Jesenske bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar iris2018

    iris2018

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Da,da,kondomi itd. :) pretpostavljam da su još uvijek poremećeni hormoni u pitanju, iako znam dosta cura kojima se “dogodilo”, no meni se ne bi smjelo dogoditi, a pošto oralnu kontracepciju koristit jednostavno ne mogu , ekstra smo pazili…onda mi nije jasno kakvo je to bilo krvarenje poput menstruacije koja je trajala nekoliko dana, nakon mjesec i po lohija koje su postale skroz blijede i nestale…vjerujem da su mi hormoni još zbrćkani. no svejedno me malo ipak strah, jer jedan jedini put u životu kad mi je kasnila menstruacija sam bila trudna 

  • Deleted user

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Maslacko hvala ti! Antonio je super, samo su mi ovi stariji stalno nesto bolesni pa sam dosta odsutna jer imamo prehladu pa vrtic pa nesto jace od prehlade i antibiotik pa vrtic i evo nas opet doma s temp i curenjem nosa i bolnim grlom. Ni jedne zime nije ovako bilo 🙄
    Nas_bebac hvala i tebi sto si se sjetila, ja sam cak zabiravila bila dok mi nije frendica spomenula
    Kalanhoja sa 6mj beba moze bez problema ostati s tatom ili bakom ta 3 dana ako nisi ti jedina koja ju uspavljuje nego se izmjenjujete, moja nakstarija je prvi put ostala duze s 10mj, isli smo slaviti Novu i nije nas bilo 4 dana.
    Iris nakon poroda ne mora m dolaziti svakih 28 dana nego polako lovi ritam, nor meni je bila 4 mj od poroda s kceri pa nakon 35 dana pa onda sljedeca nakon 32 pa nakon 30 pa nakon 27 i onda se ustabilila tek na svakih 27-28…a sad jos jisam dobila, ali tek je malo vise od 2 mj proslo

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    justme123

    Maslacko hvala ti! Antonio je super, samo su mi ovi stariji stalno nesto bolesni pa sam dosta odsutna jer imamo prehladu pa vrtic pa nesto jace od prehlade i antibiotik pa vrtic i evo nas opet doma s temp i curenjem nosa i bolnim grlom. Ni jedne zime nije ovako bilo 🙄
    Nas_bebac hvala i tebi sto si se sjetila, ja sam cak zabiravila bila dok mi nije frendica spomenula
    Kalanhoja sa 6mj beba moze bez problema ostati s tatom ili bakom ta 3 dana ako nisi ti jedina koja ju uspavljuje nego se izmjenjujete, moja nakstarija je prvi put ostala duze s 10mj, isli smo slaviti Novu i nije nas bilo 4 dana.
    Iris nakon poroda ne mora m dolaziti svakih 28 dana nego polako lovi ritam, nor meni je bila 4 mj od poroda s kceri pa nakon 35 dana pa onda sljedeca nakon 32 pa nakon 30 pa nakon 27 i onda se ustabilila tek na svakih 27-28…a sad jos jisam dobila, ali tek je malo vise od 2 mj proslo


    Bas smo te bile spominjale na faceu kako nam samo jos tebe nema, sve smo polako zavrsile tamo.. uh bas ti se to vrti u krug, jel ti jedno ozdravi pa se drugo razboli? Jesi bar ti zdrava ostala pored njih?

  • Deleted user

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    maslacko456

    justme123

    Maslacko hvala ti! Antonio je super, samo su mi ovi stariji stalno nesto bolesni pa sam dosta odsutna jer imamo prehladu pa vrtic pa nesto jace od prehlade i antibiotik pa vrtic i evo nas opet doma s temp i curenjem nosa i bolnim grlom. Ni jedne zime nije ovako bilo 🙄
    Nas_bebac hvala i tebi sto si se sjetila, ja sam cak zabiravila bila dok mi nije frendica spomenula
    Kalanhoja sa 6mj beba moze bez problema ostati s tatom ili bakom ta 3 dana ako nisi ti jedina koja ju uspavljuje nego se izmjenjujete, moja nakstarija je prvi put ostala duze s 10mj, isli smo slaviti Novu i nije nas bilo 4 dana.
    Iris nakon poroda ne mora m dolaziti svakih 28 dana nego polako lovi ritam, nor meni je bila 4 mj od poroda s kceri pa nakon 35 dana pa onda sljedeca nakon 32 pa nakon 30 pa nakon 27 i onda se ustabilila tek na svakih 27-28…a sad jos jisam dobila, ali tek je malo vise od 2 mj proslo

    Bas smo te bile spominjale na faceu kako nam samo jos tebe nema, sve smo polako zavrsile tamo.. uh bas ti se to vrti u krug, jel ti jedno ozdravi pa se drugo razboli? Jesi bar ti zdrava ostala pored njih?

    Ma ja sam ko zmaj 😂, ali mi je dosta vec viroza za ovu zimu, a jos nije ni blizu kraja. Nisam ja za fb, postanem ovisna o tim stvarima pa ih radije eliminiram. A i znam neke cure koje jesu u grupi pa mi one prenesu sto ima 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    justme123

    maslacko456

    justme123

    Maslacko hvala ti! Antonio je super, samo su mi ovi stariji stalno nesto bolesni pa sam dosta odsutna jer imamo prehladu pa vrtic pa nesto jace od prehlade i antibiotik pa vrtic i evo nas opet doma s temp i curenjem nosa i bolnim grlom. Ni jedne zime nije ovako bilo 🙄
    Nas_bebac hvala i tebi sto si se sjetila, ja sam cak zabiravila bila dok mi nije frendica spomenula
    Kalanhoja sa 6mj beba moze bez problema ostati s tatom ili bakom ta 3 dana ako nisi ti jedina koja ju uspavljuje nego se izmjenjujete, moja nakstarija je prvi put ostala duze s 10mj, isli smo slaviti Novu i nije nas bilo 4 dana.
    Iris nakon poroda ne mora m dolaziti svakih 28 dana nego polako lovi ritam, nor meni je bila 4 mj od poroda s kceri pa nakon 35 dana pa onda sljedeca nakon 32 pa nakon 30 pa nakon 27 i onda se ustabilila tek na svakih 27-28…a sad jos jisam dobila, ali tek je malo vise od 2 mj proslo

    Bas smo te bile spominjale na faceu kako nam samo jos tebe nema, sve smo polako zavrsile tamo.. uh bas ti se to vrti u krug, jel ti jedno ozdravi pa se drugo razboli? Jesi bar ti zdrava ostala pored njih?
    Ma ja sam ko zmaj 😂, ali mi je dosta vec viroza za ovu zimu, a jos nije ni blizu kraja. Nisam ja za fb, postanem ovisna o tim stvarima pa ih radije eliminiram. A i znam neke cure koje jesu u grupi pa mi one prenesu sto ima 🙂


    Mozda su tvoji sad obavili za cilu zimu 😁 drzimo fige 🤞

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Curke drage, nema vas :( sve ste se prebacile na Facebook sigurno… Pitam se često kako ste, šta radite, kako vaši mališani napreduju.. :)) Pozdravljam vas sve i šaljem puseee :* :* :*

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Hej christy..
    Da mi se sve prebacile na facebook, nekako lakse tamo sve pratiti :) kako ste ti i bebac? Sjetimo te se u grupi, falis nam jos samo ti :)

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    maslacko456

    Hej christy..
    Da mi se sve prebacile na facebook, nekako lakse tamo sve pratiti :) kako ste ti i bebac? Sjetimo te se u grupi, falis nam jos samo ti :)


    Hejjj evo mi smo super, rastemo i napredujemo odlično  Baš mi fali tipkanje s vama pa eto možda i otvorim fb samo zbog grupe hehe  Možeš li mi poslati link ?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    christyy

    maslacko456

    Hej christy..
    Da mi se sve prebacile na facebook, nekako lakse tamo sve pratiti :) kako ste ti i bebac? Sjetimo te se u grupi, falis nam jos samo ti :)

    Hejjj evo mi smo super, rastemo i napredujemo odlično Baš mi fali tipkanje s vama pa eto možda i otvorim fb samo zbog grupe hehe Možeš li mi poslati link ?


    Pridruži se mojoj grupi na aplikaciji Messenger: posjeti https://m.me/join/AbYsrG8syM_KPmqr [m.me]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.