Koja kolica kupiti?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaPeJu

    MaPeJu

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    bok curke! trebam pomoc! sto mislite o torino kolicima 3u1? ima li ih tko? ima kakva iskustva?

  • mmmmm5

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz, da li ste slučajno kupili anex cross kolica, meni su takodjer predivna pa me zanima iskustvo? lp

  • Avatar Hipo

    Hipo

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Cure sto mislite o peg perego kolicima?

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Cure koja god kolica kupujete, obratite paznju na jaje. Obicno su ta jaja iz 3u1 kolica jako nekvalitetna, netestirana i brzo ih se preraste. Mi smo uzeli kolica joolz geo 2u1, a jaje cybex aton m-isize u kojem se bebac vozio donedavno a ima 17mj (u njemu se moze voziti do 87vm visine, a u najvecem broju jaja samo do 75cm). Naravno, uz jaje su potrebni i odgovarajuci adapteri za kolica koja kupite.

  • Avatar MaPeJu

    MaPeJu

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    NevaNevičica

    Mi smo na sajmu u Westgate kupili Chipolino Malta 3u1. Zbog malog auta bilo nam je bitno da konstrukcija bude što manja. Tamo smo ih vozali, jako su lagana i ugodna za voziti, a i konstrukcija je među lakšima oko 6kg. Kakva će biti u praksi vidjet ćemo za cca 2,5mj


    dobar dan, ne znam jel se još služite forumom, ali vidim da ste kupili ova kolica koja baš i ja sad planiram kupiti! pa me zanima, kakva su vam iskustva, jer mi se po svemu čine odlična, jel jesu? hvala unaprijed na odgovoru!

  • Marija1313

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Ima li tko iskustva s kolicima s maxi cosi kolicima,
    https://svezabebu.hr/collections/modularna-djecja-kolica/products/maxi-cosi-kolica-adorra-sparkling-grey?variant=19243664900165, [svezabebu.hr] našla sam na ovom webu, trenutno imaju akciju.. Svaka ušteda dobro dođe 😃

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Cure ,ima li koja Silver Cross kolica ?

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Marijana12345

    Cure koja god kolica kupujete, obratite paznju na jaje. Obicno su ta jaja iz 3u1 kolica jako nekvalitetna, netestirana i brzo ih se preraste. Mi smo uzeli kolica joolz geo 2u1, a jaje cybex aton m-isize u kojem se bebac vozio donedavno a ima 17mj (u njemu se moze voziti do 87vm visine, a u najvecem broju jaja samo do 75cm). Naravno, uz jaje su potrebni i odgovarajuci adapteri za kolica koja kupite.


    Apsolutno se slazem s tobom da je puno bitnije uzeti kvalitetnu sjedalicu nego kolica. Kad vidim i cujem u cem sve ljudi voze djecu dode mi da placem.
    Ali mislim da nisi u pravu ovo za velicine, sva jaja koja sam gledala su bila do 83 cm/13 kg.
    Cula sam da navodno postoje neka koja idu do 9 kg samo, ali rekla bih da su to neke žnj marke.


  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Ja sam trenutno u fazi promatranja mama sa bebama po gradu i njihovih kolica. Isto puno razmisljam o tome 2 ili 3u1, al opet sam razmišljala uzet možda 3u1 i za auto sjedalicu od 0 do ne znam koliko ide, uglavnom da je i ona 2u1, samo opet s druge strane onda si kompliciram jer je jaje praktično za nošenje bebe i za kolica, no onda bebu moram premještati u sjedalicu…uglavnom, previše analiziram…isto tako sam razmišljala o mogućnosti da uzmem kolica 2u1, ali bez košare samo sportski dio i jaje jer posto je beba skoro zimska, a ja cu bit kod mojih na sjeveru zemlje, ne znam koliko ćemo uspjeti te prve mjesece biti vani radi vremena….

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    DijMar

    Ja sam trenutno u fazi promatranja mama sa bebama po gradu i njihovih kolica. Isto puno razmisljam o tome 2 ili 3u1, al opet sam razmišljala uzet možda 3u1 i za auto sjedalicu od 0 do ne znam koliko ide, uglavnom da je i ona 2u1, samo opet s druge strane onda si kompliciram jer je jaje praktično za nošenje bebe i za kolica, no onda bebu moram premještati u sjedalicu…uglavnom, previše analiziram…isto tako sam razmišljala o mogućnosti da uzmem kolica 2u1, ali bez košare samo sportski dio i jaje jer posto je beba skoro zimska, a ja cu bit kod mojih na sjeveru zemlje, ne znam koliko ćemo uspjeti te prve mjesece biti vani radi vremena….


    Nismo svi isti, pa nit zivimo isto nit nam pasu iste stvari…
    Ali evo moje iskusvo, pa ako ce koristiti…
    Ja sam isto gledala te sjedalice 0-4 god (15/18 kg) i kao sto sama kazes, ne mozes vaditi bebu u tome. Nije zgodno za zimu jer beba ne smije debelo obucena u sjedalici, pa onda vadi vani, pa umotavaj u dekicu. Ovako ju stavis u jaje, pokrijes dekicom i samo stavis u auto. A svakako ces morati kupiti min dvije sjedalica, pa sad hoce ti prva biti 0/1, a druga 2/3 ili ce prva biti 0+, a druga 1/2/3 financijski ti dode podjednako.
    Eh sad, sto se kolica tice, ja sam malog vodila skoro svaki dan van. Mislim da u zivotu mozda ima 10 dana da nismo bili vani. I po kisi i svakako. Uopce ne mogu zamisliti da smo bili bez kosare. I jos dodatno on se od tamo negdje 2 mj htio voziti samo potrbuske 🙈


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.