Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Juhuuu evo i mene..  Kako ste? Ja sam evo cini se dobila upravo.    Opet….  Ovaj ciklus pocinjem sa klomifenom.   Na kontroli u klinici pokazalo je da je sve sa hormonima i ovulacijom u redu… Ali eto ipak da se osiguramo za folikulometriju na koju idem od ovog ciklusa.   Pa  bi volila iskustva cuti.   I da. M hocu li 3.dc brojat od danas kad curi blago ilu od sutra kad jako menga krene…? 

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    I sorry sto nisam dolazila al jedva sam stizala i tamo u chat sobi upratiti sto se dogadja..  Jel ima ovdje sretnica ovog ciklusa? 

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Anitram1982

    Sto se tice obilnih i bolnih menstruacija imam ih od uvijek. Od kad sam dobila prvu. I bez tableta i sa tabletama umirem. Prvi dan je ok. 2,3 i 4 uzas. Na svaka dva sata po jedan ibuprofen. I jedno 5 paketa ulozaka. Zemljo otvori se. Nikad nije pomoglo nista. Sto se tice cekanja. Muz i ja nismo ni cekali. Krenuli smo odmah (zvucat ce vam cudno) ali vec nakon par mjeseci poznanstva mi smo znali da nam je to to. I tako smo krenuli. Ja sam znala da je problem kod mene da bi se na kraju ispostavilo da i nije bas problem kod mene. Ali radimo na tome sada i nadamo se uskoro da ce biti rezultata. Ono sta je bilo u proslosti ostalo je tamo. I u nasem sjecanju ali krenuli smo dalje jer tako jednostavno mora biti. Sto nas ceka u buducnosti ne znam. Na nama je da se nadamo najboljem. Tako i sve vi. Mnoga pitanja nemaju odgovor i nemojmo razbijati glavi s tim. Evo ovo kazem u najboljoj namjeri da mi nitko ne zamjeri. Uzivajte dok mozete. Probajte se ne stresirati. Nemojte dopustiti da vam trudnoca postane sastavna misao u vasoj glavi jet cete se psihicki opteretiti i necete moci sagledat neke druge stvari. Prosla sam svakakvih osjecaja i raspolozenja i momenata. Dotakla dna u kupaoni sa negativnim stapicima u ruci. Isplakala more suza. I sto se promijenilo? Nista. Samo sam ja pala psihicki. Ne postoji problem koji de ne moze rijesiti. Bitno je ostat u glavi zdrav. Stoga budite nasmijane, vedre, optimisticne i doci ce vase vrijeme. ❤


    Identične menge i ja imam….  A sad odradila dodatne pretrage u klinici i sve je u redu… Al bebe nema.. Evo jutros dobila.. Trazila sam te tamo u chatu… Jer znam da si pila klomifen a ja cu sad trebat krenut sa tim pa sva u panici..   

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Cure moje moram se nekom potužit. Jučer kad je došla M smo bili tužni, a danas je mene baš ubilo. Sljedeća O je negdje između 29.04. i 02.05. Kako dečko ima kćer iz prvog braka kod nas je ponekad vikendima i nekad u tjednu. Sada se nisu zbog različitih prebivališta vidjeli više od mjesec dana te ako dođe na taj produženi vikend ne mogu tražiti da ne dođe jer ćemo mi tad pokušati napraviti brata ili seku, a opet ako spava kod nas ne možeš se baš opustiti za tako nešto. 😭

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Rita36

    Anitram1982

    Sto se tice obilnih i bolnih menstruacija imam ih od uvijek. Od kad sam dobila prvu. I bez tableta i sa tabletama umirem. Prvi dan je ok. 2,3 i 4 uzas. Na svaka dva sata po jedan ibuprofen. I jedno 5 paketa ulozaka. Zemljo otvori se. Nikad nije pomoglo nista. Sto se tice cekanja. Muz i ja nismo ni cekali. Krenuli smo odmah (zvucat ce vam cudno) ali vec nakon par mjeseci poznanstva mi smo znali da nam je to to. I tako smo krenuli. Ja sam znala da je problem kod mene da bi se na kraju ispostavilo da i nije bas problem kod mene. Ali radimo na tome sada i nadamo se uskoro da ce biti rezultata. Ono sta je bilo u proslosti ostalo je tamo. I u nasem sjecanju ali krenuli smo dalje jer tako jednostavno mora biti. Sto nas ceka u buducnosti ne znam. Na nama je da se nadamo najboljem. Tako i sve vi. Mnoga pitanja nemaju odgovor i nemojmo razbijati glavi s tim. Evo ovo kazem u najboljoj namjeri da mi nitko ne zamjeri. Uzivajte dok mozete. Probajte se ne stresirati. Nemojte dopustiti da vam trudnoca postane sastavna misao u vasoj glavi jet cete se psihicki opteretiti i necete moci sagledat neke druge stvari. Prosla sam svakakvih osjecaja i raspolozenja i momenata. Dotakla dna u kupaoni sa negativnim stapicima u ruci. Isplakala more suza. I sto se promijenilo? Nista. Samo sam ja pala psihicki. Ne postoji problem koji de ne moze rijesiti. Bitno je ostat u glavi zdrav. Stoga budite nasmijane, vedre, optimisticne i doci ce vase vrijeme. ❤

    Identične menge i ja imam…. A sad odradila dodatne pretrage u klinici i sve je u redu… Al bebe nema.. Evo jutros dobila.. Trazila sam te tamo u chatu… Jer znam da si pila klomifen a ja cu sad trebat krenut sa tim pa sva u panici..


    Ej super da je sve ok 👍 da nisam vise tamo na chatu. Pa gle moje osobno iskustvo je to da mi je Klomifen pomogao jedino u tome da mi se O dese stvarno. Sto je super. Jer znaci da i M dolazi. Ali nama nije pomogao za T. 6 ciklusa sam pila. Sad cekam kontorlu jer je odlucio doktor da cista mora van ici. Pa cemo vidit. Ali ima iskustva curka kojima je Klomifen pomogao i ostale su cak iz prvog ciklusa trudne. Drzim ti fige da vama uspije 😉🤞. A sta je M strane? Jel kod njega sve ok? Koliko pijes Klomifena? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    KDS

    Cure moje moram se nekom potužit. Jučer kad je došla M smo bili tužni, a danas je mene baš ubilo. Sljedeća O je negdje između 29.04. i 02.05. Kako dečko ima kćer iz prvog braka kod nas je ponekad vikendima i nekad u tjednu. Sada se nisu zbog različitih prebivališta vidjeli više od mjesec dana te ako dođe na taj produženi vikend ne mogu tražiti da ne dođe jer ćemo mi tad pokušati napraviti brata ili seku, a opet ako spava kod nas ne možeš se baš opustiti za tako nešto. 😭


    Ma sta te briga. Dok mala zaspi (a nadam se ds ne spava s vama) baci se na muza. I jedan brzinski u prolazu je dovoljan 😉. A sta se tice dolaska M nemoj biti tuzna i u bedu. To ti je samo korak blize tvom ostvarenju. A znas i sama da ce se ostvariti. Samo ne mozda kad ti to zelis ali bit ce. 😉

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    ODBROJAVANJE 4/2020
    Brunoibrankica - ➕
    Perla123 - ➕
    Nova19 - ➕
    MalaD - ➕
    Kiky-16.4.2020 - 2 dana kasni
    Miakamo - 20.4.2020 - 2 dana
    Kaca - 25.4.2020 - 7 dana
    Ivkica - 25.4.2020 - 7 dana
    Lilo23 - 26.4.2020 - 8 dana
    Lucky - 26.4.2020 - 8 dana
    Malela - 26.4.2020 - 8 dana
    Rita88 - 28.4.2020 - 10 dana
    ChiAn6 - 28.4.2020 - 10 dana
    Marakokosica - 28.4.2020 - 10 dana
    Fancy - 29.4.2020 - 11 dana
    ODBROJAVANJE 5/2020
    Tonia - 2.5.2020 - 14 dana
    Anitram1982 - 3.5.2020 - 15 dana
    Tera - 8.5.2020 - 20 dana
    Sue - 9.5.2020 - 21 dan
    Jelenajelena - 11.5.2020 - 23 dana 
    Kds - 13.5.2020 - 25 dana

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Anitram1982

    Rita36

    Anitram1982

    Sto se tice obilnih i bolnih menstruacija imam ih od uvijek. Od kad sam dobila prvu. I bez tableta i sa tabletama umirem. Prvi dan je ok. 2,3 i 4 uzas. Na svaka dva sata po jedan ibuprofen. I jedno 5 paketa ulozaka. Zemljo otvori se. Nikad nije pomoglo nista. Sto se tice cekanja. Muz i ja nismo ni cekali. Krenuli smo odmah (zvucat ce vam cudno) ali vec nakon par mjeseci poznanstva mi smo znali da nam je to to. I tako smo krenuli. Ja sam znala da je problem kod mene da bi se na kraju ispostavilo da i nije bas problem kod mene. Ali radimo na tome sada i nadamo se uskoro da ce biti rezultata. Ono sta je bilo u proslosti ostalo je tamo. I u nasem sjecanju ali krenuli smo dalje jer tako jednostavno mora biti. Sto nas ceka u buducnosti ne znam. Na nama je da se nadamo najboljem. Tako i sve vi. Mnoga pitanja nemaju odgovor i nemojmo razbijati glavi s tim. Evo ovo kazem u najboljoj namjeri da mi nitko ne zamjeri. Uzivajte dok mozete. Probajte se ne stresirati. Nemojte dopustiti da vam trudnoca postane sastavna misao u vasoj glavi jet cete se psihicki opteretiti i necete moci sagledat neke druge stvari. Prosla sam svakakvih osjecaja i raspolozenja i momenata. Dotakla dna u kupaoni sa negativnim stapicima u ruci. Isplakala more suza. I sto se promijenilo? Nista. Samo sam ja pala psihicki. Ne postoji problem koji de ne moze rijesiti. Bitno je ostat u glavi zdrav. Stoga budite nasmijane, vedre, optimisticne i doci ce vase vrijeme. ❤

    Identične menge i ja imam…. A sad odradila dodatne pretrage u klinici i sve je u redu… Al bebe nema.. Evo jutros dobila.. Trazila sam te tamo u chatu… Jer znam da si pila klomifen a ja cu sad trebat krenut sa tim pa sva u panici..

    Ej super da je sve ok 👍 da nisam vise tamo na chatu. Pa gle moje osobno iskustvo je to da mi je Klomifen pomogao jedino u tome da mi se O dese stvarno. Sto je super. Jer znaci da i M dolazi. Ali nama nije pomogao za T. 6 ciklusa sam pila. Sad cekam kontorlu jer je odlucio doktor da cista mora van ici. Pa cemo vidit. Ali ima iskustva curka kojima je Klomifen pomogao i ostale su cak iz prvog ciklusa trudne. Drzim ti fige da vama uspije 😉🤞. A sta je M strane? Jel kod njega sve ok? Koliko pijes Klomifena?


    Tek cu sad pit prvi ciklus.  Oboje imamo super rezultate zdravi smo.  Al malo stari 
    🙃…. Hvala ti.   

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Anitram1982

    KDS

    Cure moje moram se nekom potužit. Jučer kad je došla M smo bili tužni, a danas je mene baš ubilo. Sljedeća O je negdje između 29.04. i 02.05. Kako dečko ima kćer iz prvog braka kod nas je ponekad vikendima i nekad u tjednu. Sada se nisu zbog različitih prebivališta vidjeli više od mjesec dana te ako dođe na taj produženi vikend ne mogu tražiti da ne dođe jer ćemo mi tad pokušati napraviti brata ili seku, a opet ako spava kod nas ne možeš se baš opustiti za tako nešto. 😭

    Ma sta te briga. Dok mala zaspi (a nadam se ds ne spava s vama) baci se na muza. I jedan brzinski u prolazu je dovoljan 😉. A sta se tice dolaska M nemoj biti tuzna i u bedu. To ti je samo korak blize tvom ostvarenju. A znas i sama da ce se ostvariti. Samo ne mozda kad ti to zelis ali bit ce. 😉


    Nažalost u istoj sobi 😢

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Mala2323

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Cure moje… Mene jutros dočekala neka smeđa krv sa 3 dana kašnjenja, kao kad završava ali nije onak jako smeđa, i više ko s vodom da je pomješavana, grčevi lagani su i dalje pristutni, bol u leđima, temp i dalje 37.0…. 
    Inače kad dobijem presavijam se od bolova. 
    Inače znate da sam tu Ld trakicu pozitivnu priložila na 26dc, od tad je prošlo 6 dana, jel moguće da je implatacija? Jer evo već 1h uložak ima samo 2 kapljice i to sitne. 
    Ne znam što da mislim… Eheh :) ali i ako ne bude nisam tužna, tek je prvi mjesec :) 

    + 26.12.2020🖤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.