Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar VM

    VM

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Cure, mozda glupo pitanje al moram, da li imate normalno odnose nakon ovulacije? Mene stalno kopka da moguci zametak ne zmrdamo seksom 😟🤔

    39 god., AMH low, on OAT, Dr. Lučinger
    02/20 1. ICSI -4 js, opl. 2,ß-0, 05/20 - 2. ICSI -3 js, opl. 2,ET-2, ß- 6.1, 09/20 -3. ICSI-6js, opl. 5, ET- 2, ß- 3.9, 11/20 - 4. ICSI- 9js- opl. 6, ET- 2, 3🐧, ß- 6.0
    03.02. FET - 3🐧,beta 93 ×, 04/21 - 5. ICSI - 4js, ET 2, 2🐧,ß- 6, 06/21 FET - 2 🐧, ß- 3,45, 10/21- 6.ICSI - 3 js,1 embrij, B-16.36, 02/22 7.ICSI-ET 2, b: 203.40,UZV 5+6 GV, UZV 7tt💓, Nifty ✅️, Mamin dečkić 💙
    [lilypie.com]

  • Malela

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Kuky sretno, navijamo svi na najjače. Nekako mi sve kod tebe zvuči bas obećavajuće❤️❤️❤️

  • Mala2323

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Iiii još se nije pojavila. Sutra tj danas ujutro ako se ne pojavi bilježim i 3 dan da je nema. Tko će dočekati ponedjeljak za test 🙏 
    Iako imam osjecaj da ću ju dobiti jer me već 5 dana boli tj imam lagane grčeve, bol u leđima dolje kod bubrega, i pritisak dole.. Ali obečavajuće mi je.. 🙏🤩

    + 26.12.2020🖤

  • Avatar MalaD

    MalaD

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Cvjetic123 sqmo ti danaa napravi taj test pa nas razveseili isto kao i Kiky!!! 

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Ovo su sa sigurnoscu jos 2 plusica 🤗 ja cvrsto vjerujem u to🍀🤞🏻jedva cekam da test naravite

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Malela

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Cvjetić123 sigurno sada skače od sreće i nema vremena nama se javiti 😋, a mi s nestrpljenjem očekujemo ❤️❤️❤️

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Kiky navijamo za tebe, obraduj nas plusićem! Stigneš rodit za doček 😂😊 prva novogodišnja beba ❤️
    Ajmooo!
    Ja se malo zagrijem za T pa ohladim i tako u krug… Valjda sam u toj fazi…. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Malela

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Imam još 7dana do neočekivane M, trebala bi doći, odnosno ne doći iduću nedjelju. Test bi radila ako ne dođe u ponedjeljak - utorak, ne mislim ranije. Je tesko je za izdrzati, ali meni nema smisla ranije raditi.
    Sretno svima❤️❤️❤️

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Malela

    Imam još 7dana do neočekivane M, trebala bi doći, odnosno ne doći iduću nedjelju. Test bi radila ako ne dođe u ponedjeljak - utorak, ne mislim ranije. Je tesko je za izdrzati, ali meni nema smisla ranije raditi.
    Sretno svima❤️❤️❤️


    Ja se slazem, i moja ne treba doci iduci ponedjeljak, test imam doma, i hrpu lh trakica, ali isto cu cekati pa ako bude kasnila onda cu tek test radit, nekako mi se cini manje razocarenje ako dobim M nego da vidim - na testu

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Miakamo

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Malela

    Imam još 7dana do neočekivane M, trebala bi doći, odnosno ne doći iduću nedjelju. Test bi radila ako ne dođe u ponedjeljak - utorak, ne mislim ranije. Je tesko je za izdrzati, ali meni nema smisla ranije raditi.
    Sretno svima❤️❤️❤️

    Ja se slazem, i moja ne treba doci iduci ponedjeljak, test imam doma, i hrpu lh trakica, ali isto cu cekati pa ako bude kasnila onda cu tek test radit, nekako mi se cini manje razocarenje ako dobim M nego da vidim - na testu


    Moja treba sutra ili prekosutra da ne dodje. Slazem se s tobom, lakse kad vidis da je dosla nego minus na testu. Ja maloprije nisam mogla izdrzati pa uradil lh trakicu iako sam rekla da necu al eto jace od mene bilo. Ni ovaj mjesec nista od mene 😔

    [lilypie.com]
    35 godina
    M-normozoospermia
    Vrkuta, letrox, vitamin d
    Pokusavamo od 02/2020

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.