakon poroda... Meni se mlijeko jos nije pojavilo. 

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    A reci jesu objasnili ili rekli nesto vise o tome? Bas me sad interesira.😊 

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Cure moje ja na putu za bolnicu, prokrvarila sam. Kolko god da su me pripremali za to, usrala sam se kad sam vidla 

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Cure priče su vam zakon! Poanta svima ista, čuvam svoj mir i ne dam ga nikome. Tweetyca najbitnije je prepoznati crpitelje energije na vrijeme što jesi tako da vjerujem da će distanca par mj dobro doći od te sveznajuće žene. Dakle svakom njegovo al ja ne mogu zamisliti da mi je dijete u bolnici a da ja negdje uživam, a bila je u bolnici i ja s njom i to je takva muka da se ne da opisati. A ovaj dio za padanje i reakcije, kod nas se pokazalo da stvarno je tako, ako reagiraš staloženo dijete isto tako reagira, ako dižeš frku e onda je dijete drama. A i u tome sam naišla na čudne poglede samo što me nije bilo briga jer računam ako dijete stvarno toliko jako boli neće moja staloženost spriječiti njene suze, bol ni ozljedu. Inače ovo je bio moj sistem od kad je počela gmizat po kući. A bakama sam doslovno zabranila paničarenje, puhanje u ranu i slične nebuloze pa paze ako sam ja u blizini 😄🤣
    E mene isto zanima ovo za kolostrum kod gestacijskog dijabetesa? Ono što teorija kaže o mlijeku je ta da je kolostrum svaka ona kap nazovimo prvog mlijeka koje nije potrrbno sakupljati prijje dolaska bebe jer ga bude i tada. A zrelo mlijekobse stvara tek kasnije...Bebin želudac je mali tako da je par kapi sasvim ok. E sad ne znam jel se možda mislilo za slučaj Carskog ili što već. Inače ono što je meni bilo wow otkriće kod dojenja je boja kolostruma, pa prvog mlijeka onda kasnije zrelog mlijeka...dakle kad sam vidila da je kolostrum skoro pa zlatne boje, prvo mlijeko narančasto kao sok od marelice to mi je bilo wooow! Kasnije se stvori ono vodnasto nijansirano bijelo s nekom dozom zelene...uglavnom bila sam fascinirana time.
    Auuu Tonks6 hrabro, drži se. Mislit cemo na vas. Ti nam se javi cim budes mogla! Koliko god te pripremali mislim da nikad ne mozes biti spreman na ugrozu bilo koje vrste.....mislimo na tebe!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    Tonks javi kako si 😘 koji si sad točno tjedan? 
    .
    Joj komentara će uvijek biti..počeli su već u trudnoći, a bit će ih još više kad beba bude tu. Smatram da svaka od nas ima pravo odgajati onak kako smatra da je najbolje. Znam da je kod dosta nas prva beba I radit ćemo vjv neke greške, ali to su naše bebe. prijatelji, svekrve i rodice su odgajale kako one žele pa nek sad puste nas da i mi uživamo, učimo i sazrijevamo skupa sa našim bebama 🙂
    A dojenje ne želim puno komentirati, tko ne želi dojiti je njegov izbor i viđenje svijeta i ne želim se miješati isto tako kao što ne želim da se neko meni miješa na moj izbor dojenja (nadam se da ce biti uspješno).
    Isto što ne želim da mi se beba puno dira prvih mjesec dana. Ne samo zbog bakterija nego i zbog mene same koja već sad osjetim da ne želim da moju bebu puno gnjave. I to će netko osuditi, ali to su naši izbori i okolina treba da prihvati, jer mi smo roditelji. 👶

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Mallla hvala ti😊
    Evo izvadili krv, bris na kovid napravili, spojili me na infuziju i sad cekam da vidim kaj dalje 
    Cocolina jesam ti rekla da cemo si danas mahat😅 nisam bas ovak mislila al eto, sama sebe zacoprala😂😂

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Ana 35+2sam danas, a danas sam trebala ic na dogovor za hospitalizaciju i carski😅

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    Tonks6

    Mallla hvala ti😊
    Evo izvadili krv, bris na kovid napravili, spojili me na infuziju i sad cekam da vidim kaj dalje
    Cocolina jesam ti rekla da cemo si danas mahat😅 nisam bas ovak mislila al eto, sama sebe zacoprala😂😂

    Jel imaš trudove? Kako se osjećaš? 😁

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    Tonks6

    Ana 35+2sam danas, a danas sam trebala ic na dogovor za hospitalizaciju i carski😅

    Eto ipak si ih iznenadila malo ranije 😄

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    ana.b.

    Tonks6

    Ana 35+2sam danas, a danas sam trebala ic na dogovor za hospitalizaciju i carski😅
    Eto ipak si ih iznenadila malo ranije 😄

    Mislim da je vise mene iznenadilo😅

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.