Koliko dugo vam je trebalo da zatrudnite poslije spontanog?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Marincica imali sta novog dali si bila na pregledu .

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Antonio ….ma kakvi  nisam, tek u petak me moze primiti, ah stanje je i dalje isto ..mjesecnice ni na vidiku, tu i tamo me zaboli oko jajnika a drugo sve 5 …u petak budem vidla sta bu gin reko 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Marincica


    Antonio ….ma kakvi  nisam, tek u petak me moze primiti, ah stanje je i dalje isto ..mjesecnice ni na vidiku, tu i tamo me zaboli oko jajnika a drugo sve 5 …u petak budem vidla sta bu gin reko 

    Si radila test za trudnocu,ajde super drago mi je cekamo s veseljem petak.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    marincica nadam se da si ipak uspjela…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

     Antonio…… jesam da , radila sam 3 testa jedan je bio nevazeci, a druga dva negativna su bila, tak da neznam kaj se desava ;)
    Tina moja iskreno i ja se nadam da sam uspjela ali vidit cemo kaj bu u petak bilo ;)
    pusa drage moje

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    obavezno javi draga….nikako ne mogu docekati vijesti… svaki dan pogledam ovdje dali ima kaj novog kod tebe…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

     Naravno, javit cu 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Ja razočarana ponovo, nadam se da će se bar tebi posrećiti. :) Javi se!! 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Miss…opet dosla, a k vragu ….joj joj žao mi je … drž mi se i polako samo nemoj se opteričivat , bude sve ok…iduci mjesec nadam se tj drzim fige…sad kad prodje vjestica “vjezbajte” ko ludi ..Pusa velika!!!!!!!!!!!!!!! I da HVALA ti draga moja

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • danica1803

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav…..ja sam imala spontani u 5 mj trudnoce…plod se sam ocistio te  nakon toga prosla jedna menga….i opet trudna….znaci 2 mj otprilike…sad sam 10 i nesto sitno….

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.