Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Anitram,,,pisi me za 11.5. .ovaj put uranila 3 dana vjestica🤬🤬🤬

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu


    Cure ne zelim vam uzimat nadu ali i mene je boljelo, što nikad nije toliko dugo, 4-5 dana nakon O pa sve dok nije dosla danas M 😟
    Rita88 slično i mi…skoro dvije godine živimo skupa, pričamo duže vrijeme o bebi s tim da on ima kćer iz prvog braka, planirali vjenčanje i eto korona🙂🙄
    jelenajelena drugi mjesec čekamo skupa isti dan…i meni uranila😣

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Nema je jos dobro je.. kako osjetim lijevi jajnik boliii bas onako probada me dosta. Imam iscjedak zuckasti i sise me bole uzas. Osjecam se sve neznam ni sama kako. Nikad me ovako nije jajnik bolio tj nikad nisam osjetila ovakvu bol. Pricekat cu jos. Imam osjecaj kao da cu svaki cas potec. Drzite 🤞

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    KDS

    Cure ne zelim vam uzimat nadu ali i mene je boljelo, što nikad nije toliko dugo, 4-5 dana nakon O pa sve dok nije dosla danas M 😟
    Rita88 slično i mi…skoro dvije godine živimo skupa, pričamo duže vrijeme o bebi s tim da on ima kćer iz prvog braka, planirali vjenčanje i eto korona🙂🙄
    jelenajelena drugi mjesec čekamo skupa isti dan…i meni uranila😣


    Ima nade dok god vjestica ne dode 😂 a ako dode nadas se iduci ciklus opet 😁

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Kiky 🥰

    Nema je jos dobro je.. kako osjetim lijevi jajnik boliii bas onako probada me dosta. Imam iscjedak zuckasti i sise me bole uzas. Osjecam se sve neznam ni sama kako. Nikad me ovako nije jajnik bolio tj nikad nisam osjetila ovakvu bol. Pricekat cu jos. Imam osjecaj kao da cu svaki cas potec. Drzite 🤞


    Znači Kiky ja sam uvjerena da si ti trudna 🤞🙏 jedva čekam da test napravis 🤗

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Curke, neki dan sam vas pitala za spermiogram i evo dosli rezultati i dobar je!!🥳🥳 Odmah mi je malo lakse.. Uglavnom nakon sljedece menge i mi krecemo opet u akciju, sad mislim da necu raditi trakice.. nisam ih ni narucila.. Jel primate ove sto su staromodne pa samo prate sluz i zbrajaju plodne dane?!🙈 Ja sam lijena cak i temperaturu mjeriti ujutro..😁

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar MalaD

    MalaD

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Ja sam 4+1 i bas me danas zateze u donjem dijelu trbuha i povremeno jajnici.. Bas sam zabrinuta.. U ponedjeljak zovem dokotra da se narucim. Sutra mozda dodu testici postom pa bum opet testirala.. Skroz me strah.. Imam jos jedan lh digitani pa budem sutra provjerila je li jos smajli. Danas je bio smajli i bas se pojacala jos vise druga crta.. Sto bi znacilo da trudnoca napreduje.. :-) 

  • Avatar MalaD

    MalaD

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Mozda me to muci od naprezanja na poslu, cijeli dan stojim, bez pauze,  zurba, vrucina u kuhinji, a klimu bas i neznam bi li palila da me ne napuše.. Aaaaaa

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    MalaD

    Mozda me to muci od naprezanja na poslu, cijeli dan stojim, bez pauze, zurba, vrucina u kuhinji, a klimu bas i neznam bi li palila da me ne napuše.. Aaaaaa


    Mene je u trudnoći isto navečer bolilo vise ako sam se vise muvala okolo, hodala.. naprezala.. nije dobro zavrsilo, ali mislim da nije zbog toga. Ali trebalo bi malo odmoriti kad ti je tesko..

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Kiky 🥰

    Nema je jos dobro je.. kako osjetim lijevi jajnik boliii bas onako probada me dosta. Imam iscjedak zuckasti i sise me bole uzas. Osjecam se sve neznam ni sama kako. Nikad me ovako nije jajnik bolio tj nikad nisam osjetila ovakvu bol. Pricekat cu jos. Imam osjecaj kao da cu svaki cas potec. Drzite 🤞


    To je to,držim 🤞. Dokad nas misliš držati u neizvjesnosti 🤣🤣. Mislim da svi željno iscekujemo 🙏

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.