Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    IV ODBROJAVANJE 
    IVANA1810 - 19.7.2019♡➕
    Malla - 4 dana - 27.7.2019♡
    Tera_ - 5 dana - 28.7.2019♡
    EmilijaJ - 7 dana - 30.7.2019♡
    V obrojavanje 2019
    Vuky - 3.8.2019 - 11 dana ☆
    Anastazija136 - 6.8.2019 - 14 dana☆
    Tockicaa - 11.08.2019 - 19 dana☆
    Martina1982 - 12.8.2019 - 20 dan☆
    Lalla - 12.8.2019 - 20 dan☆
    Zvjezdica37 - 17.8.2019 - 25 dana ☆
    Monalisa - 23.8.2019 - 32 dana☆

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Obzirom da sam prva na listi za odstrel evo malo izvještaja, osjećan se kao da ću dobit vrlo skoro, jučer me klimatiziran prostor dotukao pa me baš žicalo preko mjehura i jajnika, sad isto povremeno zna al to prepisujem klimi. 
    Bazalna temp niska do bola. Iako je nisam redovno mjerila znam kako se kreće inače tako da ništa ovaj mj. Grudi povećane i mekane. Iscjedak neki sličan ovulacijskom. Uglavnom za vikend očekujem crvenilo. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • monalisa

    Broj poruka: 465

    Prijavi adminu

    Mallla

    Obzirom da sam prva na listi za odstrel evo malo izvještaja, osjećan se kao da ću dobit vrlo skoro, jučer me klimatiziran prostor dotukao pa me baš žicalo preko mjehura i jajnika, sad isto povremeno zna al to prepisujem klimi.
    Bazalna temp niska do bola. Iako je nisam redovno mjerila znam kako se kreće inače tako da ništa ovaj mj. Grudi povećane i mekane. Iscjedak neki sličan ovulacijskom. Uglavnom za vikend očekujem crvenilo.


    Tak je i meni bilo, sise bile velike i bolne kao nikad do sada, iscjedak bio vodenkast isto kao ni jedan mjesec, povremeno me znalo bockati u jajnicima i tocno sam mislila to je to ovaj mjesec, a ono dosla tocno u dan.



  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    E malaa ja sam odma za tobom… ali ja ne osjecam za sad nista, osim sto mi je izaso pristic nasred cela 
    Nisam mjerila temp nemam pojma kolika mi je..

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mallla

    Obzirom da sam prva na listi za odstrel evo malo izvještaja, osjećan se kao da ću dobit vrlo skoro, jučer me klimatiziran prostor dotukao pa me baš žicalo preko mjehura i jajnika, sad isto povremeno zna al to prepisujem klimi.
    Bazalna temp niska do bola. Iako je nisam redovno mjerila znam kako se kreće inače tako da ništa ovaj mj. Grudi povećane i mekane. Iscjedak neki sličan ovulacijskom. Uglavnom za vikend očekujem crvenilo.


    O misa mu….al znas sta kazem i ostalim zenicana…bar dolazi na vrijeme to je isto jako bitno…. a T ce biti…nekom treba duze, nekom kracem ali mislim da cemo sve uspjeti..samo eto pitanje kad ce koja….🤗😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Ja cu danas ili sutra u nabavku trakica. Uzet cu opet onaj od Clearblue jer naravno nisam narucila one sa neta. M je pri kraju. M oso na teren. Vraca se u cetvrtak. Taman 🤣.

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Martina taman će se vratit željan 😀😀😀
    Ma ne bedira mene dolazak M, samo neka oba dođe na vrijeme, T će biti kad tad. Mene zasmeta zapravo samo kad osjetim da sam pretjerala raznišljanjem o T, ništa drugo. Al i to je od dana do dana.
    Ovaj ću tjedan iskoristiti za more tako da onaj tjedan u M budem mirna 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Ja cu danas ili sutra u nabavku trakica. Uzet cu opet onaj od Clearblue jer naravno nisam narucila one sa neta. M je pri kraju. M oso na teren. Vraca se u cetvrtak. Taman 🤣.


    Drzim fige da sve prode ok i da ti progic pomogne i da bude bebara

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Mallla

    Martina taman će se vratit željan 😀😀😀
    Ma ne bedira mene dolazak M, samo neka oba dođe na vrijeme, T će biti kad tad. Mene zasmeta zapravo samo kad osjetim da sam pretjerala raznišljanjem o T, ništa drugo. Al i to je od dana do dana.
    Ovaj ću tjedan iskoristiti za more tako da onaj tjedan u M budem mirna

    Isto tako i ja..
    Samo nek ne kasni jer imamo odmor od 3.8 i netreba mi menga tada

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Nadalica11

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Anaid samo jako, takvo iskustvo je traumatično za svaku ženu. Iskreno mi je žao 😔😔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.