Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Cocolina, brzo naruči i hranu od svojih, nemoj biti gladna! I nemoj se brinuti, u sri si već u terminu, i sjećam se sa proljetnica kako su curu prepali da je beba sitnija i beba nije dobila na težini od prošlog pregleda, na idućem pregledu je beba već bila teža, sve je bilo u najboljem redu, cura je čak i prenijela. Tako da te možda i ne porode srijedu, Al nek te provjere ❤️

    Termin 18.06

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Aaauuu pa tek veceras test...al dobro da tvoji mogu donijeti...reci ti njima da oni donesu ića i pića više nego robe 😊 A ma vec sibu terminu tako da cemo navijati ili da samo krene ili da do srijede zakljuce da su pogrijesili pq te puste dok samo krene....sad krati vrijeme ovdje s nama...a i gledajuci kakvu seriju sta god da vrijeme.prolazi brze.

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Cocolina bit će to sve super...još malo i mazit ćeš se sa svojom srecicom...a I u terminu si već pa nema brige 🥰
    Bolje ti je dok si još sama u sobi 😄
     Ja ono na početku zbog mucnina dok sam bila sama bilo mi je super, jer sam mogla i telefonirati i nitko mi nije smetao, a četvrti dan kad su me stavili sa jednom ženom više mi nije bilo zanimljivo 🤣 nekako neugodno i telefonirati dok je netko tu pored tebe pa ne želiš smetati hahaha 
    I još je to bio 11.mj i ona kao ne može spavati sa zatvorenim prozorom pa sam se ja smrzavala hahhah 😅

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • willy

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Bojana, Mallla i sve ostale cure hvala na svim informacijama i razmišljanjima.
    Meni je termin predviđen 26.6., a beba je u srijedu (prije 2 dana) procijenjena na 2700 grama, a tjedan dana ranije na oko 2480 grama. Prema tim podacima beba raste, a trbuscic je malo porastao.Imam već zakazan novi pregled.
    I moja torba je vec davno spremna, za svaki slučaj. 
    Cocolina bit će to sve ok, beba pod nadzorom i vrlo brzo u tvojim rukama🙂Šta se tiče pregleda u Švedskoj, već sam 100x rekla da sam bar sada tamo ne bi ni znala da postoje te mjere🙄

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Bojana, baš mi je drago da je sve ok! 😊 I da si zadovoljna doktorima u Puli.
    Cocolina, sve će biti super, vidjet ćeš. Mi ćemo ti praviti društvo da ne poludiš od dosade 😊 i srijeda će brzoooo doći 🤩🥰


  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    willy

    Bojana, Mallla i sve ostale cure hvala na svim informacijama i razmišljanjima.
    Meni je termin predviđen 26.6., a beba je u srijedu (prije 2 dana) procijenjena na 2700 grama, a tjedan dana ranije na oko 2480 grama. Prema tim podacima beba raste, a trbuscic je malo porastao.Imam već zakazan novi pregled.
    I moja torba je vec davno spremna, za svaki slučaj.
    Cocolina bit će to sve ok, beba pod nadzorom i vrlo brzo u tvojim rukama🙂Šta se tiče pregleda u Švedskoj, već sam 100x rekla da sam bar sada tamo ne bi ni znala da postoje te mjere🙄

    Mi imamo iste tezine beba i isti termin😃

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • willy

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Tinchy_07

    willy

    Bojana, Mallla i sve ostale cure hvala na svim informacijama i razmišljanjima.
    Meni je termin predviđen 26.6., a beba je u srijedu (prije 2 dana) procijenjena na 2700 grama, a tjedan dana ranije na oko 2480 grama. Prema tim podacima beba raste, a trbuscic je malo porastao.Imam već zakazan novi pregled.
    I moja torba je vec davno spremna, za svaki slučaj.
    Cocolina bit će to sve ok, beba pod nadzorom i vrlo brzo u tvojim rukama🙂Šta se tiče pregleda u Švedskoj, već sam 100x rekla da sam bar sada tamo ne bi ni znala da postoje te mjere🙄
    Mi imamo iste tezine beba i isti termin😃

    Stvarno? 🙂Jako simpa. Osim šta je moja cura💗

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    cocolina

    https://ibb.co/GHS5HMQ
    Evo dosle su nam i stvari za presvuc i vecera pa da vas pozdravimo☺☺

    Dobar tek 😊 Nekak mi to malo izgleda 😅 dva tanjura tak jos nekak 😂

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    cocolina

    Jos malo soli isto nebi skodilo🤣.

    Ahahahahha suosjecam😂😂 zato sam si ja nosila sol zadnji put, a bome je u torbi i ovaj put😉

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    cocolina

    ana.b.

    Cocolina bit će to sve super…još malo i mazit ćeš se sa svojom srecicom…a I u terminu si već pa nema brige 🥰
    Bolje ti je dok si još sama u sobi 😄
    Ja ono na početku zbog mucnina dok sam bila sama bilo mi je super, jer sam mogla i telefonirati i nitko mi nije smetao, a četvrti dan kad su me stavili sa jednom ženom više mi nije bilo zanimljivo 🤣 nekako neugodno i telefonirati dok je netko tu pored tebe pa ne želiš smetati hahaha
    I još je to bio 11.mj i ona kao ne može spavati sa zatvorenim prozorom pa sam se ja smrzavala hahhah 😅
    A koliko dugi si tad bila u bolnici?
    Ja imam panicni strah od bolnica i spavanja negdje u nepoznatom a kamoli visokom jos od potresa i ovo mi je sad jos dodatan sok pa me costo zanima kad si bila tu kak te spasavalo da ne razmisljas samo o tome da si u bolnici ahahah

    Ja sam bila 6 dana...ali telefonirala sam ili sa svojima ili sa mužem (jer mi nije mogao doći u posjetu zbog corone). Čak mi je muž poslao i tablet da mogu filmove i serije gledati...ali ja to nisam na kraju ni trebala. čak nisam ni spavala po danu, ali eto opet nije bilo tak dosadno 😄

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.