Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Martina1982

    E zvjezdice37 - sad trenutno ne pijem. Tek 16DC. Al je bila M dosla tocno dan nakon sta sam uzela zadnju. Tako da se nadam ako nista drugo bar da mi regulira ciklus pa bar znam na cemu sam s tim. A nastavljam 3 mjeseca. I uzimam naravno prije spavanja da ne bude opet 🥴🥴🥴 bauljanja po kuci 🤭🤭🤭


    Malo si se spasila neredovitih ciklusa i vjerujem da ce ti puno pomoci u ostvarenju T

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Ja cu danas ili sutra u nabavku trakica. Uzet cu opet onaj od Clearblue jer naravno nisam narucila one sa neta. M je pri kraju. M oso na teren. Vraca se u cetvrtak. Taman 🤣.


    Bar cete spojiti ugodno sa korisnim🥰

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Mallla

    Mislim da ce sutra stic, najkasnije prekosutra jer imam nešto rozog iscjetka. To će značiti da mi je maca regulirala na školskih 27 ili 28 dana. Kada sam pila macu i vrkutu ciklus mi je bio skoro kao i bez njih a sad s macom čini mi se skraćen.


    Meni je opet sa vrkutom bio produzen ciklus.

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    jana35

    Mogu reči da sam ja imala sve klasične simptome dolaska menge, imala sam implatacijsko krvarenje koje je izgledalo kao prvi dan menge. Grcevi i sve je bilo isto kao dok dobijem. Jos sam i tabletu pila protiv bolova jer me uzasno grčilo. Ni na kraju pameti mi nije bilo da sam ja trudnaas.Kad je nakon 2 dana krvarenje stalo posumnjala sam na trudnoću.i pokazao se +.
    Bez obzira sto trudnoća nije dobro zavrsila , sad se zezamo da smo napokon skuzili kako se podruzit jer točno znamo kad se malecka primila. Bila sam na folikulometrijama i ginić je potvrdio da je taj dan ovulacija. Dok sam dosla doma a sječam se da je bilo jos jutro ,muz se taman probudio i onda smo se lijepo podruzili. Nakon toga noge u zrak 15 min i suzdržavala sam se od pišanja oko 1 sat!!!
    Inače nismo bas jutarnji tipovi ali evo bilo je dobitno. Kraj priče je tuzan, ali nema veze s začečem..
    Vjerujem da nisam otkrila Ameriku ali eto, mozda dobro dođe nekom 😂 Nadam se da ćemo ubrzo opet tako ,sad jos samo isprobavamo trakice i izbjegavamo odnos u te dane jer moram rijesit svakakve nalaze.


    Jana bas ti hvala za info naravno da ce dobro doci,tako sam i ja prvi put ostala T ali sam imala uganutu nogu i zbog tog sam morala lezat a izgleda je bilo upalilo.
    I ja cvrsto vjerujem da lezanje na dan O pomaze iako se kaze prije odnos…ja mislim da treba bas na dan O

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Mallla

    tera_

    Mallla

    Mislim da ce sutra stic, najkasnije prekosutra jer imam nešto rozog iscjetka. To će značiti da mi je maca regulirala na školskih 27 ili 28 dana. Kada sam pila macu i vrkutu ciklus mi je bio skoro kao i bez njih a sad s macom čini mi se skraćen.

    A da nije implantacijsko?

    Kamo sreće, al to je nešto što najmanje očekujem. Vidit ćemo, još malo. Al mislim da je to M u dolasku.


    Ima li sta nova?

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    IV ODBROJAVANJE 
    IVANA1810 - 19.7.2019♡➕
    Malla - 3 dana - 27.7.2019♡
    Tera_ - 4 dana - 28.7.2019♡
    EmilijaJ - 6 dana - 30.7.2019♡
    V obrojavanje 2019
    Vuky - 3.8.2019 - 10 dana ☆
    Anastazija136 - 6.8.2019 - 13 dana☆
    Tockicaa - 11.08.2019 - 18 dana☆
    Martina1982 - 12.8.2019 - 19 dana☆
    Lalla - 12.8.2019 - 19 dan☆
    Zvjezdica37 - 17.8.2019 - 24 dana ☆
    Monalisa - 23.8.2019 - 31 dan☆

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    jana35

    Mogu reči da sam ja imala sve klasične simptome dolaska menge, imala sam implatacijsko krvarenje koje je izgledalo kao prvi dan menge. Grcevi i sve je bilo isto kao dok dobijem. Jos sam i tabletu pila protiv bolova jer me uzasno grčilo. Ni na kraju pameti mi nije bilo da sam ja trudnaas.Kad je nakon 2 dana krvarenje stalo posumnjala sam na trudnoću.i pokazao se +.
    Bez obzira sto trudnoća nije dobro zavrsila , sad se zezamo da smo napokon skuzili kako se podruzit jer točno znamo kad se malecka primila. Bila sam na folikulometrijama i ginić je potvrdio da je taj dan ovulacija. Dok sam dosla doma a sječam se da je bilo jos jutro ,muz se taman probudio i onda smo se lijepo podruzili. Nakon toga noge u zrak 15 min i suzdržavala sam se od pišanja oko 1 sat!!!
    Inače nismo bas jutarnji tipovi ali evo bilo je dobitno. Kraj priče je tuzan, ali nema veze s začečem..
    Vjerujem da nisam otkrila Ameriku ali eto, mozda dobro dođe nekom 😂 Nadam se da ćemo ubrzo opet tako ,sad jos samo isprobavamo trakice i izbjegavamo odnos u te dane jer moram rijesit svakakve nalaze.


    Ja isto došla iz noćne, muž išao u jutarnju a večer prije bolovi u jajniku(ovulacija), isto nismo jutarnji tipovi ali evo, isto se primilo.

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    M nije još došla al odjećam da stiže, nek me pusti još danas na more pa bek dođe. Jutros sam s malom hodala kod dr. Pa mi danas baš treba more za opuštanje. 
    Napravila sam i test jer kao ovisnica o testovima bilo bi čudno da nisam. Negativan je, pa idemo unove pokušaje. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Mallla

    M nije još došla al odjećam da stiže, nek me pusti još danas na more pa bek dođe. Jutros sam s malom hodala kod dr. Pa mi danas baš treba more za opuštanje.
    Napravila sam i test jer kao ovisnica o testovima bilo bi čudno da nisam. Negativan je, pa idemo unove pokušaje.


    Ah…sve smo manje vise iste po tom pitanju….sad ces se i opustiti pa ce M na miru doci

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Mallla

    M nije još došla al odjećam da stiže, nek me pusti još danas na more pa bek dođe. Jutros sam s malom hodala kod dr. Pa mi danas baš treba more za opuštanje.
    Napravila sam i test jer kao ovisnica o testovima bilo bi čudno da nisam. Negativan je, pa idemo unove pokušaje.

    Ah…sve smo manje vise iste po tom pitanju….sad ces se i opustiti pa ce M na miru doci


    Istina, večeras do ujutro sam gotova. 
    A čekan dobit da se naručim u gin. Pa da vidimo i taj dio slagalice. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.