Kilaža u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Ja sam dobila 20 kg u trudnoci. 3 mjeseca nakon poroda imam 3 kg viska. Cijelu trudnocu sam se trudila hraniti zdravo i rekla sam si da cu bit sretna i debela. Tako je i bilo. Zadnje tromjesečje me ubila zgaravica pa sam mozda i smrsavila. Ali lako za kile. Radije uzivaj u trudnoci. Sretno 😉

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    U prosloj trudnoci sam dobila 23kg, ostala trudna s 56kg na visinu od 173cm, isla roditi sa 79kg. 2 mj nakon poroda bila opet na svojoj kilazi, 7mj nakon poroda bila na 54kg. Sad bude mali za 2 tjedna godinu dana, trudna sam 12 tjedana i od pocetne kilaze u ovoj trudnoci koja je bila 55kg, sam na -3kg i imam 52kg. Jako puno povracam iako jedem podosta, a i mali je izrazito zahtjrvan i nrma ni sekunde mira od njega. Ne zamaram se tezinom, nisma se ni u prosloj jer sma znala da bude sve to otislo. Tak i sad. I da, nije bilo gestacijskog dijabetesa bez obzira na moju tezinu i na tezinu malog, rodio se s 4230g.

  • Niki12

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok svima, u 35 tjednu prve trudnoce sam i do sada sam dobila 16-17 kg sto mi je totalno nejasno. Naime, godinu dana prije trudnoce malo sam se opustila i dobila nekih 10 kg i onda ostala trudna. Cijelo vrijem pazim sto i kako jedem. Normalno da tu i tamo pokleknem pa pojedem neku glupost ali nije da se sopam svaki dan hranom. Do 6og mj trudnoce svaki dan sam hodala po 7-8 km i zapravo cijelu trudnocu sam aktivna jako. Po ljeti sam smanjila s hodanjem ali sam dosta plivala. U pravilu najvise sam jela svjeze voce, povrce, variva, salate i meso (piletna najvise). Naizgled nisam se ni zdebljala toliko, trbuh mi je kao u nekih trudnica koje su trudne 5-6 mjeseci, cak nosim i dosta haljina od prije trudnoce. Svi nalazi su mi super do prije dva dana kad mi je tlak porastao na granicne vrijednosti ali i dalje krvne pretrage, secer itd. sve idealno. Doktor je tlak pripisao dobivenim kilogramima i dao mi terapiju. Ono sta mi nije jasno zasto ih tako jako nakupljam a do kraja trudnoce cu zasigurno jos koji dobiti ako sam pretezito pazila i bila toliko aktivna. Da li je koja imala jos slicnu situaciju? 

  • Katarinavg

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Trenutno sam trudna 31+4. Dobila sam 19 kg u trudnoći. Doktor kaže da da je to puno. Kakva su vaša iskustva?

  • MARELA

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Ah, nebi se ja bas tjesila s onom, ‘sve to ode par mj poslije poroda’. U prvoj sam dobila 21kg, na porodu otislo samo 6, ni grama tih nekih tekucina o kojima svi pricaju, sve je bilo cisto salo koje sam skidala dugih godinu i pol. Beba je bila tako sitna, a ja ko tenk. Nemam savjeta za sve nas kojima se lijepi ko od šale, osim pokusat se disciplinirati - tjelovjezba, setnja svaki dan i jelovnik za trudnice dijabeticarke, ali bez varanja ;)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.