Koliko dugo vam je trebalo da zatrudnite poslije spontanog?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar snoopyca

    snoopyca

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Nakon prvog spontanog, godina i pol, nakon drugog, 6 mj, nakon trećeg 3 mj, nakon četvrtog 3 mj, nakon petog 20 dana ;) to je bila dobitna trudnoća

  • Avatar Stella20

    Stella20

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ja sam imala spontani 2012.god.u 3.mjesecu trudnoće, završila na kiretaži..jedno jako bolno iskustvo (više psihički, nego tjelesno), ali po preporuci ginekologa, nakon prve mjesečnice smo odmah krenuli u akciju. Uspjelo nam je nakon tri mjeseca od spontanog, i sad dok ovo pišem, kraj mene spava moj mali pišulinac od skoro 7 mjeseci!
    Svima vam od srca želim da što prije dobijete +

    Žena ima dvije svoje misije na Zemlji, da bude majka i da bude supruga. Ona je od prirode stvorena da bude majka, a samo je ljudskim zakonima natjerana da bude supruga.

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    drage žene, ja iza sebe imam dva spontana jedan je bio u 7 tj. drugi u 8 tj. i sada evo radimo na bebici dva mjeseca  od zadnjeg spontanog je prošlo više od godinu..nadamo se uskoro trudnoći

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Koliko god svaka od nas ima različitu priču toliko su i slične. Ja sam imala spontani u 12.mj 2013.god. U 20. tj trudnoće. U 2.mj sam napravila 6. ili 7. obrada i pretraga od štitnjače, krvi, pape, briseva itd. I svu su odlični!! No, i dalje tapkam u mraku. Pomaka nema, pomalo sam bila već i očajna.. No, odlučila sam i pomirila se s tim, da ne mogu ja utjecati na to.. Kad dođe taj plus dobro dođe, i nitko neće biti sretniji od mene i mm. :) A, ovako sam se samo živcirala i razočarala.. Sretno dame moje :*:* 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar pakojo

    pakojo

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hej mila…. ne gubi nadu tj tek kada digneš ruke iako znam da je to jako teško ostat ćeš trudna jer sam bila u toj situaciji … od prvog missed. drugog normalnog poroda … trećeš spontanog u 21.tj  i opet je uspjelo …. srce kuca sto na sat …. imam mali hematom ali negubim nadu ni najmanje…..

  • Avatar meduza

    meduza

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Da vas malo ohrabrim, nakon spontanog u 20-tom tjednu (upala posteljice), nađena 3 mioma 3,4,6cm, policistični jajnici, spermiogram katastrofa…. prvo 6 mjeseci čekanja da bi uopće mogli krenut dalje, nakon toga problemi…doktor jedan-drugi-treći, hormonalne terapije slijedečih 6 mjeseci…ništa. I kada smo izgubili volju, rekli jedno drugome, ako bude-bit će. Odustali od doktora i čeprkanja, bar na neko vrijeme, posvetili se jedan drugome kao kad smo imali 18.god. Iskreno, više nisam niti bilježila kada je bila zadnja menstruacija…. i eto nas 4 mjeseca kasnije u +7  :-)  Sve skupa godina i 4 mjeseca od spontanog.

    Drage moje….99% stvari radi glava…tj.psiha. Opustite se i ne razmišljajte previše o tome….

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Drage moje  trudilice nadam se da cemo uskoro ugledati veliki debeli +++++++++++…

    Meduza čestitam ti od srca!!!!!!!!!!!!!!!!!

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar Miki35

    Miki35

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Drage moje meni je doktor nakon spontanog, odnosno kiretaže rekao NIKAKO ne pokušavati na bebi najmanje 6 mj…a ja tako želim i  mislim da bi mi nova trudnoca pomogla da prebolim bar malo  svoj gubitak iako nikada necu zaboraviti….

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Miki neznam zasto 6 mj, meni je moj gin reko da mogu za mjesec dana pocet “radit” al naravno ako se osjecam dobro i ako sam spremna..tako da neznam sta da ti kazem….neznam, mozda sam ja u krivu ali svaki doktor drugacije govori i ajd sad ti znaj…ako se ti osjecas da si dobro, ak si spremna probaj zasto ne…. 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Pakojo divna moja, ljubim te do neba i nazad  Sretna sam jako zbog tebe.. Čuvaj mi se, ljubim bebu i tebe 

    Miki također znam kako ti je .. U 20.tj trudnoće imala spontani.. Prvo lagana surkvica došla u bolnicu i curi plodna voda, ošla na wc i krv krenula! Kiretaža prošla uredu, doktor reko da nemoram čekati.. Sada pijem folnu i uživam. Uz tebe sam i ne predaj se.. Ljubim :*

    Marincica dal' ćemo i mi ovaj mjesec vidjeti veliki plus na tesu?! Ljubim :*:*

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.