Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Anaid strašno mi je zao … nemam ti sto reci nego da se držiš… I cim prije se oporavis…. budi jaka… 

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Anaid jako mi je žao, iza sebe imam 2 spontana u 7. 8.tj. i znam kroz sto prolazis……dopusti si tugu i daj si vremena da se koliko toliko oporaviš…..zaboravit neces nikada, ja trenutno pokušavam treci puta ostati trudna, ali i dalje svako malo pomislim na to kolika bi bila moja beba da nam je uspjelo, to je nešto sto ce nas uvijek pratiti, ali nikako ne odustajte od borbe……samo hrabro❤❤❤❤

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    anaid

    cure… izgleda da cu se ja ponovo vratit vama… nakon niza neugodnosti na nasoj ginekologiji, ujutro sam ponovo isla nakon tezeg krvarenja i dr mi je samo dijagnosticirao pobacaj u 7 tjednu..
    Jadna sam i tuzna i ljuta zbog nezobrazluka… 😓😓


    O Boze…ali vjeruj mi da ces brzo ostati trudna jer tako sam i ja imala dugo cekanu trudnocu i prokrvarim .No ubrzo sam ostala T i bilo sve ok!
    Samo se ti oporavi i mozes vec iduci mjesec na bebicu

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Martina1982

    IV ODBROJAVANJE
    Monalisa - … -18.7.2019.♡
    IVANA1810 - 19.7.2019♡➕
    Malla - 5 dana - 27.7.2019♡
    Tera_ - 6 dana - 28.7.2019♡
    EmilijaJ - 8 dana - 30.7.2019♡
    V obrojavanje 2019
    Vuky - 3.8.2019 - 12 dana ☆
    Anastazija136 - 6.8.2019 - 15 dana☆
    Tockicaa - 11.08.2019 - 20 dana☆
    Martina1982 - 12.8.2019 - 21 dan☆
    Lalla - 12.8.2019 - 21 dan☆

    Moze mene na 17.8 pa cu pomaknut ako bude trebalo zbog testa ili stimulacije

  • tinchy-_-

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    anaid

    cure… izgleda da cu se ja ponovo vratit vama… nakon niza neugodnosti na nasoj ginekologiji, ujutro sam ponovo isla nakon tezeg krvarenja i dr mi je samo dijagnosticirao pobacaj u 7 tjednu..
    Jadna sam i tuzna i ljuta zbog nezobrazluka… 😓😓


    Ajme strašno mi je žao.znam da šta god da sada Kazem neće pomoć..znam koliko si se veselila..drži se i nemoj potonuti❤️

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Anaid draga, žao mi je, jako žao. Kako su cure rekle dopusti si tugu želim ti brzi uspjeh. 
    Zvjezdice polažemo nase u stimulaciju, čekamo s tobom razvoj priče!
    Vuky ja ovaj mj osjećam stalno jajnike ili bar mislim da su to oni. A od Ovulacije je 7 dana prošlo po mojoj računici. Inače gotovo nikada ne osjetim. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    I Tako sam opet naručila testove i trakice. Vratila sam se svojim provjerenim starim, rozim trakicama. Pa evo jednom će upaliti. Jutros sam izmjerila temp. Koja je niska pa je moja nada lagano splasnila. Ali guramo dalje jednom će upaliti. Brojim još sitno do kraja ovog ciklusa. Ima netko da će testirati ovih dana ili sam prva za otpis! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Ja sam tek u iščekivanju, pik mi je bio u četvrtak, jučer blijeda crtica, danas isto, pa je O bila vjerojatno pet/sub… pokrili smo oba dana…  
    a od jučer me boluckaju jajnici, vise desni, manje lijevi… nadam se da ovaj mjesec neću biti preluda… prošli je folikul prerastao… ne znam zašto se  to dogodi…istraživala, ali ne mogu naći ….

  • monalisa

    Broj poruka: 465

    Prijavi adminu

    Curke drage prijavljujem dolazak vjestice, tocno 2 tj nakon lh pika, prosla 2 mjeseca svaki puta nakon tocno 2 tj od lh pika dosla prokletnica, svaki put pokrijemo dane i eto opet nista od toga 😪



  • Gea123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Zvjezdice hvala ti na informacijama, zelim ti srecu i uspjeh, nek odmah prva stimulacija bude uspjesna 😊

    Gea123

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.