Kako prepoznati trudove (početak poroda) ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    uh moja chocolate i ja se tomu nadam ali opet me je strah bojim se ne mogu vam opisat koliko,eh evo sad sam pojela prvi put cokoladu od kad sam zatrudnjela nadam se da mi nece naskodit.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    uh antonio sad me bas nisi razveselila…ok,znam da trudovi bole i znam da jaako bole,ali kad to veli netko iskusan onda mora da jaaaaaaaaaaaaako bole…
    ti se bar mozes potpuno prirediti jer znas kaj te ceka…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Joj da moja Tina zato me i strah mogu ti tec da vec sanjam porod i probudim se sva mokra i uplakana zato i kazem najbolje je prvi put i nemojte slusat nikoga,. jer svatko je drukciji sto se tice poroda ali definitivno mi je muka kad mi je netko govorio da te boli kao kad imas mengu e to je laz i da ovaj put cu trazit epiduralnu samo ako budem stigla na vrjeme prvi put nisam ni znala da to postoji drugi put sam se pravila pametna cekala sam da budu jaci trudovi pa sam zakasnila vec sam bila otvorena skoro za sve.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    a super je rjesenje epiduralna,ali nazalost na Bracaku ju nemaju tako da sam ja osudena na boooolll.

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Tina0208


    a super je rjesenje epiduralna,ali nazalost na Bracaku ju nemaju tako da sam ja osudena na boooolll.

    Ma kako nemaju Boze moj ma to je za nepovjerovati,eto ja se nadam njoj ako ne i ja cu bit osudena opeeeeeet.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    rekla je moja doktorica da jednostavno nemaju dosta doktora tih kaj bi trebali davat epiduralnu i da ju zato nemaju…
    bolje se ti prije raspitaj…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ni kod nas nemaju dosta anesteziologa za davanje epiduralne. Ne znam kako to, ali eto, tako sam čula. Navodno se nekad i potrefi da bude u smjeni pa ono, neka uspije dobiti, ali to je ravno dobitku na lutriji.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    antonio


    Joj da moja Tina zato me i strah mogu ti tec da vec sanjam porod i probudim se sva mokra i uplakana zato i kazem najbolje je prvi put i nemojte slusat nikoga,. jer svatko je drukciji sto se tice poroda ali definitivno mi je muka kad mi je netko govorio da te boli kao kad imas mengu e to je laz i da ovaj put cu trazit epiduralnu samo ako budem stigla na vrjeme prvi put nisam ni znala da to postoji drugi put sam se pravila pametna cekala sam da budu jaci trudovi pa sam zakasnila vec sam bila otvorena skoro za sve.

    Da, te su mi najjace koje kazu da boli ko menga. :-) Ja imam toliko bolne menge, da padam u nesvijest od boli, i svaki drugi mjesec sam na hitnoj na injekcijama protiv bolova, za vrijeme menge. I mogu samo reci da mi je menga macji kasalj u odnoosu na porodjajnu bol.
    Ali svaka je zena drugacija, nekog boli vise, nekog manje… Nema tu pravila.
    I jos sam imala nesrecu da sam od onih (ne)sretnica kojima epiduralna nije djelovala, bar ne skroz. :-(

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Proudmamy savrseno se slazem sa tobom bas da poludis kad izvali tako nesto ne boli to nista jace od menge joj koja laz,a za epiduralnu ne mogu govorit ali ovaj put cu je trazit cim udem u radaonu he he pa cu znat i to iskustvo

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ma sve je to od osobe do osobe…ja sam se pripremila na najgoru mogucu bol…al pocetak nije bija strasan, tek kraj kad sam osjecala glavicu od bebe na trtici, nagon za tiskanjem, a ne mogu tisak kad ni milimetra nisam otvorena….tad sam mislila da cu past u nesvist od bolova, a mm kaze da san tih uru ipo buncala i svasta pricala, a ja se toga uopce ne sicam…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.