Jesenske bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dzennyy123

    Dzennyy123

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame.. imam pitanje.proslo mi je od poroda.6 tjedana i krvarenje mi se opet vratilo danas.. sta vi mislite.o tome.  Koliko ste vi krvarilee poslje poroda

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Dzennyy123

    Pozdrav mame.. imam pitanje.proslo mi je od poroda.6 tjedana i krvarenje mi se opet vratilo danas.. sta vi mislite.o tome. Koliko ste vi krvarilee poslje poroda


    Ja sam krvarila 8 punih tjedana, u dva navrata je stalo na 1 dan i nastavilo dalje

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    justme123

    christyy

    justme123

    christyy

    Pozdrav mame 😊 ne stignem se bas cesto javljati posto sam sama s malim i imam hrpu obaveza i jos uz to organiziramo vec krstenje 😊 htjeli bi to rijesiti prije Bozica :)
    Imam pitanje- ima li koja preporuku za privatan uzv kukica u Zagrebu? Trebamo to obaviti kroz 3 tj a nemam pojma di je najbolje otici…

    Imas polikliniku Ribnjak u Ulici grada Mainza, tamo sam ja svog vodila, 200kn ti je, imas doktora Čalagu, kod njega je 300kn i imaš polikliniku Zahi, ali ne znam koja je kod njih cijena. To su ovi za koje ja znam

    Hvala ti 😊😊❤

    Ma nema na cemu, javi kako je proslo i jel doktor zavrsio popisan (skroz im pelenu skinu za uzv i onda djeca samo krenu) 😂


    Bili smo danas na uzv ali u poliklinici Terapija. Doktor je stvarno super i nije bio popisan 😂 prvo je otkvacio jednu stranu pelene pa onda drugu hehe. Uglavnom sa kukicima je sve u redu 😊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    christyy

    justme123

    christyy

    justme123

    christyy

    Pozdrav mame 😊 ne stignem se bas cesto javljati posto sam sama s malim i imam hrpu obaveza i jos uz to organiziramo vec krstenje 😊 htjeli bi to rijesiti prije Bozica :)
    Imam pitanje- ima li koja preporuku za privatan uzv kukica u Zagrebu? Trebamo to obaviti kroz 3 tj a nemam pojma di je najbolje otici…

    Imas polikliniku Ribnjak u Ulici grada Mainza, tamo sam ja svog vodila, 200kn ti je, imas doktora Čalagu, kod njega je 300kn i imaš polikliniku Zahi, ali ne znam koja je kod njih cijena. To su ovi za koje ja znam

    Hvala ti 😊😊❤

    Ma nema na cemu, javi kako je proslo i jel doktor zavrsio popisan (skroz im pelenu skinu za uzv i onda djeca samo krenu) 😂

    Bili smo danas na uzv ali u poliklinici Terapija. Doktor je stvarno super i nije bio popisan 😂 prvo je otkvacio jednu stranu pelene pa onda drugu hehe. Uglavnom sa kukicima je sve u redu 😊


    Super i za kukice i nepopisanog doktora 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Pitanje… U svibnju je neki event na koji bih voljela ici, traje 3 dana ali je daleko od kuce 500km. Tada Ce beba imati 6 i po mjeseci. Posto nemam iskustva, zanima me da li je to previse da budem odsutna ili ne?

  • Avatar iris2018

    iris2018

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    bok cure, imam pitanje :)

    mala mi sad ima skoro pa 4 mjeseca,nisam imala mlijeka pa ne dojim, pa mi je zato i prva menstruacija i došla15.10. no, otad nisam dobila menstruaciju! rodila sam carskim rezom, koristila zaštitu, doduše ne hormonalnu nego barijernu, i napravila test za trudnoću prije tjedan dana koji je ispao naravno negativan. jeste li imale takvo iskustvo? da je menstruacija nakon poroda carskim rezom neredovita i da toliko kasni? hvala, malo sam zabrinuta

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Kalanhoja

    Pitanje… U svibnju je neki event na koji bih voljela ici, traje 3 dana ali je daleko od kuce 500km. Tada Ce beba imati 6 i po mjeseci. Posto nemam iskustva, zanima me da li je to previse da budem odsutna ili ne?


    Jel dojis? Ako da samo trebas izdojit dovoljno da imaju hranit je dok te nema, i izdajati se dok si tamo da ti se ne bi upalile grudi, a ako prima formulu onda je lakse.. moja sestra je prvi put ostavila malu na 4 dana s 6 mj i sve je proslo ok..ja bi samo malo pripremala prije, ostavila je s nekim sat vremena, pa 2 pa 3, cisto da se navikne i da vidis reakciju

    Justme, ti nam nisi na faceu :( sretna 2 mjeseca :) kako nam je Antonio? 

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Tocno par cura mi nije na fejsu tamo mi je puno lakse 😉 
    Justme123 sretna dva mjesecaaa 👏👏😁😁🎊

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    A vi ste na fejsu….aaa, zato ovdje tišina.. Kako cu vas nać? 
    Iris sto je to barijerna zaštita? Ja isključivo dojim i dobila sam m točno mjesec dana nakon poroda, a zatim ju imala još 2put u istom mjesecu…sad je očekujem danas, sutra. Rodila sam prije,  ot ce idući tjedan 3 mjeseca. Moja gin kaže da hormoni još luduju i da treba neko vrijeme da se tijelo poslozi. Kad sam pitala koliko?, nije specifirala već otprilike između 3 mj- 6mj.

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    PlavaBorovnica

    A vi ste na fejsu….aaa, zato ovdje tišina.. Kako cu vas nać?
    Iris sto je to barijerna zaštita? Ja isključivo dojim i dobila sam m točno mjesec dana nakon poroda, a zatim ju imala još 2put u istom mjesecu…sad je očekujem danas, sutra. Rodila sam prije, ot ce idući tjedan 3 mjeseca. Moja gin kaže da hormoni još luduju i da treba neko vrijeme da se tijelo poslozi. Kad sam pitala koliko?, nije specifirala već otprilike između 3 mj- 6mj.


    Borovnice naci ces nas tu:   https://m.facebook.com/groups/465253027326526?tsid=0.781928255186926&source=result [m.facebook.com] 
    Ovdje tisina a na faceu ne mozemo umukniti 😜 
    Koliko ja znam barijerna zastita su kondomi, dijafragma i slicni proizvodi? ( vidi se tko je bio kod doktora prosli tjedan i raspravljao o tome) 
    Ja mengu jos nisam dobila i uopce joj se ne radujem ..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.