Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Kiky 🥰

    Evo da vam se napokon danas javim. Nocas me opet trbuh bolio za poludit jajnik probadao. Muz me danas odveo na hitni pregled jedva su me primili. Vadili su betu i beta je 35 jako niska. I pojavila mi se jutros roskasta krv na ulosku. Ne ide jako. Dali su mi tablete protiv bolova i rekli da u ponedjeljak idem opet vadit betu. Ali ako mi se stvari pojacaju nema smisla uopce ni ici. Bas sam sva izvan sebe i ne osjecam se bas dobro. Bas sam se pazila ovih dana na sebe s obzirom da i radim i ocito je opet biokemijska…😪😭😭😭😭


    Odmaraj i ne sekiraj se i samo pozitiva. Beta je mala jer je vjerojatno tek nedavno bila implantacija. Sad se smiri i odmaraj. Nemoj da se naprezes. Radi samo sta moras nuzno. Drzimo duplo 🤞🤞🤞da bude sve u redu. 

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Kiky i ja se nadam da ce na kraju sve biti ok, drzim 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻 na rukama i nogama 🍀

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Kiky 🥰

    Evo da vam se napokon danas javim. Nocas me opet trbuh bolio za poludit jajnik probadao. Muz me danas odveo na hitni pregled jedva su me primili. Vadili su betu i beta je 35 jako niska. I pojavila mi se jutros roskasta krv na ulosku. Ne ide jako. Dali su mi tablete protiv bolova i rekli da u ponedjeljak idem opet vadit betu. Ali ako mi se stvari pojacaju nema smisla uopce ni ici. Bas sam sva izvan sebe i ne osjecam se bas dobro. Bas sam se pazila ovih dana na sebe s obzirom da i radim i ocito je opet biokemijska…😪😭😭😭😭


    Jao kiky nadam se samo da je kasnija impl pa je zato tako niska beta…držim ti 🤞🏻 da sve bude dobro…drži se 😘😘

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Kiky nadam se da ce ipak sve biti u redu. Odmaraj koliko mozes i cekamo pozitivne vijesti 🤞

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Kiky drzi se… 

    🍀 🍀 🍀 🍀 🍀 🍀 

  • Deleted user

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    Kiky iskreno se nadam da je implantacija tek bila pa odatle ti grcici i ta sukrvica te da neces posteno prokrvariti,a da ce sutra
    Beta biti ljepsa 😘 ne znam sto drugo reci jer sad nisam pametna je li gore kada do T ne dolazi ili kada dolazi do nje,ali se ne zadrzava i to mi je skroz deprimirajuce da se na trenutke zapitam jel bi ja imala opet snage proci kroz biokemijsku nakon zadnje prije godinu dana,stvarno tuzno,a ti si to vec prosla prije koji mjesec i stvarno se nadam da ce to sve biti ok! 🤗

  • Miakamo

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Meni danas vjestica ne treba doci. Jutros me probudio desni jajnik i boluckanje i zvukovi u stomaku kao nervozna crijeva i kao da cu dobiti svakog trenutka. Jos nista, ali mi cudno sto su mi grudi i dalje malko bolne pri dodiru i teske, inace se vrate u normalno stanje prvi dan m. Inace me nekad grudi bole pred m nekad samo dan dva, ovaj mjesec su osjetljive i blago bolne od 10.04. Posto nemam testova radila sam jedan lh koji mi je ostao. Nije pozitivan, al evo slika.
    https://ibb.co/kh4V8Hh [ibb.co]

    [lilypie.com]
    35 godina
    M-normozoospermia
    Vrkuta, letrox, vitamin d
    Pokusavamo od 02/2020

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Nocas je nesto iscurilo krvi i sada malo. Drzite 🤞 da se poveca sutra. Nemam vise snage vjerujte mi prolazit kroz ovo, samo bi plakala danas

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Kiky 🥰

    Nocas je nesto iscurilo krvi i sada malo. Drzite 🤞 da se poveca sutra. Nemam vise snage vjerujte mi prolazit kroz ovo, samo bi plakala danas


    Hej..bit ce sve u redu. Evo znam cure koje su krvarile i bilo je sve ok. I imaju sad svoje mrvice pored sebe. Samo budi pozitivna. Nema plakanja i stresiranja. Vjeruj….🤞🤞🤞🤞👍👍👍👍🤗🤗🤗🤗

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Miakamo

    Jutro cure! Meni danas vjestica ne treba doci. Jutros me probudio desni jajnik i boluckanje i zvukovi u stomaku kao nervozna crijeva i kao da cu dobiti svakog trenutka. Jos nista, ali mi cudno sto su mi grudi i dalje malko bolne pri dodiru i teske, inace se vrate u normalno stanje prvi dan m. Inace me nekad grudi bole pred m nekad samo dan dva, ovaj mjesec su osjetljive i blago bolne od 10.04. Posto nemam testova radila sam jedan lh koji mi je ostao. Nije pozitivan, al evo slika.
    https://ibb.co/kh4V8Hh [ibb.co]


    Da trakica lh nam nis nemre rec jel je ili nije. Drzim 🤞da bude plus na kraju 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.