Koliko dugo vam je trebalo da zatrudnite poslije spontanog?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tina54

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    …bude..:)

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Bude da, jednog dana 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar Gabi14

    Gabi14

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Drage moje !
    Nakon spontanog u 9. tjednu trudnoće,puno suza…boli i pitanja ZAŠTO?….
    napokon sam krenula sa svim pretragama koje sam bila u mogućnosti napravit,
    doslo mi je i 1 menstrualno krvarenje nakon kiretaže koje je trajalo 2 tjedna…
    (uz prekide)…zbunjena ,jer ne poznajem svoje tijelo tako krhko,slabog imuniteta
    ,a ni samu sebe tako uplasenu,tihu…i razočaranu…odlućila sam dati4 sve od sebe
    da nadem barem neki trag…neki uzrok problemu…
    Napravila sam sve pretage…i sve je Hvala Bogu u redu.,.i onda dobim taj nalaz
    trombofilije…
    Homozigot 4g….i odjednom splasne osmjeh moje ginekologice…
    i probudi se sumnja u mom srcu,hocu li opet  izgubit…. 
    Molim vas za vase savjete i iskustva, da mogu objektivno sagledat situaciju 
    i pripremit se najbolje sto mogu psihički i fizički za novu trudnoću…
    Naručena sam kod hemotologa…
    Svaki savjet je dobro došao…HVALA VAM UNAPRIJED!!

    ♡ …Sreća je na putu…..♡ :)

  • bird_on_the_wire

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Gabi, i meni je upravo dijagnosticirana trombofilija. Homozigot Faktor V Leiden. Jedno smo dijete izgubili, a jedno nam je začudo rođeno živo i zdravo. Imala sam puno problema u toj prvoj trudnoći, a kako nisam znala za trombofiliju nisam uzimala nikakve ljekove. Ipak, i ja i beba svo sve na kraju preživili bez ikakvih posljedica. Drugo dijete nije izdrzalo više od 6 tj.

    Javi nam kako napreduju tvoje pretrage!

  • bird_on_the_wire

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Gabi, i meni je upravo dijagnosticirana trombofilija. Homozigot Faktor V Leiden. Jedno smo dijete izgubili, a jedno nam je začudo rođeno živo i zdravo. Imala sam puno problema u toj prvoj trudnoći, a kako nisam znala za trombofiliju nisam uzimala nikakve ljekove. Ipak, i ja i beba svo sve na kraju preživili bez ikakvih posljedica. Drugo dijete nije izdrzalo više od 6 tj.

    Javi nam kako napreduju tvoje pretrage!

  • bird_on_the_wire

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Gabi, i meni je upravo dijagnosticirana trombofilija. Homozigot Faktor V Leiden. Jedno smo dijete izgubili, a jedno nam je začudo rođeno živo i zdravo. Imala sam puno problema u toj prvoj trudnoći, a kako nisam znala za trombofiliju nisam uzimala nikakve ljekove. Ipak, i ja i beba svo sve na kraju preživili bez ikakvih posljedica. Drugo dijete nije izdrzalo više od 6 tj.

    Javi nam kako napreduju tvoje pretrage!

  • Avatar maja777

    maja777

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    možda vam moje iskustvo pomogne…

    ja sam naime prije 6  godina imala spontani u 9 tjednu trudnoće..naime plod se nije razvijao i sve to mogu zahvaliti nestručnoj ginekologici i nekakvoj mikroplazmi koja izaziva pobačaje…
    kiritaža mi je bila još naj bezbolnija s obzirom da sam krvarila skoro 20 dana i taman kad bi prestala malol naprezanje i opet ispočetka…

    drugi spontani sam imala prije nekih 3 godine…naime bila je to kemiska trudnoća kako oni kažu..
    to se samo oćistilo i onda sam promijenila ginekologicu…

    prošle godine me poslala na sve moguće pretrage i one su pokazale da je sve u redu…

    iako još uvijek nisam trudna, a svakako radimo na tome…najveći problem je moj posao i stres, te neispavanost kako je rekla moja ginekologica i ukoliko do jeseni nebude plusića ići ćemo na daljnje pretrage..

    držim vam fige svima i nadam se da će biti puno plusića uskoro…

  • kikica91

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Ja sam išla u 16tj. na amniocitezu jer mi je bilo ustanovljeno da je dijete možda bolesno dobila sam 1:23 za Downov sindrom….. Taj dan na amniocitezi je bio užasan…. sve je bilo ok i dobro prošlo ali ja kad sam se digla iscurila mi je plodna voda…. odmah na hitnu da bi mi rekli da je pukao vodenjak i da voda curka :( slomilo me to… ne mogu vam opisati koliko smo željeli tu bebu….. nije joj bilo spasa jer je voda cijelo vrijeme po malo curkala….ostalo je samo 17mm vode…. morala sam se odlučiti na najgori mogući korak….  doktori su rekli da prije sljedeće trudnoće napravim se briseve i ostalo pa možemo pokušati ponovno…. tako da se nadam skorom plusiću ;)

  • pozitiva

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    kikica  
    to sve i mene ceka, prvo svi brisevi i izlijecenje, a onda hrabrosti za pokusat ponovo…

  • kikica91

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Bit će sve dobro samo misli pozitivno….. meni su svi nalazi hvala bogu dobri… ja sam ti nakon što sam izgubila bebu uzela jedan urološki čaj i kapi… inače od malena imam problema s e.coli uvjek je u meni ali miruje…. čaj se zove urosept i uz njega dobiš te kapi… sve je na biljnoj bazi ne može ti ništa naškoditi a ujedino i potiče plodnost…. je da je gadan za piti ali sve se može kad se hoće…. ugl imaš stranicu zove ti se AZENA pa si pogledaš…. stvarno jako dobro djeluje na organizam…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.