Kako prepoznati trudove (početak poroda) ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Ma mislim da ćemo prepoznat trudove, jer kad te oko termina počme bolit nezamislivo jako, onda nema što drugo biti. 

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    bjap


    Ma mislim da ćemo prepoznat trudove, jer kad te oko termina počme bolit nezamislivo jako, onda nema što drugo biti. 

    Daa nadam see 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Fembotica

    Fembotica

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ja se nadam da cu isto tako ostati duže doma.. nebi htjeLa doci ranije u rodiListe pa da me supkaju i pipkaju..  samo da pitam vas iskusnije mame: dali su vase mame imaLe sLican porod kao vi, misLim na Lakši iLi teži.. Kazu da i genetika igra uLogu..

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Fembotica


    Ja se nadam da cu isto tako ostati duže doma.. nebi htjeLa doci ranije u rodiListe pa da me supkaju i pipkaju..  samo da pitam vas iskusnije mame: dali su vase mame imaLe sLican porod kao vi, misLim na Lakši iLi teži.. Kazu da i genetika igra uLogu..

    Ja se nadam da meni nece biti kao mojoj mami dok je mene radala,,naime pukao joj je vodenjak u ponedeljak a rodila me u cetvrtak i to se porodila sama tj. “uletjela” sam u ruke cistacici jer je doktor mislio da cu izaci u petak tako da je on otisao jest,pa se moja mama sama porodila i jos je k tomu imala sveukupno 51 sav iznutra i izvana jer je popucala a nije bilo nikoga,,i nisu joj dali inekciju jer je imala neke komplikacije pa je imala sivanje na “zivo” kaze da se ta bol ne moze usporedit sa trudovima,,apgar mi je bio 2/10 ,, nadam se da meni nece biti tako 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    bjap


    Ma mislim da ćemo prepoznat trudove, jer kad te oko termina počme bolit nezamislivo jako, onda nema što drugo biti. 

    Upravo tako Bjap drugo nema sta bit

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Antonio hvala ti puno na tako opsirnom izvjescu…pomogla si mi…
    Bjap u pravu si…u terminu mozemo stvarno ocekivat svasta u bilo koje doba dana ili noci…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Tina0208


    Antonio hvala ti puno na tako opsirnom izvjescu…pomogla si mi…
    Bjap u pravu si…u terminu mozemo stvarno ocekivat svasta u bilo koje doba dana ili noci…

    drago mi je da si me poslusala za bradavice a jos draze da ti je pomoglo.,uh meni joj samo kad se sjetim poroda ja sam vec u panici najbolje mi je bilo prvi put jer nisam znala sta me ceka.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    joj za bradavice…ma zlatna si…sad ih neobavezno namazem kad se sjetim i super su mi mekane i nisu bolne na dodir… volim slusati tvoje savjete..

    pa nikad neznas…mozda ces sad po treci put roditi brzo i bez komplikacija… ja ti od  zelim takav porod..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Uh Tina i ja se tome nadam mislim na bol sam spremna i to me zaobic nemoze ali samo da dugo ne patim jer svaka cast onoj rodilji koja kaze da to malo boli iz mog iskustva to je laz jer to jaaaakkkkkooooo booooooli pogotovo zadnji trudovi.

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    antonio


    Uh Tina i ja se tome nadam mislim na bol sam spremna i to me zaobic nemoze ali samo da dugo ne patim jer svaka cast onoj rodilji koja kaze da to malo boli iz mog iskustva to je laz jer to jaaaakkkkkooooo booooooli pogotovo zadnji trudovi.

    antonio nadam se da će ti ovaj put biti ono što se kaže treća sreća i da češ imati brz i lagan porod kakav i zaslužuješ nakon svih ovih problema s povraćanjem, mučninama, ne spavanjem, mjehurom..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.