Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Evo da se na kratko ukljucim…danas su zapocete folikulometrije .3.dan ciklusa a sljedeca zakazana u srijedu navecer.Od danas sam na Letrozolu pa prvu tabletu pocinjem piti u 18h.
    Najmanja doza -doktor kaze blaga stimulacija.
    Evo…nekog je ovdje zanimalo pa stavljam post.
    Cure kako ste mi danaas,ja sam 3.dan ciklusa i zivcana sam ko pas sve mi smeta vec danima,neznam jel do vremena ili mi treba odmora od ljudi-ne vas🥰-
    Ja ovulacije nikad ne osjetim a i kad mislim da je jajnik mozda se varam tako da eto.
    Cure jel imate frisko grafova jel piskate testice.
    Martina jesi se navikla na Duphaston..


    Ej super da si zapocela s tim. Joj drzim figice da uspijete od prve ❤❤❤🤞🤞🤞. Ma da ja reko da nam govoris kak sta, jer nama ak ne uspije idemo na isto to. E ja imam grafic.☺️ Iako je pod M mjerena tem. nema veze lijepo mi je vidit normalan graf. Stavim ga.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    anaid

    cure… izgleda da cu se ja ponovo vratit vama… nakon niza neugodnosti na nasoj ginekologiji, ujutro sam ponovo isla nakon tezeg krvarenja i dr mi je samo dijagnosticirao pobacaj u 7 tjednu..
    Jadna sam i tuzna i ljuta zbog nezobrazluka… 😓😓


    O joj anaid. 😔😔Ne znam kojim rjecima bi ti utjesila dusu. Drzi se. Proc ce. Nazalost sta je tu. Ne mozes vise utjecat na nista. Oporavi se. Daj si vremena i brzo ce doci bebica i bit ce sve u redu. 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mallla

    I Tako sam opet naručila testove i trakice. Vratila sam se svojim provjerenim starim, rozim trakicama. Pa evo jednom će upaliti. Jutros sam izmjerila temp. Koja je niska pa je moja nada lagano splasnila. Ali guramo dalje jednom će upaliti. Brojim još sitno do kraja ovog ciklusa. Ima netko da će testirati ovih dana ili sam prva za otpis!


    Hhhh trakice 👍👍👍. Nek si ti sebe opremila. Upalit ce sto posto. Samo je pitanje vremena 🤗😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    vuky

    Ja sam tek u iščekivanju, pik mi je bio u četvrtak, jučer blijeda crtica, danas isto, pa je O bila vjerojatno pet/sub… pokrili smo oba dana…
    a od jučer me boluckaju jajnici, vise desni, manje lijevi… nadam se da ovaj mjesec neću biti preluda… prošli je folikul prerastao… ne znam zašto se to dogodi…istraživala, ali ne mogu naći ….


    Da nemam niti ja pojma zas se to desi…mozda usljed nekih hormona ili sta vec 🤷‍♀️….ali glavno da su dani pokriveni pa sta bude bude 🤗….ali drzimo.🤞🤞🤞🤞 i za ovaj ciklus…😘😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    monalisa

    Curke drage prijavljujem dolazak vjestice, tocno 2 tj nakon lh pika, prosla 2 mjeseca svaki puta nakon tocno 2 tj od lh pika dosla prokletnica, svaki put pokrijemo dane i eto opet nista od toga 😪


    Misa joj 💪…ali ajd bar dolazi tocno ne zeza sa dolaskom, a ostalo ce se poklopiti…samo strpljenja i bit ce 🤗🤗😘😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    IV ODBROJAVANJE 
    IVANA1810 - 19.7.2019♡➕
    Malla - 4 dana - 27.7.2019♡
    Tera_ - 5 dana - 28.7.2019♡
    EmilijaJ - 7 dana - 30.7.2019♡
    V obrojavanje 2019
    Vuky - 3.8.2019 - 11 dana ☆
    Anastazija136 - 6.8.2019 - 14 dana☆
    Tockicaa - 11.08.2019 - 19 dana☆
    Martina1982 - 12.8.2019 - 20 dan☆
    Lalla - 12.8.2019 - 20 dan☆
    Zvjezdica37 - 17.8.2019 - 25 dana ☆

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Ivana1810

    Nadala sam se da će još koja od vas imati plus ovo odbrojavanje, još nije gotovo ili jeste(ne mogu sve upratiti)!?
    Mene je moj plus ugodno iznenadio, već sam se pripremala za idući mjesec😉 tek sam ovaj ciklus ulovila pik ono pravo, sve je do sada bilo tu negdje al nikako da skroz potamni. Uglavnom od kada sam ugledala plus nisam svoja😆, par dana nisam mogla ni spavati jer sam zabrinuta jel' sve ok al još to ne mogu znati,plus što me brine sve živo oko toga al pokušavam se bar malo opustiti jer ipak ne mogu utjecati na sve, nadam se najboljem i to je to.
    Svi mi možemo pričati priče opusti se ovo,ono al to je jače od nas tako da razumijem sve vas koje tako razmišljate jer sam i sama takva. Jednostavno se mora sve poklopiti, nekome lakše nekome teže al mislim da će svaka od nas ugledati plus kad tad. Želim da vam se svima to što prije ostvari😘😘😘😘😘(ispričavam se radi velikog posta al včrs očito imam inspiracije 😂)


    Bas to…nekon lakse..nekom teze ali u konacnici ishod bude isti 🤗. To je najbitnije. Malo strpljenja, nade i vjere i sve ce biti onako kako treba biti. Na neke stvari se ne moze utjecati. Ne treba samo nikad odustat. Hvala sta si nam se javila ❤. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    E zvjezdice37 - sad trenutno ne pijem. Tek 16DC. Al je bila M dosla tocno dan nakon sta sam uzela zadnju. Tako da se nadam ako nista drugo bar da mi regulira ciklus pa bar znam na cemu sam s tim. A nastavljam 3 mjeseca. I uzimam naravno prije spavanja da ne bude opet 🥴🥴🥴 bauljanja po kuci 🤭🤭🤭

  • monalisa

    Broj poruka: 465

    Prijavi adminu

    Martina1982

    IV ODBROJAVANJE
    IVANA1810 - 19.7.2019♡➕
    Malla - 4 dana - 27.7.2019♡
    Tera_ - 5 dana - 28.7.2019♡
    EmilijaJ - 7 dana - 30.7.2019♡
    V obrojavanje 2019
    Vuky - 3.8.2019 - 11 dana ☆
    Anastazija136 - 6.8.2019 - 14 dana☆
    Tockicaa - 11.08.2019 - 19 dana☆
    Martina1982 - 12.8.2019 - 20 dan☆
    Lalla - 12.8.2019 - 20 dan☆
    Zvjezdica37 - 17.8.2019 - 25 dana ☆


    Mozes me staviti 23.8 :)



  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    monalisa

    Martina1982

    IV ODBROJAVANJE
    IVANA1810 - 19.7.2019♡➕
    Malla - 4 dana - 27.7.2019♡
    Tera_ - 5 dana - 28.7.2019♡
    EmilijaJ - 7 dana - 30.7.2019♡
    V obrojavanje 2019
    Vuky - 3.8.2019 - 11 dana ☆
    Anastazija136 - 6.8.2019 - 14 dana☆
    Tockicaa - 11.08.2019 - 19 dana☆
    Martina1982 - 12.8.2019 - 20 dan☆
    Lalla - 12.8.2019 - 20 dan☆
    Zvjezdica37 - 17.8.2019 - 25 dana ☆

    Mozes me staviti 23.8 :)


    Moze 👍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.