Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Balkanski mentalitet🤷‍♀️
    Meni svi govore kak imam mali trbuh i da kak to mislim da sam dobila 15 kila kad se to ne vidi. Neznam na koji nacin bi tocno trebala napuhat trbuh da budu zadovoljni i zasto bi trebala bit ko tenk ak sam dobila 15kg, a cijeli zivot strkljava. I nikak dobro. 

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Tweetyca tocno to! Mrzim usporedivanja i forsiranja samo da bi eto moje dijete bilo bolje od tvojeg. Oni imaju svoj tempo kaj i kak mogu i bok. 

  • Raven7

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Malla, tvoj komentar mi je vrh😂😂😂😂 al bas se tako ponasaju svi uokolo bilo koje trudnice. Svi odjednom najpametniji. A jos mi je najjace posto nam je prva beba, ponasaju se ko da smo nesposobni, te necete znati ovo te necete znati ono. Pa kako mislite s tim i s tim. Prekipilo mi pa sad samaram i kazem nek se okrenu odakle su dosli😂😂😂😂😂

    ➕4.11.2020.
    It's a boy 💙
    Termin poroda 09.07.
    Rođenje 20.07.2021.[url=https://lilypie.com [/url

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Ma ja isto nikad ne komentiram. Tvoje dijete radi što hoćeš. Imaš na to pravo. Ali za ovo što kažeš za učenje baš mužu govorim danas nakon priče prijatelja o onom speci vrtiću ne možeš ti napraviti lumena od djeteta ako on nije lumen. A ako je lumen bit će lumen i ako ga ne učiš fiziku s 3 godine. Ja stvarno ne znam kakav ću biti roditelj jer mislim da nemaš pojma dok to ne postaneš, ali stvarno se nadam nekoj umjerenosti i nepretjerivanju u ničemu. Nekako mi to djeluje ključ uspjeha. I malo opuštenosti. Danas se frendici mali udario i to jedva. Napravila je takvu pomutnju ko da su mu crijeva ispala. Mali tuli naravno. I ja bi da me neko cmače i žali sa mnom 😂 Ali eto, ja šutim, neka radi kako misli da treba..a i strah me da će me dopasti da budem još luđa i moj mali veći razmaženko budem li komentirala i pametovala drugima 😂

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Nemam rijeci na ovo. Dijete bi ti trebalo bit prioritet u zivotu. Bez obzira na sve. 100 ljudi 100 cudi

  • boobaboo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Lullaby, iako sam dojila oboje i planiram trece, ovo sto si napisala me tocno podsjetilo soka nakon 1. poroda : da se apsolutno svi interesiraju za tvoje cice. Ali svi. Od svekrve do tete u pekari. Ono, da ti na plazi iz kupaceg klizne bradavica, to bi svi u nesvjest pali, ali kad je dojenje u pitanju, jbt sve neki experti oko tebe. Meni je taj dio bio sok, nisam nesto sramezljiva, ali brate moje cice su moja stvar. A doslovno izasla iz rodilista i krenulo: koliko, kada, imas mlijeka, kakvo je, jel dobiva na kilazi, jel to dovoljno...Uglavnom, mene su ta pitanja uzasno posramljivala, ne znam sada zasto, ali bilo mi je neugodno jer sam imala osjecaj da su moje cice stalno nekome na tapeti.
    I da, od vlastite sestricne koja nije dojila sam dozivjela u drustvu nesto tipa "breastfeeding shaming" - tipa, komentar je bio: ah, ona ti sad mora ici dojiti. E tu sam se bas osjecala ko 💩
    A o usporedjivanju necu uopce, jer to traje i trajati ce valjda dok smo zivi, od onoga koja je vise cm bila otvorena kad je stigla u rodiliste , do fakulteta/posla tog djeteta jednog dana.

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Tweetyca tocno tak kak si rekla. Mi velimo da je zec pobjegao i pocnemo pljeskat i onda i dijete zbunjeno pocne pljeskat😂😂 ak panicaris jos vise ga splasis i onda pocne urlat, a ak si stalozen ne odreagira, osim ak se bas ne zvizne jako. Sogorica panicarila svaki put kad se necakinja popiknula, al svaki put i normalno mala vristala stalno, mom malom je stalno bjezao zec i nikakve drame. Namazes s margom mjesto di se lupi i dobro

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Baš to boobaboo, meni je to tako intimno i nekako specijalno iskustvo s mojoj bebom. Ne želim sa svakom ženturačom razglabati o detaljima. A eto vidiš, znači i ova što ne doji posramljuje ove što doje...čudo! Ma možeš se i na glavu nasaditi što se kaže, neki će uvijek naći nešto prigovoriti.

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Tweetyca ja se slažem s tim načinom, što manje reagirati, a ne da dijete tuli jer mama ga žali, ljubi, grli 10 minuta ko da je ne znam što bilo. Doslovno mu ništa nije bilo. Mi smo isto tako djecu uvijek maslacem di se lupi kako kaže Tonks.
    Ovo za prijatelje sam šokirana.

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Da se nadovezam na tu pricu o bradavicama, s druge strane moje nisu uvucene nego su bas velike. I prije trudnoce su nekako bile vece od prosjecnih tako da sam uvijek morala nosit grudnjak s spuzvicom i opet su se znale nazirat. Sada u trudnoci su jos vece i razmisljam hoce li biti prevelike za dojenje, ne bih bas da ugusim bebu 😂—-
    Sve price, komentari, predrasude od sredine me uzasno nerviraju, pogotovo sada u trudnoci tako da, nadam se da cu imati strpljena za sve. Pokusavam ignorirat a i izbjegavat takve ljude, moj mir mi je bitniji

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.