Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3147

    Prijavi adminu

    cocolina

    https://ibb.co/GHS5HMQ
    Evo dosle su nam i stvari za presvuc i vecera pa da vas pozdravimo☺☺

    Lijepa spavaćica 😊😊

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Amber, evo stize slika te prirodne kreme za suncanje iz Mullera i sastav i opis: 
    https://ibb.co/XL2Hj2q 
    https://ibb.co/0jG3qCv
    Ugl.bitno je da je mineralna zastita, cink oksid, koji napravi malo bjelicasti sloj, pa ga treba staviti malo, ne mazat ko sivonja i biti sva bijela.🤣 One kreme sta imaju kemijsku zastitu fino ne ostavljaju bijeli sloj, ali su kancerogene i nisu za trudnice. 
    Bitno da je i uva i uvb zastita. Ova Terra naturi je njihova prirodna linija, meni je faktor 30 dosta, ali imaju i 50. Ne kosta puno. Ja mazem i lice i tijelo ljeti kad je jace sunce, ali uglavnom ne idem na jace sunce pa onda ne mazem s nicim. 

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Ja se preforsirala s rasciscavanjem jucer,  danas sa setnjom po suncu, naglo zagrijalo i bas mi je doslo lose...jucer kao da imam temp, ali je proslo nakon malo lezanja, a danas ko da cu se srusit, ali nisam, stala sam malo u hlad i odmorila i onda sam bila ok... Bas treba paziti sad po ovim vrucinama naglim...malo je sok. 

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Ne znam jesam li vas vec ovo pitala ili ne, dvoumim se između Ikeine i Stokke kadice za bebu. Sviđaju mi se obje jer su ravno dno, ne bih nikakve anatomske i jer su manjih dimenzija, vece mi ne stanu, i jer imaju protuklizno dno. Obje kadice ljudi hvale, Ikeina prednost je sto kosta 50 kn i ima rupicu za okacit ju, a prednost Stokke je sto je sklopiva i ne zauzima nista mjesta, ima cep za odvod vode koji je termoaktivan i eventualno se moze dodati i stalak (no tu je sad vec malo prevelika cifra). Stokke je 330 kn. Sta vi mislite, ima li koja mama jednu od ove dvije ili zna nekoga? Koliko ste zadovoljne? Gdje kupate bebu i gdje drzite kadicu kad ju ne kupate? 

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Da, vjerojatno vas nisam pitala jer sam dobila na posudbu od frendice anatomsku kadicu koju sad ne bih koristila jer me smutila patronazna da to ne valja...

  • Avatar Amber

    Amber

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Kiflica

    Ne znam jesam li vas vec ovo pitala ili ne, dvoumim se između Ikeine i Stokke kadice za bebu. Sviđaju mi se obje jer su ravno dno, ne bih nikakve anatomske i jer su manjih dimenzija, vece mi ne stanu, i jer imaju protuklizno dno. Obje kadice ljudi hvale, Ikeina prednost je sto kosta 50 kn i ima rupicu za okacit ju, a prednost Stokke je sto je sklopiva i ne zauzima nista mjesta, ima cep za odvod vode koji je termoaktivan i eventualno se moze dodati i stalak (no tu je sad vec malo prevelika cifra). Stokke je 330 kn. Sta vi mislite, ima li koja mama jednu od ove dvije ili zna nekoga? Koliko ste zadovoljne? Gdje kupate bebu i gdje drzite kadicu kad ju ne kupate?

    Znas sta, ja ne znam kak ce na kraju biti, mi dobili Stokke od prijateljice kojoj je dijete preraslo, ali ne slaze se ta kadica bas tako u nista, a i trebas onaj newborn insert za male ako ne mislis crknut prvih par tjedana. Tako da, ja sam mislila kupiti Ikeinu i stojim pri tome da bi ta bila jednako dobra (doduse ne znam koliko ti fali mjesta u stanu, znam da si rekla da imate malo prostora, ali ova Stokke se nama bas ne da sklopiti i ostati sklopljena, mozda zato sto je koristena?) Hvala ti za ovo za sunscreen! Trazim onda nesto sto ima taj mineral filter. Nije mi bilo jasno jel to mora uzasno puno kostati jer sve sto vidim na stranicama naseg dma-kosta oko 5-6 puta vise nego obicna krema, ali cini mi se da ne mora iz ovoga sto pises. 

    👱🏼‍♀️27, stadij IV endo
    🧔🏻32

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Kiflice ta ergonomska ti "ne valja" jer je vrijeme korištenja kratko....novorođenče kupaš držeći ga u rukama najčešće a kasnije kad sami sjede ondabti paše ravno dno, u ergonomskim su poluležeći ne mogu sjedit...eto jedino to! 
    A kakvu kadu imaš u stanu?....mislim da je najbolji ubod IKEA 50kn, al ako STOKKE ima nešto što ti je baš važno onda znaš što ćeš. S tim da je ovdje od cura netko pisao da Lesnina ima isto sklopive kao STokke al jeftinije.....e pa sad sve je to dosta ovisno o osobnim zeljama....

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ovu teranaturi sam koristila za malu prosle godine jako lipo miriše samo što se teško razmazuje.

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Kiflice  imam ikeinu. Mislim da sam vec pisala, koristena od rodenja do negdje prije a cura ima 20mjs sada. Kad bih birala opet bih nju kupila.

  • Avatar Dominique_i_bebita

    Dominique_i_bebita

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Mislim da kadica kakvu god imas ce posluzit, izbor po mom vise ovisi o tom kaj ti pase za stan..mi dobili neku, tak mi je svejedno, kaj se tog tice mislim da bih mogla bebu okupat i u onom za izvadit ves iz masine od ikee, to mi se cini skroz zgodno 😂 
    .
    Svim curkama sa komplikacijama želim strpljenje i da se ne brinu nego vjeruju da ce sve biti dobro s bebicam, sad smo svi vec u vise manje sigurnim tjednima! Samo hrabro 🥰
    .
    Pozdrav s mora od velikog bušca! https://ibb.co/WFNVXJt

    👱‍♀️25 👱‍♂️26 👰🤵 10.10.2020.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.