Koliko dugo vam je trebalo da zatrudnite poslije spontanog?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    hocete…morate….. joooojjjjjjj…..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Tinaaaaa nadam se, čini mi se da bi bilo i vrijeme!!  

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar meduza

    meduza

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Marincica   hvala od srca!!!!  
    I vama ostalima želim ubrzo ++++++++

  • Avatar meduza

    meduza

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ne morate čekat 6 mjeseci, tako je i meni rekao moj soc. ginekolog, ali kod svih ostalih privatno kad sam išla rekli su da nema problema i nakon 2-3 mjeseca, naravno ako su svi nalazi uredni.

  • Avatar Miki35

    Miki35

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Da i ja mislim da necu cekati 6 mj, sto vise citam to mi je lakše odluciti krenuti ranije.Ja se osjecam spremnom i neću slušati doktora!! 

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Miss_Miu….nadam se da budemo zatrudnjele….treba Ivaniću djece ..hehehe….VELIKA PUSAAAAAAAAA SVIMA!!!!!!!!

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Hehe ma ja sam potpisala da ću do kraja ljeta ostati trudna, pa tako i ti!! :):) Ljubim, ljubim… Treba Ivaniću beba, aha!! Odem se spremat pa na poso, u drugu. :*:*

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar pakojo

    pakojo

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    blink blink……… evo me !!!!! sve je ok….. svaka pohvala dr Vukovvićutoliko mi je dao podrške i ohrabrenja tako da se više ali zaista ničega ne bojim,,,,,,vjerovali ili ne nemože biti loše nikako više samo bolje… evo za 3 tj opet brisevi za sad nema nigdje ništa lošega a i takoće ostati……   Mislim na sve vas stalno i želim vam moju sreću……

  • Avatar kisica

    kisica

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Spontani sam imala u 8om mj. 2011, a ostala ponovo trudna u 4om mj.2013.

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

     ljubim vas sve 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.