Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Je Martina tako mi je rekla i gin kad je bila biokemijska u 1om mj. Kao u stilu to se događa a da ni ne znamo i to je “normalno”.  Budući da mlađe generacije vode više brigu o svom tijelu više puta uoče biokemijsku.  
    Al dobro ostajem pozitivna, idemo dalje, novi ciklus nova nada

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • EmilijaJ

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Mallla

    Je Martina tako mi je rekla i gin kad je bila biokemijska u 1om mj. Kao u stilu to se događa a da ni ne znamo i to je “normalno”. Budući da mlađe generacije vode više brigu o svom tijelu više puta uoče biokemijsku.
    Al dobro ostajem pozitivna, idemo dalje, novi ciklus nova nada


    Uf.. zao mi je 😏ali bravo na pozitivnom stavu. Ocito nije vrijeme jos, sljedeci mj je tvoj😉😘drzi se i glavu gore tako je😘

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Martina1982

    LjubičicaX

    zvjezdica37

    Omg!ja vidim crtu!!!!🤞🤞🤞🤞
    Popodne ako imas opet pisni!taman se sjena poklapa sa ranijim testiranjem!!!
    Jooj ovo bi moglo biti dobitno-kakve su ti tempice …uh ko da je moj plussss

    Joooj da Zvjezdice, mislim da sam se i ja obradovala kao da sam svoju drugu crticu vidjela 💜
    Mallla uz tebe smo, čuvamo fige da nadalje bude sve u najboljem redu 💜😍😍😍😍

    Ejjjjj a kako si nam ti? 🤗

    Daaa i mene zanima kako si sta ima novog🙃


    Heeej cure moje, ja sam nekako skupila snage i prihvatila znakove od Boga da sada nije moje vrijeme. Smirila se, posvetila poslu i istražujem kako nabildati jajne stanice i uopšte hormone malo sredit, u nadi da ću povećati šanse kad opet tamo u 3 ili 4 mjesecu 2020. opet budemo pokušavali. Mjerim temp da se uhodam i s njom :) Muž će ubrzo na spermiogram, ako tu bude šta trebalo popravljati… Uglavnom pripreme za nove pokušaje :) A do tada pratim i bodrim vas i veselim se vašim pikovima, simptomima, plusevima 💜💝❤💜

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Mallla

    Imam baš krvarenje jače, mislim da je stigla M. Ako je šta i bilo više nije. A ii došla je na 28dc kako sam pretpostavila da će ranije.
    Baš mi je žao, al jbg. To je život, glava gore i guraj dalje

    😕😕znaci test je pokazao svjetlu liniju koju smo svi vidjeli i nije evaporacijska crta.
    Nazalost ispadne da je biokemijska T zar ne?!
    K vragu…e zato je dobro ne testirati ranije…nema ovakvog stresa i ako sta propadne nikome nista jer nebi ni znali da nije tih uranjenih testova
    Nije ni meni danas neki dan😔
    Ako te to sta tjesi…milion nekih sitnih stresova-nemam se vremena ni isplakat…samo cu se pokrit dekom i prespavat ovaj dan…ionako nije nikakav….
    Drz se draga…pusti sve k vragu i odmori🥰


    Mallla, neopisivo mi je žao, to je sve što ću reći da ti ne pristajem na muku. Super je da si zadržala pozitivu, sad malo odmori i opet u pobjede, ali nema više testova dok ne bude kasnila vještica, bar pokušaj tako. Meni je svaki put baš teško bilo kad se ponadam prije vremena, pa se razočaram. Tak da kad se opet vratim u ove vode, dok ne zakasni a temp povišena, nema više testova, pa makar me kinezi počeli ganjat po kući 😁😁😁😁

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Zvjezdice, jesi bolje danas? Novo jutro, novi dan, nove pobjede… Šaljem puno zagrljaja za što lakši dan 💜❤💝💓 Nema tuge i odustajanja, ako ništa zbog mene, vaši plusevi su mi sve sad dok čekam 😁💜💜💜
    Martina kakva je situacija kod tebe? :* I tebi puno zagrljaja 💜💜💜💜
    Ostale cure sretnooooo! Da što prije pluseve ugledate 😘😘😘😘😘

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Jutro curke hvala na lijepim rijecima,ok sam!Ne bih ni kukala ali omaklo mi se onako da i ja prospem sto mi je na dusi jer nekako u zadnje vrijeme je tempo lud a ja kao idem na godisnji i to pod upitnikom dali cu se uopce maknuti od kuce par dana.Naime imamo posla puno u nasoj firmi kod kuce i mislim da ovu sezonu mogu prekriziti.
    Ali nekako cu prezivjeti jer to nam je za egzistenciju vazno.
    Pocela sam ici na te folikulometrije i neznam zasto moram skoro svaki dan?Gdje god citam pise na odredjene dane ciklusa ali ok.Jucer smo kao trebali imati odnos i mi se naravno zakacimo i ja odem spavat🙄
    I to sve zbog pritiska ostalih stvari.
    Svaki dan 40km moram vozit zbog pregleda sto znaci i troskova.Pa nije bas neka prilika za kukanje za novce ali ima i do toga,ne zivimo bas samo od ljubavi hehe.
    Uglavnom nadam se da ce se za par dana situacija smiriti i koliko toliko doci u normalu a sad kad sam se izjadala 🤪🤪👍
    Pa dajte da cujem kakvo je stanje kod vas.
    Ljubicice doci ce i tvojih 5minuta -ostani sa nama do tada😘

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    tera_

    Mallla a joj bas mi je zao
    Zvjezdice blago tebi kad se mos pokriti dekomkod nas je jako sparno…izgleda da smo svi ovih dana imali stresove…samo se isplaci jer nakon kise dode sunce
    Kod mene danas pocelo probadanje u desnom jajniku, sise postale bolne i uzarene i tako da se nadam da me nece menga zezat s kasnjenjem :)


    A kako se izrazit drugacije jooj i kod nas pakao od vrucina -nisam svoja stalno se znojim i puhcem…
    Terra uvijek postoji nada za nesto drugo dok ne stigne M🤞🤞🤞😉

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Martina1982

    zvjezdica37

    Mallla

    Imam baš krvarenje jače, mislim da je stigla M. Ako je šta i bilo više nije. A ii došla je na 28dc kako sam pretpostavila da će ranije.
    Baš mi je žao, al jbg. To je život, glava gore i guraj dalje

    😕😕znaci test je pokazao svjetlu liniju koju smo svi vidjeli i nije evaporacijska crta.
    Nazalost ispadne da je biokemijska T zar ne?!
    K vragu…e zato je dobro ne testirati ranije…nema ovakvog stresa i ako sta propadne nikome nista jer nebi ni znali da nije tih uranjenih testova
    Nije ni meni danas neki dan😔
    Ako te to sta tjesi…milion nekih sitnih stresova-nemam se vremena ni isplakat…samo cu se pokrit dekom i prespavat ovaj dan…ionako nije nikakav….
    Drz se draga…pusti sve k vragu i odmori🥰
    Hej…glavu gore i ti….sutra je novi dan…ne daj nikom da te ljuti i unisti dan…nikom nemoj priustit to zadovoljstvo….saljem puno 🤗


    😘😘😘

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    tera_

    Mallla a joj bas mi je zao
    Zvjezdice blago tebi kad se mos pokriti dekomkod nas je jako sparno…izgleda da smo svi ovih dana imali stresove…samo se isplaci jer nakon kise dode sunce
    Kod mene danas pocelo probadanje u desnom jajniku, sise postale bolne i uzarene i tako da se nadam da me nece menga zezat s kasnjenjem :)

    A kako se izrazit drugacije jooj i kod nas pakao od vrucina -nisam svoja stalno se znojim i puhcem…
    Terra uvijek postoji nada za nesto drugo dok ne stigne M🤞🤞🤞😉


    Hehehe tila sam se malo nasalit 

    Ma ne nadam se nimalo, a samo me zelim da kasni bezveze :)

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Cure, kako ste mi danas? 
    Ja sam kao zombi, cilu noc sam se budila, sike rasturaju od bola i teske su, ima da me izmuce ova 3dana…

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.