Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • EmilijaJ

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    EmilijaJ

    Bokic curke🥳🥳drago mi je za sve kaj se dogada. Crtu i ja vidim i veselim se da javiiiis💪
    Kod mene ne je situacija da me par dana vec bode dolje i pritisak. Nije konstantna bol i pristisak nego na momente, a trbuh mi je napuhan jako .. Ovo vekanje me ubija🙈🙈🙈

    Mozda i ti budes ovaj mjesec imala srece
    Taman je i vrijeme za prve simptome


    Daj Boze, bit ce to pogoden pik totalno😉prve trakice prva sreca🥳

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    EmilijaJ

    zvjezdica37

    EmilijaJ

    Bokic curke🥳🥳drago mi je za sve kaj se dogada. Crtu i ja vidim i veselim se da javiiiis💪
    Kod mene ne je situacija da me par dana vec bode dolje i pritisak. Nije konstantna bol i pristisak nego na momente, a trbuh mi je napuhan jako .. Ovo vekanje me ubija🙈🙈🙈

    Mozda i ti budes ovaj mjesec imala srece
    Taman je i vrijeme za prve simptome

    Daj Boze, bit ce to pogoden pik totalno😉prve trakice prva sreca🥳


    Drzimo 🤞 da tako i bude 😘😉

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Mislim da ipak ništa od mog plusa. Na moru sam i vidim krvavi iscjedak dakle M stiže. Kad dođem doma vidit ću šta je na stvari.
    Ponadala se jesam al ako je i M neka je, bit će drugi put. 
    Al valjalo bi kada bi se suzdržala od testiranja do kašnjenja M. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Imam baš krvarenje jače, mislim da je stigla M. Ako je šta i bilo više nije. A ii došla je na 28dc kako sam pretpostavila da će ranije. 
    Baš mi je žao, al jbg. To je život, glava gore i guraj dalje 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Mallla

    Imam baš krvarenje jače, mislim da je stigla M. Ako je šta i bilo više nije. A ii došla je na 28dc kako sam pretpostavila da će ranije.
    Baš mi je žao, al jbg. To je život, glava gore i guraj dalje


    😕😕znaci test je pokazao svjetlu liniju koju smo svi vidjeli i nije evaporacijska crta.
    Nazalost ispadne da je biokemijska T zar ne?!
    K vragu…e zato je dobro ne testirati ranije…nema ovakvog stresa i ako sta propadne nikome nista jer nebi ni znali da nije tih uranjenih testova
    Nije ni meni danas neki dan😔
    Ako te to sta tjesi…milion nekih sitnih stresova-nemam se vremena ni isplakat…samo cu se pokrit dekom i prespavat ovaj dan…ionako nije nikakav….
    Drz se draga…pusti sve k vragu i odmori🥰

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Valjda e, pretpostavljam, ali neću razmišljati o tome što kažeš pokrit ću se po glavi i prespavat. Sutra je novi dan. I ja sam ovaj mj imala sam x stresova pa razumijem tvoje stanje.
    Bit će bolje, nadam se da ti nije bilo ništa previše strašno 
    Hvala cure na podršci! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Mallla a joj bas mi je zao
    Zvjezdice blago tebi kad se mos pokriti dekom  kod nas je jako sparno…izgleda da smo svi ovih dana imali stresove…samo se isplaci jer nakon kise dode sunce
    Kod mene danas pocelo probadanje u desnom jajniku, sise postale bolne i uzarene i tako da se nadam da me nece menga zezat s kasnjenjem :)

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Mallla zao mi je 😞 Drži se i ostani pozitivna! 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mallla

    Imam baš krvarenje jače, mislim da je stigla M. Ako je šta i bilo više nije. A ii došla je na 28dc kako sam pretpostavila da će ranije.
    Baš mi je žao, al jbg. To je život, glava gore i guraj dalje


    A daj….A misa mu….joj….bas mi zao…pa jel bas jako krvaris ili? Kazu da mnoge zene nisu ni svjesne da im se sta desilo jer nisu radile testove ranije…M im je kasnila ili nije i sve je proslo..bez da su bile svjesne…surova istina..neka prode onda ovaj dan i sutra ce opet zasjati sunce….hej…saljem ti puno 🤗

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Mallla

    Imam baš krvarenje jače, mislim da je stigla M. Ako je šta i bilo više nije. A ii došla je na 28dc kako sam pretpostavila da će ranije.
    Baš mi je žao, al jbg. To je život, glava gore i guraj dalje

    😕😕znaci test je pokazao svjetlu liniju koju smo svi vidjeli i nije evaporacijska crta.
    Nazalost ispadne da je biokemijska T zar ne?!
    K vragu…e zato je dobro ne testirati ranije…nema ovakvog stresa i ako sta propadne nikome nista jer nebi ni znali da nije tih uranjenih testova
    Nije ni meni danas neki dan😔
    Ako te to sta tjesi…milion nekih sitnih stresova-nemam se vremena ni isplakat…samo cu se pokrit dekom i prespavat ovaj dan…ionako nije nikakav….
    Drz se draga…pusti sve k vragu i odmori🥰

    Hej…glavu gore i ti….sutra je novi dan…ne daj nikom da te ljuti i unisti dan…nikom nemoj priustit to zadovoljstvo….saljem puno 🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.