Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Hahahahaha tak sam i ja stalno refresala forum kad je bojana ono isla u bolnicu😂😂😂😂

  • Avatar Norrah

    Norrah

    Broj poruka: 93

    Prijavi adminu

    Tonks6 drži se, sve bude dobro 😊
    Cocolina drzim ti fige 😊Pratim vas stalno, al nikako uloviti vrijeme (ironično) da nešto nakuckam. I ja stalno refrešam da vidim ima li novosti. 😂
    Al cure doslo vrijeme i za nas... ja sam kao fizicki spremna, a psihički sad mislim da jesam, al vidjet cemo kada dodje vrijeme. 
    Komentari na jedno uđe na drugo izađe. Ne trebate se nikome opravdavati niti slušati nečije "dobronamjerne" savjete. Nijedna beba nije ista, nijedna zena nije ista i nitko ne zna tko kroz sto prolazi. Dojile ili ne, bitno je da su bebe site i sretne. Sretna mama,sretna beba je ono čega se treba držati. Nije zdravo puno stvari u životu pa se ne osuđujemo kao kad je u pitanju briga o djetetu. Svatko neka gleda sebe i svatko svojoj bebi radi najbolje sto u tom trenutku može i zna 😊

    ➕ 17.10.
    👧 22.06.2021 - stigla curka

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Tweetyca -hvala! Evo isla i ja citat o tome, dosuse link sto si poslala je za zene s dijabetesom, a ja sam nasla na drugom razliku odvojeno za zene s dijabetesom i zene s gestacijskim dijabetesom. Zanimljive info skroz, hvala ti sto si mi ukazala na to! Ako se pojavi kolostrum, budem ga sacuvala. Saznala i da ako budem dojila i to sto duze, to mi je manja sansa od dobivanja dijabetesa 2 tijekom zivota (a cesce ga dobiju zene sklonije-recimo one s gest.dijab.) Jos jedan razlog da se bas potrudim oko dojenja, ne samo zbog bebe, vec i sebe.🤣👍
    Doduse, tu su u istrazivanju bile zene koje su na inzulinu ili su gojazne, a ja nisam nijedno, i ja zaista strofo prehranom kontroliram secer, cak toliko da moja beba nije veca kako to obicno biva za bebe s gest.dijab. jer dobivaju viska secera stalno (pa im zato nakon poroda fali i treba dodati) , nego jr moja beba jos i manja, hehe jer stvarno pazim da taj secer ne naraste...stoga bi ona trebala imati normalnu razinu secera isto...Eto, vidjet cemo sve, nekako se nadam biti u postotku onih kojima odmah sve proee i nema posljedica jer se stvarno trudim da bude tako.❤

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Tonks, samo hrabro, budete ti i bebica skupa uskoro, sad te fino paze i naziru.❤🤗 
    Malla, thnx za boju mlijeka, haha ja bi ocekivala da treba biti ko kravlje mlijeko iz tetrapaka🙈 pa kad bi vidjela narancasto bi bila na sto cuda😂🤣.
    Wc papir i nocno pisjenje- haha nasmijale me s ovim strahom od papira na likove, i meni je tako bilo u pocetku trudnoce! Tada sam imala krvarenja i morala lezat zbog prijeteceg pobacaja, ali sve se lijepo odrzali i stabiliziralo hvala Bogu! Jos sam mjesecima nakon tako provjeravala, a onda sam se opustila skroz i vjerujem da je sve dobro! Evo, ja po noci kad idem piskiti ne palim svjetlo nigdje po stanu, znam napamet doc do wc-a a i lagano se vide obrisi od aparata kojima botuni malo svijetle...popiskim se u mraku, ne gledam papir, operem ruke i vratim se nazad u krevet. Tako je najbolje da se ne razbudim, bez paljenja svjetla, odmah utonem nazad u san.

  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Toliko price o dojenju , ja bi volila ,potrudit cu se ,poslusat pocetne savjete da ne odustajem ako bude problema al o toj temi imam samo za rec otom potom.
    Prvo nek rodin . 
    Toliko toga me novo ceka ,da doslovno mi je nepoznanica i dignit dijete a kamoli sta drugo.Uzdam se u majcinski instikt za sve ;)
    Cure sretno koje ste u bolnici na promatranju  , tia mislim da je rodila ,mene zanima najvise sami porodaj ,kako je bilo pa eto ko rodi ,ako bude imao vremena nek napise svoja iskustva.(kako je krenulo koliko trajalo i tako sve divne pojedinosti )
    Eto ga .... uzivajte 

    1.8. Curetak stigao 💗

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Tonks predrađaona kažeš....huhh Sretnoo! Bit će to sve dobro! Možda inkubator ne bude ni trebao, a ako bude bit će to kratko. Procjenjujem da je bebonja mogao dobiti doš okvirno 200g, pa taman to dođe na 2.5kg što je skroz ok kilaža. Mislimo na tebe, sad se i ja bacam na refresanje. A baš si sama sebe dozvala, još ćeš s cocolinom u sobu 😊
    Cocolina pa za 2 dana si puni 38 tjedan, tako da ajde 10.6. Je skroz fin datum za rođendan 😍 a ja nekako bodrim u mislima da ti samo krene.
    A ovo sa šutnjom doktora, možda čekaju njihov sastanak da stvarno vide što će, možda stvarno ni sami trenutno ne znaju koja će biti odluka. Taj dio je iritantan al se bolje ne nervirat.
    Sad baš kod nas polako kreće biti uzbudljivo na forumu. Kod mene je sve kako je i bilo, naspavala sam se iako se sad nakon buđenja osjećam skršeno.
    A komentar nanproljetnice, uvijek na forumima budu te faze klanja, al je moj stav da smo tu da bi dobile podršku i bile podrška. Svaka ima svoj stav, mišljenje, situaciju, želje, ideje i očekivanja. Ok je reć svoje mišljenje, predložiti nešto, ali ne uvjeravati i tupiti...ne treba se nitko osjećati loše.
    I Ana.b. nemoj već sebi pripisivat odgojne "greske", svi ih radimo i radit cemo da nam je 101 dijete a ne prvo ili drugo...pa nitko nije savrsen ni ne treba bit, nit postoji recept za djecu ni uputstvo za korištenje. Uskoro ćemo se svi susretwt s oprečnim misljenjima stručnjaka o istoj stvari npr. Ravne cipele ili cipele s umetkom, povijanje ili ne...itd...za sve imaju dvije struje!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Kiflica - super da si istrazila, nisam htjela nikog strasit samo sam mislila da ce mozda bit korisno

    Ma, nisi prestrasila, bas i je korisno, ne bih googlala o tome da nisi spomenula a ovako sam saznala jos korisnih info, tako da hvala ti! 🤗👍

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Tonks i cocolina sretno. 🤞🏼🤞🏼Dojenje- nemam puno reci na tu temu jer ne znam sto me ceka ali nastojat cu dati sve od sebe da to uspije. Ako ne Bogu hvala, sta sad. Opcenito mrzim sto se zene toliko posramljuje zbog toga a to nije niti malo lagano za neke. Opcenito ne volim puno u rasprave pa tako mislim da ce me i ova zaobici. 😂

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Komentari- jooooj ovoga me najvise strah, iskreno. Moja svekrva smatra da sve zna najbolje i ona je odgojila svoju djecu najbolje i oni su naj naj. Iskreno voli reci misljenje, savjet, kritiku bez da je itko pita i to na svaku glupost tako da me jako strah kako cu ja na to reagirati pogotovo pod utjecajem hormona. Isto tako, vec sam muza upozorila kad budemo kuci da slucajno ne bi krenula za mnom u sobu dok dojim jer mislim da cu ju ispalit. Ne volim, opcenito sam sramezljivija i ne zelim da mi svatko gleda moje sise. 🤷🏽‍♀️ Tako da pretpostavljam da ce biti borba ali se nadam da cemo moci na lijepi nacin to rijesiti. Opcenito se bojim i kad budem sama s malom jer ona zna naletit nenajavljena. Al dobro bit ce kako mi sebi napravimo. 

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    A to za razlicite poglede na odgoj, dojenje...heh, to je prica bez kraja. Svaka zena mjeri po vlastitom iskustvu i tesko moze shvatiti da je nekome drugome drugacije. Problem je zapravo sto uopce razmisljamo o drugima (ili drugi o nama) - live and let live, svatko kako hoce. A takvo smo drustvo da su ljudi preotvoreni i svasta kazu... I zene se uvijek imaju potrebu natjecati koja je bolja i kojoj je teze. To mi je zanimljivo, uvijek ona koja doji misli da je to teze, ali se ona zrtvuje zbog svoje bebe pa je veca mama, i ona koja hrani na AD trvrdi da je njoj teze i da se ona vise pati sa silnim bocicama i grijanjima AD-a, i da je ona veca mama. 😂🤣 Hehe, a svakoj je tesko zaista na svoj nacin... zena zeni vuk, umjesto da se podrzimo zajedno da svaka radi kako hoce i nemamo se vjecno potrebu pravdati drustvu i sebi. Muskarci si ne rade takve bedaste pritiske i ne kompliciraju si zivot tamo di nije potrebno. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.