Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Nemam trudove ni nista, cak je i krvarenje stalo. Al to je normalno kod placente previe. Kao prvo prokrvaris i onda stane i onda nekad ponovo pocne. Bas sam se prepala kad sam krv vidla. Nisam ocekivala bas tolko

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    A sta ti oni kažu? Jesu te pregledali?  Pošto se se slabo oko toga razumijem, jel te sad onda planiraju poroditi ili će te držati još neko vrijeme kod sebe na kontrolama do 37tjedna?

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Pregledali me jesu, ali ništa ne govore. Kao pratit ćemo krvarenje. A sad dal će mi išta više reć na viziti il bude ko kod Cocoline dobro je, neznam. Makar je meni doktor rekao da sad vise ne sprječavaju porod nego se ide odmah na carski. Dal bide tak il ce me drzat do 37tt 🤷‍♀️

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    Ma da, jer tako reći i sad si već u sigurnim tjednima. to mi najgore kad ništa ne znaš šta se desava 😅🙈
    U svakom slučaju sretno 😊

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Tonks6 srećno i javljaj nam čim nešto saznaš 😊😊😊 držimo ti fige i mislimo na tebe 😊
    A to za priče, to mi je strašnoooooo, ne dozvoljavam da mi se niko miješa, ni mami ne dam a ne li nekom slučajnom prolazniku ili poznaniku.
    Uvijek se nađu ljudi koji pametuju u svakom periodu trudnoće i bebinog odrastanja 😡
    Takve isključiti maksimalno 😉
    Ja imam poznanicu koja je rodila treće dijete i ne doji (nije nijedno dojila) i mene pita za savjet i ja joj kažem da beba mora biti na sisi stalno, dok ne prihvati i nauči. I ona kaže ali ona neće, zaspe i da joj bocu. Naravno da će dijete izabrati lakši put, a boca jeste lakša od sise. Pri tom kuka kako je AD skupo. Mislim se nisi se nimalo potrudila, onda ga plaćaj 🤷🏼‍♀️
    Tu se moje "savjetovanje" završava jer nemam ti ja šta soliti pamet 😉 

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Tonks6 ajme vjerujem da si se prepala kad si vidjela krv. Ali u bolnici si, pod njihovim nadzorom i bude to sve u redu. Da te i sad porode beba je vec velika. Koliko je imala na zadnjem pregledu? Javljaj novosti i sretno💞
    Udarci/padanja ja kao mala nosila baby puder sa sobom jer moji nisu radili drame kad bi pala i udarila se pa nisam ni ja, samo bi rekla sad cu napudrat pa ce proc. Ok, nekad se nije znalo za taj baby puder da nije bas dobar, tako da sad definitivno druga tehnika npr to za maslac prvi put cujem, ali nesto u tom smislu da se ne reagira joj jadno dijete, te boli jako, ovo, ono,nosenje i sta ja znam. Udarci i padanja su normalni, treba se naucit da to nije strasno i da se dijete samo digne. U obitelji imam jedno dijete koje je starije i nezna samo na stepenice koliko ga se drzi pod staklenim zvonom i jedno manje koje je toliko neustrašivo da mu nista nije problem.
    Komentiranje ja bas neznam bit fina i odjebat to laganini, ja bas odrijesito odgovorim sta kome pripada. Kako nisam mogli imat djecu prirodnim putem uz sva ta silna pitanja ja nisam trazila izlike nego kad bi neko krenuo e onda ja namjerno o potpomognutoj da im bude neugodno sta se peljaju u nesto tako intimno. Mislim da cu i sad tako nastavit, ok ne mozda da nekim dobronamjernim osobama i komentarima, ali s ovima babama i sl, e tu podvucem crtu i grizem. 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Cocolina pripremi pitanja za vizitu nedaj da uteknu prije nekog odgovora

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Tinchy imao je 2300, neznam kolko je mogao dobit za tjedan dana. Al bas tak tu smo i kaj bude bit ce. A vizite su stvrano ono🤦‍♀️🤦‍♀️

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Tonks, sretnooo 💞 Ček, su išla piškit u noć pa krv potekla ili kako?
    .
    Ja ću se složit sa svima vama po pitanju natjecanja/predbacivanja po pitanju dojenja vs AD, carski porod vs prirodni. Pa ćemo vidjet koliko dugo si budemo dobre 😅 Jer se baš skuži da jedna i druga strana stalno ima potrebu "obraniti se", tako je i kod proljetnica 😉 Nisam ni znala za takve diskusije sve dok nisam zatrudnila i počela čitati o dojenju pa skužila da nije to ko u Plavoj laguni, kada žena rodi, spušta bebu prema sisi i hop, beba uhvati bradavicu, potegne, mlijeka ko u priči 😆 Nikad mi nije palo na pamet pitati šogoricu prije par godina zašto AD ili sestru sada kada misli prestati dojiti. Zauzmi svoj stav i ne daj se pokolebati u svojoj odluci, nek beba napreduje, nek sam ja sretna kako god bude. 

    Termin 18.06

  • Ivančica_Maslačak

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    Tonks drzi se. Nadam se da ce biti sve ok 😊🙏

    Mia 🥰 termin 27.7.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.