Kiretaža

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar feli

    feli

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Bok cure.
    Ja imam blighted ovum,6+3,na uzv se vidi samo prazna gestacijska vrecica. Beta mi je ogromna i pravilno se dupla da je dr. mislila da je blizanacka trudnoca. Idem opet za dva dana na uzv.
    Zanima me kamo na kiretazu u zg? Da je bezbolno i uspjesno izvedeno?
    Hvala

    Ja 84.,on 81.
    1.Ivf 11.mj. Petrova - 4 blastociste,2 vracene- beta0
    Fet 1.mj.2020. 2 blastociste - beta0
    3mj…odgođeno zbog korone

  • MissT

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    feli

    Bok cure.
    Ja imam blighted ovum,6+3,na uzv se vidi samo prazna gestacijska vrecica. Beta mi je ogromna i pravilno se dupla da je dr. mislila da je blizanacka trudnoca. Idem opet za dva dana na uzv.
    Zanima me kamo na kiretazu u zg? Da je bezbolno i uspjesno izvedeno?
    Hvala


    Neznam dali u Zg imate mogucnost ali ja bi iz svog iskustva preporucila medikametozni pobacaj… Manji oporavak i mogucnost komplikacija. 

    Sretno! 

    MissT

  • Avatar feli

    feli

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Rado,al ne znam je li toga ima u Zg.
    Ako tko sto zna,javite. 
    Hvala!

    Ja 84.,on 81.
    1.Ivf 11.mj. Petrova - 4 blastociste,2 vracene- beta0
    Fet 1.mj.2020. 2 blastociste - beta0
    3mj…odgođeno zbog korone

  • vikii

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hallo, Imam jedno pitanje ako mi mozete reci za podrucje Nūrnberg ako netko zna ginekologa da prica nasi. Jako mi je vazno jer vec 3 promijenila jer to je strasno koliko nista ne zele reci niti da urade kompletne pretrage a imam veliki problem !
    Hvala !🙄😥

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

     curke jel imala koja ovakav phD nalaz ili zna sta znaci ?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Ankan

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, dali je netko u zadnje vrijeme bio na kiretaži privatno negdje (podobnik, husar,…) zanimaju me iskustva i cijene otprilike.
    Naime trudna sam 9 tj ali srce ne kuca ☹️ plod je za 6tj.. 
    Naručena sam u Petrovu na medikamentozno ali neznam dali bih išla, čitajući o tome više je bilo negativnih kom i možda bih ipak izabrala kiretažu,neznam ni sama više, sve mi to užasno teško pada 😣

  • MS

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, da li mi neko moze reci koliko dugo se smije cekati kiretaza nakon sto su ustanovili da bebino srce ne kuca. U cetvrtak sam bila na kontroli i doktorica mi je rekla da bebino srce ne kuca. U drugom mjesecu trudnoce sam. Imam mucninu povraca mi se, da li je to znak da bi uskoro mogla dobiti trovanje

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    MS

    Pozdrav, da li mi neko moze reci koliko dugo se smije cekati kiretaza nakon sto su ustanovili da bebino srce ne kuca. U cetvrtak sam bila na kontroli i doktorica mi je rekla da bebino srce ne kuca. U drugom mjesecu trudnoce sam. Imam mucninu povraca mi se, da li je to znak da bi uskoro mogla dobiti trovanje


    MS u kojem si sad tjednu  i prije koliko je prestalo kucati srce? Navodno kažu da 3 do 4 tjedna nema opasnosti za tebe, a što se tiče povraćanja i ostalih simptoma trudnoće možeš ih imati i koji tjedan nakon pobačaja, odnosno dok beta ne padne.
    Nadam se da sam malo pomogla. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    MS mene su kiretirali u 12tt a ustanovili su da je bebica ostala na 8+3, tako nesto. ne znam sta ti je ginekologica rekla, meni kad su ustanovili da ne kuca srce, imala sam kiretazu nakon 5 dana, prijateljica nakon tjedan dan (u privatnika, rekao joj je da priceka tjedan dana da vidi oce li samo krenit). 
    ovo sto orhideja kaze, mogu to jos biti simptomi trudnoce … meni je taman tako i bilo muka jedno dva tjedna od 9og do 11og, a izgleda da bebici vec onda nije kucalo srce

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • Zizi7

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Drage zene molim vas za pomoc ili savjet, 
    U petak mi je napravljena kiretaza jer je bebi stalo srce u 8 tt. I nije sve otislo i ujutro mi je zakazana deuga kiretaza. Jeli neko imao slican slucaj, jakoo me strah sve to proci opet. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.