Koja kolica kupiti?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tinany

    tinany

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Ima li netko iskustva s Mamas and Papas Ocarro i/ili  Maclaren Daytripper 2u1 kolicima? Hvala🙃😉

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Cure i mene zanimaju iskustva s Maclaren Daytripper kolicima! Bili smo u tri Magic baby ducana i ni u jednim ih nemaju trenutno da bi ih vidjeli u zivo. Makar, mislim da ih budemo kupili i na slijepo jer citam samo pozitivna iskustva s njima. 
    Stoga bih molila neku mamu koja ima ta kolica,dq napise neka iskustva kak bi mi pomogla da konacno odlucim! Hvala 

  • Avatar tinany

    tinany

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mi smo opet danas pitali za Maclaren i navodno dolaze 9.1. U Magic baby… Ne znam.. Čine mi se možda malo plitka, sjedalo mislim.. A ima li itko MUTSY Evo, jako nam se sviđaju… 😁 Hvala!! 

  • Avatar Fairies

    Fairies

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Kakav su ABC Design kolica? Ima tko možda ? Molim iskustva :). Padobranka u 16 tjednu. 

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Fairies

    Kakav su ABC Design kolica? Ima tko možda ? Molim iskustva :). Padobranka u 16 tjednu.


    Ja kupila ABC design condor 4 košaru i sportski dio a jaje Maxi cosi pebble plus (tako nešto). Valjda će biti dobra, ovako na prvu su mi ok skroz, vidit ćemo 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Fairies

    Fairies

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Tonka185

    Fairies

    Kakav su ABC Design kolica? Ima tko možda ? Molim iskustva :). Padobranka u 16 tjednu.

    Ja kupila ABC design condor 4 košaru i sportski dio a jaje Maxi cosi pebble plus (tako nešto). Valjda će biti dobra, ovako na prvu su mi ok skroz, vidit ćemo 😊


    Kak to ste se odlucili za anc design? I zasto bas condor? 

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Fairies

    Tonka185

    Fairies

    Kakav su ABC Design kolica? Ima tko možda ? Molim iskustva :). Padobranka u 16 tjednu.

    Ja kupila ABC design condor 4 košaru i sportski dio a jaje Maxi cosi pebble plus (tako nešto). Valjda će biti dobra, ovako na prvu su mi ok skroz, vidit ćemo 😊

    Kak to ste se odlucili za anc design? I zasto bas condor?


    U biti ABC nikad nisam gledala ni razmišljala o njima.ali dan kad smo suprug i ja pošli malo gledat kolica jedn jedn a ABC su mi bila brutalna al al ne sjećam se koja,neki najnoviji model.i mi sđo zbog visine gledali jer smo visoki oboje. I kao aj ta su super pogledat ćemo još jedan dućan.u tom drugom dućanu ova ABC condor bila na sniženju, ja ih proučila sastavila rastavila, visina ok i odlučim se za njih. Razlika od ovih drugih ABC bi bila 2000kn a za tu razliku mogu kupit nešto drugo. Ukratko-nikakav poseban razlog, sniženje me potaklo da ih odma kupim i nisam htjela komplicirat ni zamarat se sad 15 dana s tim.

    [lilypie.com]

  • Avatar mari_jeta

    mari_jeta

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Pozz cure, ima neko iskustva ili ih ja bar vidio uzivo kolica Alpina Inspiro? Na akciji su u Djecjem svijetu, stalno mi po fejsu izlaze, ali posto je ducan samo u Zg a ja zivim u St, da li ima neko iskustva s njima, dal su kvalitetna, kakva su za voziti itd?
    Puno hvala na pomoci!

    [lilypie.com]

  • Avatar malasirena06

    malasirena06

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    pitanjce za mame ili buduce mame koje su se vec opremile. koja bi, po vasem misljenju bila neka normalna cijena za kolica ( ona neka kao 3 u 1, nemam pojma nista o tome) i na sta tocno prilikom kupovine kolica treba pripaziti? 

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure🤗,
    Trebam pomoc oko kolica…naime zivimo na 5.katu zgrada bez lifta i trebala bi nam neka full lagana kolica,ali opet da se bar malo mogu podesiti po visini ili bar da nisu preniska jer je muz visok skoro 2 m,a ja sam metar i zilet🙈🤣…nije valjda da trazim nemoguce🙈…mogu biti samo kolica ili eventualno 2u1 kolica i jaje…
    Hvala unaprijed.😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.