Koja kolica kupiti?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Iz iskustva bliskih prijateljica: robusna, teska, neprakticna, puno mjesta zauzimaju. Savjetovale su mi da ih ni ne razmatram. Ista stvar i sa Mima Xari. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Sesuda

    Sesuda

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    AllieH

    Iz iskustva bliskih prijateljica: robusna, teska, neprakticna, puno mjesta zauzimaju. Savjetovale su mi da ih ni ne razmatram. Ista stvar i sa Mima Xari.


    To sam sve i ja cula a dobila sam ih od prijatelja koji su ih vrlo malo koristil, prakticki nova sa svim mogucim dodatcima i sad bi bilo suludo kupovati nova a najvise me zapravo muci ta tezina i sto zauzimaju  dosta mjesta. 

    #šmemil

  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Cure, kolica koja preporucujem, GB qbit+, lagana, brzo sklopiva uistinu samo jednom rukom, imaju i nulti polozaj. 

    Aymee

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Sesuda

    AllieH

    Iz iskustva bliskih prijateljica: robusna, teska, neprakticna, puno mjesta zauzimaju. Savjetovale su mi da ih ni ne razmatram. Ista stvar i sa Mima Xari.

    To sam sve i ja cula a dobila sam ih od prijatelja koji su ih vrlo malo koristil, prakticki nova sa svim mogucim dodatcima i sad bi bilo suludo kupovati nova a najvise me zapravo muci ta tezina i sto zauzimaju dosta mjesta.


    Ako si ih dobila, nemoj se premišljati, ostavi ih. Stvarno nema smisla kupovati druga. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Pony

    Pony

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Ima li neka od vas babyen yoyo, ergobaby ili bugaboo bee 5?

    💟 it's a girl 💟

  • VaL

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice :) Već neko vrijeme pratim forum, ali sam se teka sada uključila. Da li netko ima iskustva sa Tako kolicima možda? Može i neki savjet od ovih iskusnijih mama na što posebno obratiti pozornost prilikom biranja kolica? Hvala unaprijed.

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    VaL

    Pozdrav ženice :) Već neko vrijeme pratim forum, ali sam se teka sada uključila. Da li netko ima iskustva sa Tako kolicima možda? Može i neki savjet od ovih iskusnijih mama na što posebno obratiti pozornost prilikom biranja kolica? Hvala unaprijed.


    Savjet je da moras otic provozat po ducanu, obavezno ti, a ne partner, probaj sklopit, rasklopit, namjestit jaje, kosaru i sve. Tebi moraju leci na prvu. Za kupnju uzmi u obzir kakav auto vozite, koliki je prtljaznik, koliko cete voziti kolica, dal u neke  vece setnje moras vozit auto pa rasklapat i sklapat kolica. Ako si u zgradi, imas li lift ili stepenice i di ces drzat kolica. 
    Moj savjet je sto laksa/okretnija, da se mogu sklopit i rasklopit jednom rukom i da nema nedaj boze skidanja kotaca i slicno dok idu u prtljaznik.
    Ako zivis u kuci, setat ces po kvartu i ulici, malo cete se vozit autom i opcenito imate veci auto mozes gledat i veca i glomaznija. A ako imate manji auto, zivis na katu, nemate lift, moras se autom vozit recimo do jaruna i sl za setnju onda gledaj laksa jer ces nakon 3 mj popizdit. 

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Pony

    Ima li neka od vas babyen yoyo, ergobaby ili bugaboo bee 5?


    Ja sam razmisljala o Bugaboo Bee, ali kad smo ih isli vidjeti uzivo, ipak su mi djelovala premalo i sportski dio nekako preotvoren (to je pisalo i u vecini recenzija).
    Babyzen sam imala vise prilika isprobati, jer ih imaju i kuma i sestricna, jedna ih koristi od 0+, druga je uzela 6+ za malu od 1.5 godinu. Kumina mala je prerasla kosaru vec sad sa 4 mjeseca, iako je rodjena sa manje od 3kg i 49cm. Koriste ih po gradu, ali jako tesko prelaze bilo kakve neravnine, na ciglicama po starom dijelu grada se uzasno tresu, ne mogu ni zamisliti kako bi se ponasala na snijegu. Uglavnom, vjerujem da su prakticna za dosta stvari, ali meni eto nikako nisu sjela. 
    Bee nisam imala prilike probati osim sto sam ih vidjela u ducanu, ali kotaci djeluju bolji i deblji nego na Yoyo. I kosara kod Bee mi je puno puno bolja tako da izmedju tih dvojih, definitivno Bee. 
    Za Ergobaby ti ne znam reci nista. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • VaL

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala puno na savjetima :)

  • Avatar Pony

    Pony

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Hvala cure ♡

    💟 it's a girl 💟

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.