Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Magdalena2002

    Magdalena2002

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Evo i mene s ponovnog pregleda 🤣 Kaže doktor da je sve lijepo smekšano, posteljica da je čista- čista, znači nije još počela stariti... trudova na ctg -u I dalje nema, pokreti uredni, srce lijepo kuca. Za tjedan dana ponovno, ako se nešto prije ne pokrene.😅
    Ja stalno imam osjećaj da ću prije termina roditi, no možda se i varam 😀
    Što se dojenja tiče, nama je lijepo krenulo od početka, nije bilo upala, ragada, no imala sam problem sa prejakim otpustom mlijeka, preživjele smo i štrajk dojenja, a na kraju sam ju dojila do njenih 22 mjeseca. 

    👨‍👩‍👧‍👧👭

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Tonks6

    Bojanapreslatko 🥰🥰🥰🥰obozavam ih vidjet tak kak se maze, samo je pitanje dal ce tak ostat i kad se bebe rode😅

    Ne vjerujem baš da će tako ostati, ali polako, preguraćemo i ljubomoru i sve 😊😊
    Kako svi tako ćemo i mi to riješiti 😊❤️

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    A vidi Iskrice kako ona voli seku 🥰 ja mislim da ce duboka ljubav biti, a ljubomora mora doci i proci...i njima je to promjena! E da vrtic zbog godišnjeg zatvoren al ok, tamanbce vam dobro doci za navikavanje na vecu obitelj.
    Hana je dosta bolje, fibru nije imala, kašalj je tu al super iskašlje zelembaće što mi je drago. Promukla je i dalje al je aktivna, razigrana tako da mislim da ce jos kroz koji dan biti skroz zdrava. 
    Kod nas danas kiša, pa sunce, pa kiša...trenutno mi kiša paše jer mogu disati, ali mi nije čudno ovo šmrkanje i kašljanje dice... kako ostati normalan po ovakvom vrimenu.
    Negativ, nema na čemu! Po mom iskustvu je mali, mali nedostatak tog room in ako nisi baš onako mama koja će se sama snaći i potezati za rukav ako treba neće nitko baš često doći da vas poviri, tu sam stekla malo dojam površnosti al sam razumjela da je jako malo djelatnika i da ne stignu. Kako ja nisam imala poteškoća nije me to frustriralo al sam uočila da smo prepušteni sami sebi.

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Negativ.Ljubavi

    Mila12

    Iskreno kada vidim koliko vas zeli i planirati dojiti i kako se pripremate , meni je to prekrasno! Tako sam i ja. A kda sam rodila i bila 10 dana u bolnici, u sobi mi se izmjenjalo preko 10 zena ako ne i vise. I po sjecanju ma samo su dvije dojite. I to bas vidis neke zene nit zele nit se trude. Stalno zovu sestre za bocicu ad-a, sestre ih pitaju pa zasto ne dojis? Kao nije im nadosli mlijeko, ne mogu, ne ide blabl… meni to tako bas zalosno bilo, zato sto bas na tom tecaju se i rekli 99% zena moze dojiti, ne mogu one samo koji imaju neki veliku problem. Istina, ne nadode mlijeko odmah , ali bas na nekim zenama vidis kako ne zele. A meni osobno je nekako ruzno kad netko moze dojiti a ne zeli jer eto da joj nebi sise poslje visile ili joj je to tlaka. 🙈🤔
    Mila, reci mi donose li sestre u bolnici bebu do tebe kada plače (ako žena želi dojiti)? Ili je zapravo beba preko dana već uz mamu jer je rekla da joj tako odgovara…? Kako to ide u praksi?
    Ja ću u Zagreb u Petrovu…

    Frendica je rodila prije 2god u Petrovoj i kaze da se mozes dogovoriti sa sestrama, ako se zelis odmoriti, naspavati i doci sebi - kazes im i uzmu bebu i tako koliko god zelis. :) vidimo se u Petrovoj 😀


    It's a boy! 💙

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Bravo puterica, imaš punu podršku. Ako ne ide ne ide, važnije je sačuvati zdravu glavu!
    A ovo s pitanjima okoline joj osim u trudnoći to se nastavlja i kasnije i  tako su grozna ta pitanja...al čini mi se da sad drugi put ljudi manje čačkaju i pitaju....nadam se da će ostat tako.

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ma ja sam vam se sad nakon pregleda ustrtarila 😁 ja ne bi još...kao ono imam neke planove za naredne tjedne...a svijesna sam da je to to...još sad kako je gin dole čačkala osjećam neku napetost, žickanje i svijesnija sam da može početi bilo kad. Evo baš sam trtaroš!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Negativ, ja sam rodila u osijeku, s tobom je beba stalno, ali ako treba uzeti ce ju svaku noc da se ti odmoris 😄

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Negativ.Ljubavi

    MariLove12

    Negativ.Ljubavi

    Mila12

    Iskreno kada vidim koliko vas zeli i planirati dojiti i kako se pripremate , meni je to prekrasno! Tako sam i ja. A kda sam rodila i bila 10 dana u bolnici, u sobi mi se izmjenjalo preko 10 zena ako ne i vise. I po sjecanju ma samo su dvije dojite. I to bas vidis neke zene nit zele nit se trude. Stalno zovu sestre za bocicu ad-a, sestre ih pitaju pa zasto ne dojis? Kao nije im nadosli mlijeko, ne mogu, ne ide blabl… meni to tako bas zalosno bilo, zato sto bas na tom tecaju se i rekli 99% zena moze dojiti, ne mogu one samo koji imaju neki veliku problem. Istina, ne nadode mlijeko odmah , ali bas na nekim zenama vidis kako ne zele. A meni osobno je nekako ruzno kad netko moze dojiti a ne zeli jer eto da joj nebi sise poslje visile ili joj je to tlaka. 🙈🤔
    Mila, reci mi donose li sestre u bolnici bebu do tebe kada plače (ako žena želi dojiti)? Ili je zapravo beba preko dana već uz mamu jer je rekla da joj tako odgovara…? Kako to ide u praksi?
    Ja ću u Zagreb u Petrovu…
    Frendica je rodila prije 2god u Petrovoj i kaze da se mozes dogovoriti sa sestrama, ako se zelis odmoriti, naspavati i doci sebi - kazes im i uzmu bebu i tako koliko god zelis. :) vidimo se u Petrovoj 😀
    Joj da, pa tu smo s terminima! 🤭
    Moramo smisliti neku šifru da se "prepoznamo" 😂 A niš, ja ću koji put u sobi i po hodniku izgovoriti "negativ ljubavi", možda se koja okrene i pogleda me s iskrom u očima 😂😂😂

    🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    + 29.10

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Ja ću pjevati Ano, Ano moja rano pa eto da znate ako cujete tu pjesmu da sam i ja tamo negdje 😂

    + 29.10

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Hahahahaha nista moja pjesma ce biti oooo slatka mala marijana 😂😂😂  ima cijela bolnica da ori kad zapjevamo 🤣


    It's a boy! 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.