Kilaža u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Žene drage ne brinite za kile 
    Ja sam bila uzasno opterećena time a nepotrebno sada vidim tek.
    12 dana nakon poroda ostalo mi samo +3 kg a dobila sam bila u trudnoći 15 kg
    Jako sam se plašila kila poslije al sve ide samo tako dole a jedem i dojim. 
    Pripazite se kolko možete u trudnoći dozvolite si tu i tamo koji “ grijeh “ i ne brinite opet kažem 😊🤗
    Sretni svima

  • Tonkamile

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala😘😘😁😁😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Nema na čemu 🤗

  • And26

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Pozdrav curkee,
    Ja sam sada u 27.tj i do sad sam skupila +8kg! 
    Kazu da je to u redu,a ja nekak mislim da je malo i previsee…ali sve ce to otici kad izade ovo malo cudo😃
      pisite kolko ste dobivale do 27.tj.?

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Evo prva trudnoca pa nemam s cim usporediti, doktori kazu da je dosta ali da ne brinem. U prva 2 mjeseca dobila sam 8 kg, ali onda je stalo i dalje sam dobila 1 kg i smrsala 1 kg tako da sam sad jos uvijek na istom, 8 kg ukupno u 26.tjednu.
    Visoka sam 1.80, prije trudnoce 67 kg sada 75.

    [lilypie.com]

  • whitey89

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    hello cure
     5.mj.sam trudna i dobila sam 11kg
    ne pretjerivam u nicemu …hranim se normalno
    Ginekolog me ubija da sam preterala 
    i da cu dobiti secer ili da ce nest biti s bebom
    ponasa se kao da sam po cijele dane ležim i jedem smece pred tv….
    ako imate kakav koristan savjet pomagajte jer stvarno vec granicim sa ludilom….
    umjesto da gustam u napokon trudnoci ja umirem svaki dan u brizi i vaganju kako ce sta utjecati 

  • Anastasija

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok cure, ja sam 29. tjedan trudnoce, a dobila sam samo 3 kg, jos u 16. tjednu, a od tad ni grama vise… Inace se prije nisam mogla ugojit, al me zanima da li je to opasno il dal mogu bit neke posljedice? 

  • Jelena_89

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Anastasija, pa čudno je što od tada nisi dobila ništa, jer od tog perioda zapravo i kreće dobivanje na kilaži.
    Mislim da je najvažniji pokazatelj da li beba napreduje u skladu s tjednima, ako da, vjerojatno nemaš brige. Ja sam jako malo kilograma dobila do sad (ušla u 32 tjedan), a beba je naprednija za svoju dob, tako da ja ne brinem…

  • Helikopter

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Anastazija, mislim da nije problem ako je sve na kontroli u redu. Znam curu koja je dobila 5 kila do kraja, a beba imala 4 od tog. 
    Ja sam prvih 5 mj dobila 2 kg, a od onda svaki mjesec po 5 kila. Sad sam 34+1 i u plusu sam 19,sto ce tek bit do kraja. Ne brinem toliko jer je secer dobro, sad vise ni ne mogu toliko jest nema mjesta u zelucu, bas sam ga znala pretjerivati do prije mjesec dana. Inace usla sam u trudnocu s 56 kila na visinu 172 pa se tjesim da ak mi ostane plusa je to u redu😂

  • Sanyaw

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Drage moje pozdrav,
    Nova sam na ovoj temi i javljam se jer jednostavno moram podijeliti svoju situaciju. 
    Dakle, većinu svog života sam “fit”, zdravo se hranim (organske namirnice i te spike) , aktivna.. Bla Bla… Težina oko 54-55 kg.. Sve super…
    ALI, u trudnoću sam ušla sa 2 kg viška (bila prestala sa treninzima jedno vrijeme i taman se mislila vratit kada sam vidjela plusić.. Hihihihi), sada sam još u prvom tromjesečju i strah me KOLIKA ĆU BITI DO KRAJA! 🙄
    Naime, na početku sam ja krenula normalno sa svojom prehranom, ali sve se poremetilo! Događa mi se, kao npr danas, da zdravo doručkujem, zdravo ručam (sve pršti od povrća, boja, ono.. Fakat za instagram 😁😂) … I onda kao da mi netko saspe kiselinu u stomak i nastane ogromna, bolna rupa.. Koju može zatvoriti samo sladoled, čokolada, banana s kikiriki maslacem (WTF!!?!?). I to sam sasula u sebe danas u roku od 20 min.. I bila sam najsretnija na svijetu..

    Eh, da… I te želje nisu samo za slatko već i slano( što masnije to bolje!) .. I to većinom za namirnice i jela koja su nezdrava i koja nisu bila prije toliko zastupljena u mojoj prehrani(Majonezaaaa 💓💓💓) 
    Dodatni problem je što ne mogu nastaviti biti aktivna koliko bi željela zbog komplikacija u trudnoći pa sve samo laganini… 
    Strah me je idući puta stati na vagu kod doktora… Nadam se da će se te divljačke potrebe malo primiti u drugom tromjesečju, jer ako ne… Bit će zla. 

    Uglavnom,  htjedoh samo podijeliti svoje muke i olakšam dušu. 😀😇

    Pozz svima.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.