Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunaa

    Lunaa

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Jessyy eto vidiš kako smo se fino prebacile na ovu temu . Jesi računala kad bi ti bio termin ? Jel to možda ti, ja i HappySeal imamo isti termin 27.6. ?  Ja imam te grčeve ko pred mengu i dalje.. neznam kako se strpit do 2.11…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ajme bit će forumske trojke 

    Jako sam uzbuđena jer nisam mislila da će ići tako jednostavno. Mislila sam da ću se moći iskontrolirati da se ne veselim prije nego budem sigurna da je sve ok i da je sigurno, al sam se rascmoljila odmah na prvi test sinoć. 

    Jutros sam skočila iz kreveta kao nikad dosad i odmah išla ponoviti test. Dvaput je dvaput. 

    I maloprije me ulovila panika da trebamo veći stan i da ne znam ništa o trudnoći ni bebama, da ću ostati bez posla jer se firma zatvara i sve, ali sve (osim nezaposlenosti) će biti slatke muke. 

    Možete li iskusnije forumašice koje ste već rodile napisati samo redoslijed kojim se obavljaju pregledi. Vidim da se po netu piše oko 8 tj da je prvi pregled. Dakle ja napravim vađenje krvi, u najboljem slučaju sve se potvrdi i onda čekam još neko vrijeme za prvi pregled? 

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    HappySeal

    Ajme bit će forumske trojke

    Jako sam uzbuđena jer nisam mislila da će ići tako jednostavno. Mislila sam da ću se moći iskontrolirati da se ne veselim prije nego budem sigurna da je sve ok i da je sigurno, al sam se rascmoljila odmah na prvi test sinoć.

    Jutros sam skočila iz kreveta kao nikad dosad i odmah išla ponoviti test. Dvaput je dvaput.

    I maloprije me ulovila panika da trebamo veći stan i da ne znam ništa o trudnoći ni bebama, da ću ostati bez posla jer se firma zatvara i sve, ali sve (osim nezaposlenosti) će biti slatke muke.

    Možete li iskusnije forumašice koje ste već rodile napisati samo redoslijed kojim se obavljaju pregledi. Vidim da se po netu piše oko 8 tj da je prvi pregled. Dakle ja napravim vađenje krvi, u najboljem slučaju sve se potvrdi i onda čekam još neko vrijeme za prvi pregled?


    joj ja bi ti drage volje sve napisala,ali iako sam samo prije 2 godine rodila,ničeg se ne sječam  
    izgleda da će i meni biti jako zanimljivo,kao da je prvi put weeeeeee

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Meni je ispao termin 24.6. Ali sad zelim najprije potvrditi trudnocu, daleko sam jos od termina 😁
    I ne kuzim ovo racunanje njihovo - neki racunaju od posljednje M, a neki od O.
    Nemam bas nekih simptoma za sada, jedino mi se spava. Meni je 1. trudnoca tako da nemam nikakvih iskustava

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Kerolajn

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Bok. Trudna Sam 8tjedana, prva trudnoca. Nemam pojma šta me čeka.. Malo sam zbunjena oko svega,  kao da mi još uvijek nije sjelo. Jer se i vi tak osjećate?   Termin 6.6. To je kalendarski proljetna beba,  ali meni je lipanj ljeto :) Kako ste cure? 

    [lilypie.com]

    🖤 6.6.2018 🖤

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Hej Kerolajn,
    Mislim da nisi jedina. Meni je isto prva i uopce ne znam sto me ceka. Meni je ovo 5t od menge pa ne znam racunaju li to kao 5 ili 3 tjedna. U ponedjeljak idem po sve uputnice i na neki inicijalni razgovor a doktorom. Sestra je rekla da samo dodjem. Mozda budem pametnija.

    I da, jako sam zbunjena jer je prva. Medjutim, ja sam uvijek tvrdila da cu ostati trudna tek kad budem spremna i nekako nisam vjerovala u onu ‘nikad nisi spreman’, ali vjerujem da se ako cak dodje do toga priroda ucini svoje i pripremi te nekako. 

    Najgore mi je zapravo sto sad to ne mogu jos nikome reci. Ne zelim coprati. Jedino cu reci sefici zbog cijele situacije u firmi ali cak cu i za starce cekati barem prvi pregled.

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Meni je takoder 5 tjedana od M, lagano ulazim u 6. Mislim da oni to tako racunaju - od prvog dama zadnje menstruacije. UOPCE jos nisam svjesna nicega, niti se osjecam trudno.
    Toliko smo isprepadani razno-raznim pricama da se MM i ja uopce nismo razveselili kako spada, a kamoli da bi nekome rekli. Valjda ce biti lakse kad prode jos malo vremena.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Znam kako ti je. Nazalost imala sam.nekoliko tuznih i teskih prica u okolini tako da se trudim ostati cool. Znam da je neki standard od 3mj da ce ceka ali ja imam osjecaj da mi na celu pise da sam trudna. Danas sam isla iz dosade u izvidnicu kako izgleda trudnicka moda jer sam imala pola sata za ubiti, a onda se ulovila kako mislim ‘Bjezi Seal, jos ce te netko vidjet na ovom odjelu’ 

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Haha ja sam počela biti jako zauzeta za vikende i općenito za neka druženja jer mi se ne da objašnjavati zašto ništa ne pijem. Već sam ispucala i antibiotike i prehladu 😁😁
    Ali mislim da će mi biti bar malo lakše psihički kad/ako pregled pokaže da je sve ok. Do tada panika.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 331

    Prijavi adminu

    Cure cestitke svima 😘
    Trudnoca se racuna od posljednje menstruacije. Ne brzajte s prvim pregledom, oko 8 tt je najbolje jer se jasno vide otkucaji srca. Mogu se naravno vidit i ranije al nikad se ne zna kad je tocno bila ovulacija.. ako se desila kasnije moze se desit da ne vidite otkucaje i bzvz se stresirate. Zelim vam svima uredne trudnoce 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.