Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Mimica da, morala ic piskit i normalno da u pol 3 ni ne gledas dok piskis, kad sam se obrisala bilo je krvi, a kad sam u skoljku pogledala, bolje da nisam.
    Hvala vam cure, sve bu to ok🥰

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Tonks6

    Tinchy imao je 2300, neznam kolko je mogao dobit za tjedan dana. Al bas tak tu smo i kaj bude bit ce. A vizite su stvrano ono🤦‍♀️🤦‍♀️

    Ma to je vec velik decko, bude on 👌
    Samnom je u bolnici bila cura koju su morali porodit zbog kolestaza, ona i muz su rođeni s cca 2800-3000 (zaboravila koji s koliko, al je u punom terminu) i kao beba joj ima u 37tt 2400, a kaze joj bas doktor na viziti s koliko ste se vi rodili, ona kaze tezinu i rekao je da je to onda normalno i da je to vec zilava beba neovisno o tezini.

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Pa normalno da bude 🤗 Ali ovo da ne gledaš kad piškiš, kroz cijelu trudnoću sam proučavala uložak i boju iscjetka, svejedno u koje doba dana ili noći i koliko god da sam umorna😆

    Termin 18.06

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Mimica2

    Pa normalno da bude 🤗 Ali ovo da ne gledaš kad piškiš, kroz cijelu trudnoću sam proučavala uložak i boju iscjetka, svejedno u koje doba dana ili noći i koliko god da sam umorna😆

    Ma daj, spavam, kakvo gledanje😂😂 samo papir pogledam da vidim situaciju i ostalo na zmirecki😂😂

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    cocolina

    Tonks6 disii?Na viziti su rekli ctg je dobar,ja pitala dobro i kaj sad dalje rekla da su rekli da cekamo 38 tjedan za indukciju pa da me zanima dali je to jos uvijek tako.I onda je profa. Rekla vidjet cemo.vise sutra🤦‍♀️

    U predrađaoni. Znači i tebi su "svašta" rekli🤦‍♀️
    Meni je rekla da ostajem u bolnici do poroda i da ćemo vidjet dalje kaj🤦‍♀️🤦‍♀️

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Mimica2

    Pa normalno da bude 🤗 Ali ovo da ne gledaš kad piškiš, kroz cijelu trudnoću sam proučavala uložak i boju iscjetka, svejedno u koje doba dana ili noći i koliko god da sam umorna😆

    Ja vec 9.mj nisam ni stavila miris za wc u skoljku da ne oboja vodu koliko sam paranoicna🤦🏼‍♀️

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Tinchy_07

    Mimica2

    Pa normalno da bude 🤗 Ali ovo da ne gledaš kad piškiš, kroz cijelu trudnoću sam proučavala uložak i boju iscjetka, svejedno u koje doba dana ili noći i koliko god da sam umorna😆
    Ja vec 9.mj nisam ni stavila miris za wc u skoljku da ne oboja vodu koliko sam paranoicna🤦🏼‍♀️

    😅😅 Zaaam. Moj muž jednom kupio wc papir s nekim pesekima gore, sa nešt malo crvenog i to je bilo užasno jer sam se svaki put prepala da je krv 🙈🙈 Od tad samo bijeli!!! 

    Termin 18.06

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Cocolina to bi bilo bas super

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Ja isto danas provodim dan na forumu, krenulo je... 😄 Cocolina, Tonks 🤞🤞 Gdje su nam Lucky, Bela...? Zašto se Mallla još nije javila? Možda nas i Miška čita.. 

    Termin 18.06

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Ja u čekaoni čekam pregled i ušla brže da vidim ima li šta novo. Držite se cure 😊😊😊😍😍😍

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.