Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mallla

    Je Martina tako mi je rekla i gin kad je bila biokemijska u 1om mj. Kao u stilu to se događa a da ni ne znamo i to je “normalno”. Budući da mlađe generacije vode više brigu o svom tijelu više puta uoče biokemijsku.
    Al dobro ostajem pozitivna, idemo dalje, novi ciklus nova nada


    A misa mu…kao sto kazes nova nada, novi ciklus. Drago mi je da si bez obzira na sve, pozitivna i to je najbitnije od svega. A ostalo ce sve doc. Sam se treba strpiti 🤗🤗🤗😘😘😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    LjubičicaX

    zvjezdica37

    Martina1982

    LjubičicaX

    zvjezdica37

    Omg!ja vidim crtu!!!!🤞🤞🤞🤞
    Popodne ako imas opet pisni!taman se sjena poklapa sa ranijim testiranjem!!!
    Jooj ovo bi moglo biti dobitno-kakve su ti tempice …uh ko da je moj plussss

    Joooj da Zvjezdice, mislim da sam se i ja obradovala kao da sam svoju drugu crticu vidjela 💜
    Mallla uz tebe smo, čuvamo fige da nadalje bude sve u najboljem redu 💜😍😍😍😍

    Ejjjjj a kako si nam ti? 🤗

    Daaa i mene zanima kako si sta ima novog🙃

    Heeej cure moje, ja sam nekako skupila snage i prihvatila znakove od Boga da sada nije moje vrijeme. Smirila se, posvetila poslu i istražujem kako nabildati jajne stanice i uopšte hormone malo sredit, u nadi da ću povećati šanse kad opet tamo u 3 ili 4 mjesecu 2020. opet budemo pokušavali. Mjerim temp da se uhodam i s njom :) Muž će ubrzo na spermiogram, ako tu bude šta trebalo popravljati… Uglavnom pripreme za nove pokušaje :) A do tada pratim i bodrim vas i veselim se vašim pikovima, simptomima, plusevima 💜💝❤💜


    Super. Pozitivna i dalje sto mi se jako svida. Kazu sve ima svoje vrijeme i mjesto pa tako i to. Zelim ti sve dobro i na poslu. I ako naides na kakav zanimljiv savjet za nabildat js javi nam.😉😘🤗❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    LjubičicaX

    Zvjezdice, jesi bolje danas? Novo jutro, novi dan, nove pobjede… Šaljem puno zagrljaja za što lakši dan 💜❤💝💓 Nema tuge i odustajanja, ako ništa zbog mene, vaši plusevi su mi sve sad dok čekam 😁💜💜💜
    Martina kakva je situacija kod tebe? :* I tebi puno zagrljaja 💜💜💜💜
    Ostale cure sretnooooo! Da što prije pluseve ugledate 😘😘😘😘😘


    Evo kod mene je tak da sam na progicima od 16 do 26 DC. Krenula sam jucer sa LH trakicama pa cemo vidit dal cu uloviti bar pik ovaj mjesec. 🤭🤭🤭

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Jutro curke hvala na lijepim rijecima,ok sam!Ne bih ni kukala ali omaklo mi se onako da i ja prospem sto mi je na dusi jer nekako u zadnje vrijeme je tempo lud a ja kao idem na godisnji i to pod upitnikom dali cu se uopce maknuti od kuce par dana.Naime imamo posla puno u nasoj firmi kod kuce i mislim da ovu sezonu mogu prekriziti.
    Ali nekako cu prezivjeti jer to nam je za egzistenciju vazno.
    Pocela sam ici na te folikulometrije i neznam zasto moram skoro svaki dan?Gdje god citam pise na odredjene dane ciklusa ali ok.Jucer smo kao trebali imati odnos i mi se naravno zakacimo i ja odem spavat🙄
    I to sve zbog pritiska ostalih stvari.
    Svaki dan 40km moram vozit zbog pregleda sto znaci i troskova.Pa nije bas neka prilika za kukanje za novce ali ima i do toga,ne zivimo bas samo od ljubavi hehe.
    Uglavnom nadam se da ce se za par dana situacija smiriti i koliko toliko doci u normalu a sad kad sam se izjadala 🤪🤪👍
    Pa dajte da cujem kakvo je stanje kod vas.
    Ljubicice doci ce i tvojih 5minuta -ostani sa nama do tada😘


    Da pritisak i stres znaju napraviti mnogo nevolja u nasem zivotu. Ali i to je sastavni dio istog. Vjerujem da se nakupi covjeku sve a sad i to sto putujes vamo tamo. Ali na kraju sav taj trud isplatit ce se. Sigurno. Da isitina ne zivimo samo od ljubavi….ah taj novac….Vjerujem da ce se situacija popraviti i da ce biti sve ok. Uvijek poslje kise dode sunce a i kaze se da su pomirdbeni seksici  najbolji. 😉 🤗 Moj M i ja smo prvu T ostvarili pomirdbenim seksicem.😊🤭😉

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    IV ODBROJAVANJE 
    IVANA1810 - 19.7.2019♡➕
    Tera_ - 2 dana - 28.7.2019♡
    EmilijaJ - 4 dana - 30.7.2019♡
    V obrojavanje 2019
    Vuky - 3.8.2019 - 8 dana ☆
    Anastazija136 - 6.8.2019 - 11 dana☆
    Tockicaa - 11.08.2019 - 16 dana☆
    Martina1982 - 12.8.2019 - 17 dana☆
    Lalla - 12.8.2019 - 17 dana☆
    Zvjezdica37 - 17.8.2019 - 22 dana ☆
    Monalisa - 23.8.2019 - 29 dana☆

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tera_

    Cure, kako ste mi danas?
    Ja sam kao zombi, cilu noc sam se budila, sike rasturaju od bola i teske su, ima da me izmuce ova 3dana…


    A joj 🙈…a kakva ti tem? 

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Martina1982

    tera_

    Cure, kako ste mi danas?
    Ja sam kao zombi, cilu noc sam se budila, sike rasturaju od bola i teske su, ima da me izmuce ova 3dana…

    A joj 🙈…a kakva ti tem?


    Neznam, ne pratim ovaj mjesec nista…prekjucer sam ju izmjerila sam da vidim kakva je i bila je 36.8…ali kod mene ionako temp bude super i dan kad trebam procurit padne tako da..
    Sike jesu bolne, ali mi se svidjaju jer izgledaju kao da sam ih napumpala

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tera_

    Martina1982

    tera_

    Cure, kako ste mi danas?
    Ja sam kao zombi, cilu noc sam se budila, sike rasturaju od bola i teske su, ima da me izmuce ova 3dana…

    A joj 🙈…a kakva ti tem?

    Neznam, ne pratim ovaj mjesec nista…prekjucer sam ju izmjerila sam da vidim kakva je i bila je 36.8…ali kod mene ionako temp bude super i dan kad trebam procurit padne tako da..
    Sike jesu bolne, ali mi se svidjaju jer izgledaju kao da sam ih napumpala

    Da da poslje sam se sjetila da si napisala da odmarad o mjerenja itd. Da vis a meni bas padne prije M. Bar sam tak uocila kroz ovih nekoliko mjeseci. Meni je sada na 8DC bila 35.8 🙄 ali mi je bilo hladnije kad sam se jutros probudila u odnosu na predhodne dane. Inace mi je ovih dana bila 36 - 36.2. (to je bilo za vrijeme M.)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tera_

    Martina1982

    tera_

    Cure, kako ste mi danas?
    Ja sam kao zombi, cilu noc sam se budila, sike rasturaju od bola i teske su, ima da me izmuce ova 3dana…

    A joj 🙈…a kakva ti tem?

    Neznam, ne pratim ovaj mjesec nista…prekjucer sam ju izmjerila sam da vidim kakva je i bila je 36.8…ali kod mene ionako temp bude super i dan kad trebam procurit padne tako da..
    Sike jesu bolne, ali mi se svidjaju jer izgledaju kao da sam ih napumpala


    🤣🤣🤣…zaboravila komentirat cicke….bar neka korist od tog PMSa 😉🤭🤣…a tko zna mozda i ima jedan maleniiiii razlog zasto su takve 🤞😘😉

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Uvijek vesela naša tema 😊
    Ja sam vam uvijek sklona racionalizaciji stvari.. Pa tako i sada. Je da bi ja htjela sad i odmah i je da mi je krivo al udahnem duboko i guram dalje, skupa s vama je lakše. Doći će vrijeme kada ćemo sve mi tu imati plusiće i biti na drugim temama. 
    Pratim vas dalje da vidimo hoće tko uloviti speedya 😂 a ja javim za listu kad ulovim O. Počela sam opet mjerit temp. Pa polako. 
    Ova M je jarko crvena s komadićima a jedino što osjećam je pritisak u leđima i jajnici…. Tako da sam i ovakvu M upoznala 😂
    Inače se borim s ovom mojom gospođicom kojoj su 2. 5 godine i koja sada ima svoje mišljenje za sve 🙄🙄

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.