Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Iskreno, radije da čekam malo pa da sve bude ok, nego da prerano doživljavam šokove.  Zato sam se i sklonila s drugih foruma gdje odmah nađu 100 dijagnoza i problema. 

    Ideš na pregled i UZV ili? 

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Nemoj samo bedirat se i kopat po glupostima.meni je ovo prva trudnoća,sve novo,ali opet ne dam se i ne plasim razno raznim pricama.da narucena na pregled  jer bi trebalo se tad vidjet i cuti srce,pa cu vidjet i sama kaj ce biti

    URL = https: //lilypie.com]

  • M.lady

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Drage moje evo i mene. Jucer sam ugledala svoj plusic, po svemu termin spada 28.6. Zovem pop gin da se narucim na pregled. A vi?

    [lilypie.com]
    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Mi cekamo pregled kao i ti

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Jama

    Nemoj samo bedirat se i kopat po glupostima.meni je ovo prva trudnoća,sve novo,ali opet ne dam se i ne plasim razno raznim pricama.da narucena na pregled jer bi trebalo se tad vidjet i cuti srce,pa cu vidjet i sama kaj ce biti


    Držim fige, svakako se javi. 

    Ja moram obaviti ovaj manje zabavni dio piškenja i tučnjave s penzićima rano ujutro 

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Sve nas to ceka..hahaha

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Koji ste vi tt cure? Sigurno nas sve cekaju ti svi testovi…
    Ultrazvuk na koji te je doktor poslao… To te slao u bolnicu zato jer on nema svoj?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    A inace, ja sam naivno isla malo citati forume i google i tolika me panika uhvatila od svih losih prica i iskustava da sam se skoro pocela tresti. Najbolje to ne otvarati… ako se uspijem kontrolirati.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Ja sam prije dva mjeseca isla na pregled,papu i radila briseve na sve s obzirom da sam rekla da planiramo trudnoću tako da ce mi sad samo ultrazvuk radit i dat uputnice za urin i krv.ne znam samo zbog posla koliko cu moci radit,tj.koliko ce mi dat

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Jessy2009

    Koji ste vi tt cure? Sigurno nas sve cekaju ti svi testovi…
    Ultrazvuk na koji te je doktor poslao… To te slao u bolnicu zato jer on nema svoj?


    Da, socijalni ginekolog bez UZV. Vidjet ću, možda odem taj prvi i privatno da partner ide samnom jer ne znam baš koliko može izostajati s posla. Trenutno sam 6tt, 20.9 je bio prvi dan zadnje menge. 

    Ja sam sinoć slučajno otvorila temu o amniocitezi i probirnim testovima na jednom forumu. Imajte na umu da je meni ovo prva trudnoća, imam samo jednu frendicu i šogoricu koje teško mogu uzeti kao neku referencu jer su obje imale dosta problema (#kucaodrvo, sve dobro završilo), sve ostale su nerotkinje. Uglavnom, ja sam imala u glavi neku sliku o tome kao nekim uobičajenim procedurama, a kad tamo horor priče. 

    Ne treba mi to. 

    Općenito, od kad sam krenula u avanturu zatrudnjivanja se klonim hororičnih ispada o doktorima i bolnicama. Nemam ništa protiv informiranja, ali trudim se ostati cool. Zbog cijelog niza dijagnoza nevezanih uz reproduktivni sustav moj je plan ići na carski u Podobnik i ne riskirati sa socijalnim bolnicama i kad sam to objavila još prije nego sam ostala trudna jedna frendica kaže: “Tamo ti beba može umrijet jer nemaju svu opremu. Tamo radi doktor koji postavlja krive dijagnoze i zbog kojeg je moja sestrična bla bla bla bla”. Stvarno mi to ne treba ni prije ni tijekom trudnoće. Svatko zna nekoga čija priča je tužna i tragična, ali želim biti optimistična da je većina priča sa sretnim krajem. 

    Eto, samo sam se nanervirala. Realno gledano, može se sad strop urušit, može me lupit auto, mogu past doma u kadi, ali ne hodam uokolo i propovjedam ljudima. 

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.