Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    pikica,filotea,bacam se na istraživanje…
    šta se tiće simptoma,tipićno.. mučnina ,neovisno koje doba dana ,lagani bolovi 
    sutra idem na pregled,vjerojatno će biti još rano al baš zbog tih bolova želim da se vidi da je sve ok ,jer sam i u prvoj trudnoći isto imala odmah menstrualne bolove i dobila duphastone i morala puno odmarati,a sad sve dodatno komplicira šta sada radim,puno putujem autom i imam malog genijalca doma,nigdje odmora 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunaa

    Lunaa

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    mare27 vidim da si otvorila temu prirodnog poroda poslije carskog. Ja sam isto imala prvi carski, al tako će najvjerojatnije biti i ovaj.. Tako da ni ne razmišljam o prirodnom kad znam da je gotovo nemoguće (zbog fizičkih razloga). A da je i ikako moguće, hm.. strah dal će bit sve ok, bi mi prevagnuo za carski.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    Lunaa

    mare27 vidim da si otvorila temu prirodnog poroda poslije carskog. Ja sam isto imala prvi carski, al tako će najvjerojatnije biti i ovaj.. Tako da ni ne razmišljam o prirodnom kad znam da je gotovo nemoguće (zbog fizičkih razloga). A da je i ikako moguće, hm.. strah dal će bit sve ok, bi mi prevagnuo za carski.


    ja sam imala prvi carski zbog toga jer je beba bila na zadak,tak da postoji mogućnost prirodnog
    i ja se bojim komplikacija ,al rana mi je od prvog dana savršena,nikad hvala bogu nikakvih komplikacija ,tak da ,a opet tko mi garantira da se s carskim ne može nešto zakomplicirati,a prirodni bi iz milijun razloga,al daleko je još do toga,vidjet ćemo

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,evo da se i ja prikljucim.Treca trudnoca,po mojoj racunici sad sam 5+3,dakle termin 17.6.i ne mogu docekati kraj mjeseca i pregled i potvrdu trudnoce naravno…

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    Confused

    Pozdrav svima,evo da se i ja prikljucim.Treca trudnoca,po mojoj racunici sad sam 5+3,dakle termin 17.6.i ne mogu docekati kraj mjeseca i pregled i potvrdu trudnoce naravno…


     dobro nam došla 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Meni je konstantna glad prisutna i umaram se vise,lice imam osjecaj da mi je puno sotnih pristica..nadam se da ce nas mare sutra obavijestit kad obavi pregled,ja jos tjedan dana moram cekaaaaaat

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Bok cure, meni je jučer tek test pokazao plus tako da mi je još sve nestvarno. Razmišljam kada da se javim ginekologu… Kako ste vi?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    Jama

    Meni je konstantna glad prisutna i umaram se vise,lice imam osjecaj da mi je puno sotnih pristica..nadam se da ce nas mare sutra obavijestit kad obavi pregled,ja jos tjedan dana moram cekaaaaaat


    eto me s izvješćem,kojeg ustvari ni nemam… došla sam i rekla mi doktorica da je prerano za pregled i naručila me za dva tj,a to što imam bolove kao spada pod normalno..eto 

    dobro došla jessy,čestitam!!! nazovi ginića i on će te najverojatnije naručiti za nekih 2 tj

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Biti ce za dva tjedna vise od današnjeg pregleda:-)

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 
    Confused potvrdila na drugoj temi da je nemoguće da dva testa budu lažno pozitivna :D 

    Prije nego se krenem veseliti, čekat ću potvrdu liječnika (ali znate kako ide - radi popodne, pa vikend, pa krv pa sveeee). 
    Svejedno nisam mogla odoljeti - termin bi trebao biti 27.6. koristila sam dvije aplikacije za izračun. 

    Ako ništa sad bar znam zašto više ne mogu trčati kao prije i zašto sam neki dan zaspala u 20 ispred tv-a. 

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.