Kako prepoznati trudove (početak poroda) ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Dare12


    Ma sve je to od osobe do osobe…ja sam se pripremila na najgoru mogucu bol…al pocetak nije bija strasan, tek kraj kad sam osjecala glavicu od bebe na trtici, nagon za tiskanjem, a ne mogu tisak kad ni milimetra nisam otvorena….tad sam mislila da cu past u nesvist od bolova, a mm kaze da san tih uru ipo buncala i svasta pricala, a ja se toga uopce ne sicam…

    Pa o tome ja i govorim ti zadnji trudovi za izgon bebice pa to su bolovi da imas osjecaj da ces se sav izgubit,joj kad se sjetim opet za dva i pol mj vec me panika drma,Dare12 potpuno vjerujem tvom muzu sigurno i jesi buncala,ali kad dodu nasi andeli u ruke sva se bol rukom odnese u sekundi

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja sam taj nagon za tiskanjem imala skoro 2 sata, isto sam buncala svasta, izmedju ostalog: Vadie ga van! Ne mogu vise… ili Uspavajte me! :-) Pa mi je babica rekla, ali gospodjo zene se ne uspavljuju vec 50 godina. A ja njoj: Boli me dupe, mene uspavajte! :-)
    Umrla sam od smjeha kad mi je mm pricao, ja se tog nista ne sjecam :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    Ja sam taj nagon za tiskanjem imala skoro 2 sata, isto sam buncala svasta, izmedju ostalog: Vadie ga van! Ne mogu vise… ili Uspavajte me! :-) Pa mi je babica rekla, ali gospodjo zene se ne uspavljuju vec 50 godina. A ja njoj: Boli me dupe, mene uspavajte! :-)
    Umrla sam od smjeha kad mi je mm pricao, ja se tog nista ne sjecam :-)

    eh sad sam se nasmijala ja sam slucajno nogom opalila sestru nakon dva sata tiskanja poludila sam vise a da nevicem skripala sam zubima i sve sam si zube iskrivila

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Hahahahaha, nisam mislila da cu se ikada smijati kada se toga sjetim :-)
    Mozda ipak ima nade da opet krocim u radjaonu.
    A tebi antonio skidam kapu, za treci put :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Fembotica

    Fembotica

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Meni je najgore ovo kad mi kazu ovo ti je prvi porod pa neznas sta te ceka pa ti je super.. E tek onda mi je panika..Imam osjecaj kao da idem u kLaonicu iz koje se ziv izLazi.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ma curke, samo hrabro! Mozete vi to! S razlogom radjamo mi, a ne muskarci, oni bi umrli na prvom trudu! :-) Kategoricki tvrdim da se zene jaci spol! :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Fembotica


    Meni je najgore ovo kad mi kazu ovo ti je prvi porod pa neznas sta te ceka pa ti je super.. E tek onda mi je panika..Imam osjecaj kao da idem u kLaonicu iz koje se ziv izLazi.. 

    Pa i je vjeruj mi necu rec normalno da si u panici ali je drugacije vjeruj mi,ja sam dan prije nego sam isla rodit drugog malog dobila tako mekanu stolicu da se nisam cjeli dan skidala sa skoljke od straha,jer sam znala sta me ceka a sad vec sanjam i imam nocne more od panike a nisam imala do sad nisam ni razmisljala,Eh proudmamy da se mene pitalo treceg nebi bilo nego moj muz uf zavrnula bi mu vratom sad na pocetku se kleo da ce ic samnom i sad kad se blizi kraj ja opet sve moram sama proc joj a tako sam htjela da gleda tu patnju i muku da mu vise nikad nepadne na pamet napravit bebu .

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ProudMomy….potpisujem… ja bi muskarcima samo na jedan dan dala da osjete menstrualnu bol…mislim da bi im to bilo sasvim dovoljno i potpuno bi drugacije gledali na nas…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Fembotica

    Fembotica

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    Ma curke, samo hrabro! Mozete vi to! S razlogom radjamo mi, a ne muskarci, oni bi umrli na prvom trudu! :-) Kategoricki tvrdim da se zene jaci spol! :-)

     Tako je.. I biti cemo jako ponosne na to sta smo prosLe kad izidemo iz rodiLista.. To ce nas jos vise ojacati.. 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Antonio gledaj to s bolje strane…sada ces dobiti svoju ljepoticu…

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.