Kiretaža

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Vesela123

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Vesela123

    Pozdrav svima
    Neznam da li je za temu ili ne no molim pomoc.Prije mj dana imala sam spontani pobačaj bila na kiretazi mengu jos nisam dobila samo ta prva 2 dana lagano krvarenje sad me vec 3 dana probada kao da cu dobiti no jos nista.kako mi se tada radio papa test neki dan su me zvali od dok da ima neka odstupanja i da uzmem papilocare gel od 21 i da poslje menge pocnem koristiti no nisu mi rekli koja su odstupanja samo da nije nista strasno pa me zanima da li ste se koja susrele s time i da li su vam rekli za sto je on

    Nasli su ti HPV virus na papa testu i dobila si gel da sprijecis papilome ili ako se vec desilo formiranje ili je doslo do celijske promjene da se to tretira. Ja bih ti savjetovala kolposkopiju kada prodje menga cisto da se provjeri grlic jer najcesce napada njega…


    Ma da reko je dok kad prode menga da dodjem da ce mi pravit ponovo pretrage al mi nista nije rekao sto je samo da uzmem gel 
    Hvala

  • Vesela123

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Nije strasno moras podizati imunitet..


    SAYuRI

    Nije strasno moras podizati imunitet..

    Ok hvala idem poslje u apoteku pa uzmem nesto

  • Vesela123

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Nije strasno moras podizati imunitet..


    Sto vi savjetujete koje su tbl najbolje

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Vesela123

    SAYuRI

    Nije strasno moras podizati imunitet..

    Sto vi savjetujete koje su tbl najbolje


    Pa iskreno ima svega na trzistu ne znam na sta najbolje reagujes, maticna mlijec , vitamini, ishrana bolja i povuci ce se hpv..

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Vesela123

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Vesela123

    SAYuRI

    Nije strasno moras podizati imunitet..

    Sto vi savjetujete koje su tbl najbolje

    Pa iskreno ima svega na trzistu ne znam na sta najbolje reagujes, maticna mlijec , vitamini, ishrana bolja i povuci ce se hpv
    Hvala puno budem sve isprobala 
  • Avatar Mimkica

    Mimkica

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Kiretirana sam prije 15 dana u 8tt(beta oko 11000) i danas na kontroli u maternici vidljivo još krvi, i na nalazu pise endometrijum blago raslojen. Doktor kaže 95% bi trebalo izaci sa sljedećim menzes ali ako ne dođe za 6 tjedan da ponovo odem 🤔 malo me to uplašilo… jel ko imao slično? 

    -biokemijska 2022
    -missed ab 11tt 2023
    -missed ab 9tt 2023

  • Lily94

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav 🙂
    Nazalost imala sam missed ab.u 8.tjednu te mi je 22.9.napravljena kiretaza. Nakon toga krvarila sam nekih 4,5 dana,s tim da je samo prva 3 bilo bas krvarenje, a ostalo smeckasti iscjedak. U petak, znaci tjedan dana nakon kiretaze nisam vise ni krvarila ni imala iscjedak. I sinoc sam opet prokrvarila i to ne bas oskudno. Danas mi je tako cijeli dan. Imam neke lagane bolove u trbuhu, ali nitsta pretjerano. Malo sam sad zbunjena, je li to normalno da se opet vrati krvarenje? A za menstruaciju mi se cini prerano, ili mozda ne? Pa ako je netko imao slicnih iskustava da mi pomogne jer sam bas zbunjena. Ginekologu cu se javiti sutra.
    Hvala

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Lily94

    Pozdrav 🙂
    Nazalost imala sam missed ab.u 8.tjednu te mi je 22.9.napravljena kiretaza. Nakon toga krvarila sam nekih 4,5 dana,s tim da je samo prva 3 bilo bas krvarenje, a ostalo smeckasti iscjedak. U petak, znaci tjedan dana nakon kiretaze nisam vise ni krvarila ni imala iscjedak. I sinoc sam opet prokrvarila i to ne bas oskudno. Danas mi je tako cijeli dan. Imam neke lagane bolove u trbuhu, ali nitsta pretjerano. Malo sam sad zbunjena, je li to normalno da se opet vrati krvarenje? A za menstruaciju mi se cini prerano, ili mozda ne? Pa ako je netko imao slicnih iskustava da mi pomogne jer sam bas zbunjena. Ginekologu cu se javiti sutra.
    Hvala

    Normalno je..

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • MissN

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Pozdrav…koliko tjedana nakon kiretaže ste dobile menstruaciju? Rađena mi je kiretaža 10 tjedana nakon poroda radi zaostale posteljice, sad je prošlo već više od 5 tjedana i nema nikakvih naznaka…ne dojim, zbog komplikacija sam odmah po porodu dobila tablete…ginekolog prije 2 tjedna rekao da bi menstruacija morala biti kroz 2 tjedna maksimalno, ali nebi bilo prvi put da su njegove prognoze netočne… 

    👩27 🧔29 OAT ⛪2019
    9/22 ICSI gonal 150+cetrotide+ovitrelle 12js ➡️ et 1 četverodnevni ❌
    11/22 FET ❄️
    33tt preeklampsija 35tt hellp sindrom baby L❤️

  • ITM

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Prva kiretaža posteljice obavljena mi je nakon prijevremenog poroda 17.2.
    Zbog zaostale posteljice ponovljena mi je kiretaža 16.3.
    Nakon druge kiretaže obavila sam i dva ultrazvuka kako bi se utvrdilo da je sada sve čisto.
    Ono što me brine je krvarenje koje još uvijek nije stalo. Krvarenje nije obilno, nekoliko kapi kroz dan. 
    Nakon koliko vremena ste prestale krvariti?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.