Kilaža u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Julie

    ayla

    A i ti jos sitno brojis, za 2tj ti si u terminu 😍pa mozes poceti ocekivati da stize, meni je bome vrijeme brzo proletilo a mislila sam da nece nikada. 😁

    Da, da 😍 doktor me narucio 12.9 ako do tad ne rodim 😊😍😜


    Kako tako kasno? Ja svome sada idem svaki tj i na ctg od 36 tj i po potrebi ga nazovem da priupitam uvik nesto,mislim da kad rodim da ce se najvise veseliti sto me se rijesio 😂😂🙈

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Julie

    ayla

    Julie

    ayla

    Julie

    ayla

    Julie

    ayla

    Ma zena nema pametnijeg posla neg pljuvati po drugima, jadno 😐

    Ma ko ju sisa, negoooo…..kako si ti meni? Jos dva tjedna 😍

    Napeto, nestrpljivo, umorno ma nema sta mi nije sada osluskujem dali se desava sto, ako me zaboli di vec mislim to je to 🙈🙈 a opet kao da nisam spremna neznam vise sto da mislim 😂😂

    Hjooooj mogu si misliti sad kako na svaki mic skaces 😂😍

    Pa da postajem luda, kako je dosta nisko ako duz stojim mene probada nemilo i onda vec mislim kako ce me samo presici i da idem roditi, a zapikirala sam jos neke stvari napraviti pa cu to morati prekosutra kad je muz doma da mi pomogne da mogu mirne duse otici roditi 😀

    Ahahahahaha to i mene muci sad, hocu li sve stici…..a zadala sam si sve i svasta 😂

    Ma hoces, moja robica za bebana vec mj dana spremna, al sobu jos imam dovrsiti s ponovnim ciscenjem i namistanjem kreveta i gotovo, al zato mi kuca u haosu ja i muz sami pa kao da prasci zive a ne ljudi 😂😂 neznam kad patronazna dolazi i kako to ide kod nas al znam da cu morati dovesti u red i nevolim da mi neko drugi cisti na to sam posebno alergicna rađe da je svinjac nego da neko prcka po stvarima

    Ne opterecuj se, morala si dugo mirovati. Budes sve to na vrijeme rjesila 😊


    Nadam se da cu imati ono gnjezdenje prije bolnice i da cu dobiti navalu energije za sve obaviti 😁

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    ayla

    Julie

    ayla

    A i ti jos sitno brojis, za 2tj ti si u terminu 😍pa mozes poceti ocekivati da stize, meni je bome vrijeme brzo proletilo a mislila sam da nece nikada. 😁

    Da, da 😍 doktor me narucio 12.9 ako do tad ne rodim 😊😍😜

    Kako tako kasno? Ja svome sada idem svaki tj i na ctg od 36 tj i po potrebi ga nazovem da priupitam uvik nesto,mislim da kad rodim da ce se najvise veseliti sto me se rijesio 😂😂🙈


    Ici cu i ja, danas sam bila i opet za dva tjedna i onda cesce, a on sad ide na go i rekao mi je da cu biti kod Rokija a kad se on vrati ako se ne porodim do tada da cu doci k njemu 12. To je tri dana prije termina pa vjerujem da ce me i ostaviti taj dan jer sam rekla da bi voljela da me on porodi.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Julie

    ayla

    Julie

    ayla

    A i ti jos sitno brojis, za 2tj ti si u terminu 😍pa mozes poceti ocekivati da stize, meni je bome vrijeme brzo proletilo a mislila sam da nece nikada. 😁

    Da, da 😍 doktor me narucio 12.9 ako do tad ne rodim 😊😍😜

    Kako tako kasno? Ja svome sada idem svaki tj i na ctg od 36 tj i po potrebi ga nazovem da priupitam uvik nesto,mislim da kad rodim da ce se najvise veseliti sto me se rijesio 😂😂🙈

    Ici cu i ja, danas sam bila i opet za dva tjedna i onda cesce, a on sad ide na go i rekao mi je da cu biti kod Rokija a kad se on vrati ako se ne porodim do tada da cu doci k njemu 12. To je tri dana prije termina pa vjerujem da ce me i ostaviti taj dan jer sam rekla da bi voljela da me on porodi.


    Ahaa, moj je srecom rijesio godisnji i takoder bi volila da me moj porodi, ja nebi volila ici lezati u bolnicu nego da dodem s trudovima i da me odma porode i kuci 😂😂 sto mrzim bolnice to je cudo, kad mi neko spominje ostajanje u njoj ja bi plakala 😂😂

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    ayla

    Julie

    ayla

    Julie

    ayla

    A i ti jos sitno brojis, za 2tj ti si u terminu 😍pa mozes poceti ocekivati da stize, meni je bome vrijeme brzo proletilo a mislila sam da nece nikada. 😁

    Da, da 😍 doktor me narucio 12.9 ako do tad ne rodim 😊😍😜

    Kako tako kasno? Ja svome sada idem svaki tj i na ctg od 36 tj i po potrebi ga nazovem da priupitam uvik nesto,mislim da kad rodim da ce se najvise veseliti sto me se rijesio 😂😂🙈

    Ici cu i ja, danas sam bila i opet za dva tjedna i onda cesce, a on sad ide na go i rekao mi je da cu biti kod Rokija a kad se on vrati ako se ne porodim do tada da cu doci k njemu 12. To je tri dana prije termina pa vjerujem da ce me i ostaviti taj dan jer sam rekla da bi voljela da me on porodi.

    Ahaa, moj je srecom rijesio godisnji i takoder bi volila da me moj porodi, ja nebi volila ici lezati u bolnicu nego da dodem s trudovima i da me odma porode i kuci 😂😂 sto mrzim bolnice to je cudo, kad mi neko spominje ostajanje u njoj ja bi plakala 😂😂


    I ja ih se grozim, ja bi isto voljela doci, obaviti i otici 😂 idem spavati jer sam danas bila u movingu citav dan……tipkamo sutra kod nas 🤩 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Julie

    ayla

    Julie

    ayla

    Julie

    ayla

    A i ti jos sitno brojis, za 2tj ti si u terminu 😍pa mozes poceti ocekivati da stize, meni je bome vrijeme brzo proletilo a mislila sam da nece nikada. 😁

    Da, da 😍 doktor me narucio 12.9 ako do tad ne rodim 😊😍😜

    Kako tako kasno? Ja svome sada idem svaki tj i na ctg od 36 tj i po potrebi ga nazovem da priupitam uvik nesto,mislim da kad rodim da ce se najvise veseliti sto me se rijesio 😂😂🙈

    Ici cu i ja, danas sam bila i opet za dva tjedna i onda cesce, a on sad ide na go i rekao mi je da cu biti kod Rokija a kad se on vrati ako se ne porodim do tada da cu doci k njemu 12. To je tri dana prije termina pa vjerujem da ce me i ostaviti taj dan jer sam rekla da bi voljela da me on porodi.

    Ahaa, moj je srecom rijesio godisnji i takoder bi volila da me moj porodi, ja nebi volila ici lezati u bolnicu nego da dodem s trudovima i da me odma porode i kuci 😂😂 sto mrzim bolnice to je cudo, kad mi neko spominje ostajanje u njoj ja bi plakala 😂😂

    I ja ih se grozim, ja bi isto voljela doci, obaviti i otici 😂 idem spavati jer sam danas bila u movingu citav dan……tipkamo sutra kod nas 🤩


    Laku noc 😁 naravno 🤪

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    28. tjedan +6,5 kg. Na kraju xu iz bolnice izaci tanja nego prije trudnoće.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar nutrizone

    nutrizone

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    33 tjedan +8kg - doktor predviđa bebu od 4kg 😩

  • melani17297

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mame,danas sam ušla u 21. tjedan,a jučer sam bila na kontroli i vaga kaže +4,5 od početka trudnoće,sestra me je napala što se dešava samnom i poslala me na dijetu,na početku trudnoće sam imala 69kg a visoka sam 168.. 

  • Avatar Tinčica3

    Tinčica3

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    melani17297

    Mame,danas sam ušla u 21. tjedan,a jučer sam bila na kontroli i vaga kaže +4,5 od početka trudnoće,sestra me je napala što se dešava samnom i poslala me na dijetu,na početku trudnoće sam imala 69kg a visoka sam 168..


    Sestra je moron. To je nista. Ja sam u prvih 12 tjedna dobila 4kg. Pa nikom nista.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.