Kilaža u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • garfild007

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav evo i mene prva trudnoca sada sam u 29+2 sveukupno dobila 8kila, mislil sam da je to malo ali citajuci vase komentare vidim da je to sasvim uredu. Moji kod kuce kazu da cu izac mrsavija nego prije trudnoce 😂😁😁

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Ja sam sad 17+5, ostala trudna s 65, danas na pregledu vagana 66 kg. Jedem sve

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Therese

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bog cure ja sam nova na forumu, iza sebe imam dvije trudnoce po skoro 30 kg; a sada sam trudna s trecim 17tjedana j dva dana i do sada sam dobila vec  8 kg jutros sam vidila skoro sam se onesvjestila jedem samo vice i povrce nesto sitno zitarica secer ne jedem godinama i uvijek sam kile morala teskom mukom skidati a u trudnoci se lijepe samo tako/ jako sam nedvozna od toga i neutjesna, nije da lezim nego jos i vjezbam i hodam dosta na dnevnoj bazi/ ne kuzim zasto😞😞😞ima tko kakav prijedlog kako to zaustaviti da ne dodjem opet do 30? 
    Hvala vam 

  • Avatar niki93

    niki93

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke 😊 
    Ja sam ostala trudna sa 53kg na visinu 160, trudna sam 16 +2 i sad sam na 54kg. Još uvijek me prate mućnine sa povraćanjem i mislim da je razlog što kile ne idu gore upravo to, nadam se da će se to uskoro stabilizirati i da imam normalan tek i da kile krenu polako gore 🤭😋

    [lilypie.com]

  • MaryLee

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam u 18 tjednu i udebljala sam se do sada 3,5kg.
    Jedem raznovrsno kao i prije trudnoće, nešto se manje krećem pošto sam na bolovanju i nije mi luđački tempo kao na poslu. Uživam. :)

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    38+1, trenutno na nekih 57,58kg. Pocetna kilaza 45. U prvoj trudnoci dosla do 60 sa 38+2 kad sam rodila. Tu smo negdje. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    21+4 trudna a kila +5 

    [lilypie.com]

  • Tonkamile

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Imam pitanje ostala sam trudna s 83 kg sad sam u 16+3 tj trudnoće i vaga mi pokazuje 88 89 kg dali ke to puno s obzirom da moram paziti da ne jedem slano i to ne jedem ne jedem niti slatkoga niti kruha niti tjestenine samo salate voćni i obični jogurti i voće nisam pametna a kile odoše gore. Imam problem i s probavom

  • Avatar Ledolina

    Ledolina

    Broj poruka: 273

    Prijavi adminu

    Najbolje da se posavjetuješ s gin. Sve ovisi kako se ti osjećaš i koliko ćeš još dobiti kg do kraja. Mene je isto strah i stalno mislim na kilažu, ali ja sam tek u 6.tj,a ostala trudna sa 70. Po mom mišljenju voćni jogurt ti je pun šećera, voće možeš npr. Jabuke, naranče, mislim da imaju manje šećera nego banane, grožđe i sl. 

    [lilypie.com]

  • Tonkamile

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    A budem vidjela s gin neka mi ona predloži što da konzumiram pa ću se toga držati mada imam problem s probavom pa nisam pametna, a voćne jogurte nisam napisala da jedem tri nekad i četiri puta u tjednu😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.