Jesenske bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Anđeo, mi smo imali istu situaciju, bas istu. Prvo smo mislili da je skok u razvoju ali mislim da je jednostavno bila takva faza (mislim da je mozda htjela povećati proizvodnju mlijeka). Sad se isto jos zalomi tu i tamo takav dan ali nije vise cesto kao prije. I nekad ju jednostavno moras pustiti da place 5min, da ju nisam pustala da plače stvarno ne bih stigla ni na WC ni jesti ni nisam.

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    Looda_vila- oprosti možda nisam popratila ali zašto si bila u poliklinici?
    Jel imala neka ovakvu situaciju?Nika je bila baš dobra opet po noći bila ovo nam se desilo vec al ne u ovoj mjeri bilo je izdržljivije Al je zato danas uzas nemogu vise od 8 ujutro do 14 i 30 bila na cici to vam ovako izgleda aktivno jede nezz nekad 5 nekad 10 min i onda cucla samo uopće ne vuče pa opet malo vuče i nakon nekakvih sat i pol kad je maknem sa cice spava 10-ak min i vrisak ruke usta i opet ispočetka… Mužje griz skuhao oko 9h a ja sam do cca 12h 2 zalogaja pojela krenem jest i plac znači do pol 3 (tad je zaspala) nebi ništa stavila usta da mi on nije nakraju u krevet donio 😓 (dobro dok je još ovaj tjedan on na godišnjem) spavala je 3 i pol sata pa je jela opet oko sat i 40 min onda je spavala 2 sata i sad je opet od negdje 22 sata na cici 😭 evo spava ko top bradavica joj ispadne van al za 10 min je budna i trpa ruke usta, IMA KO NEKI SAVIJET?? Probala sam se izdojit iz obje cice sam u nekih 15 min navukla nekih malo manje od 20 ml i nejde više i to uz stiskanje i masažu


    Pa kak bi imala više mlijeka kad stalno papa 😂, i moj je imao takve dane, ali našla sam način da spava i ogladni, nosim ga u nosilici po sat-dva (mogao bi cijeli dan biti bez jela u nosilici), i kad ga skinem on se prišteka i pojede kak spada i onda je mir😀

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Kalanhoja- ona za 5 sec tolko plaće da sad čak se pojavi i suza 😱 za 10 sec samo slika bez tona ostaje bez zraka i kad je dignem uuuu Uuuu i mir onda trpa ruke u usta jučer nam je to 2 puta napravila ja i muž smo se baš uplašili nije ti ugodno.
    Uspjela sam izdojit 50ml u dva sata dok je spavala 👏👏👏 onda je cicala sat i pol mislim više spavala nego cicala  i dala joj na flašicu (isto je morala jednom budit jel je zaspala) to izdojeno mlijeko malo skroz je ostalo 3 gutljaja podrigla je bila još 15 min na cicu i sad spava ko top ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Anđeo, ista stvar je i s mojom bebom, iako je 2 mjeseca starija. Ima dana (sigurno 3-4 u tjednu) kada ne zaspe preko dana, već kao i tvoja na max.5 -10 minuta, pa se prene i onda taj plač dok se ne zaceni bez daha. Kao da ne zna što bi radila budna, mobil je zanima na nekoliko minuta. (Mislim na dio njenog budnog vremena, jedan dio sam joj ja posvećena).
    Većinom, ne stignem ništa tokom dana. Kao da ima skok u razvoju zadnja 2 mjeseca…
    Ali,kazem si “just keep swimming, just keep swimming”😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Moja isto lijepo zaspe nakon bočice izdojenog. Valjda ju ta velika količina mlijeka odjednom uspava. A prije bočice bude na sisi i ne da joj se vuci pa odmah zaspe, a cim ju pokusam staviti u kinderbet - plač.
    Bome lijepo ti imas mlijeka ako vec nakon 2 tj uspijes 50ml. Ja sad mogu jedva 50 pa moram skupljati tijekom nekoliko sati i cekam da skupim 80.. patronazna mi rekla da nema smisla ispod 80 jer da joj to nece biti dosta… I to se izdajam dok mi malena istovremeno siše na drugoj sisi. Da ne radim tako, ne bi nisam uspjela izdojiti jer ne curi niš dok ona ne siše. 

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    E i moja nit sekundu ne zeli biti sama dok je budna… Jos je mala valjda..

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Kalsanhoja, valjda je to tako trenutno.. proci ce!
    Anđeo, i moja trpa obje šake u usta i siše ih jako, ali nakon što se najela. Kaže mi jedna mama da je moguće da je svrbi desni jer ima već 2 mjeseca…
    Isssa, koju nosilicu imas? 
    Mojoj curi već ispada kosa naveliko, i raste nova. Jel još kome?

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Evo sad sam odlučila samo nadohranu dat da vidim kolko opce pojede kaže patronažna da nema smisla tolko je na cici držat  nego nek bude na cici dok aktivno jede ne duže od sat i pol i onda izdojeno.  Žene drage ona je sad pojela 115 ml 😱😱😱😱

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    115 ml? A gladno malo pile;) jel sad mirna? 
    Borovnice mojoj ne ispada nego raste nova ispod ove.. sad joj je ova stara kosa u zraku a nova uz glavu 😂
    Kalanhoja ja sam znala ostaviti svojoj u gnijezdu tetru koja mirise na mene i onda bi bila mirna.. ali nema sanse da ce mi biti mirna u kreveticu preko dana.. u gnijezdu ce se zabavljati bez problema ali u kreveticu nema sanse.. to joj je samo za noc

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Uh, baš je bila gladna Bitno da se sad najela. Bit će sve u redu, možda još ne hvata dobro. 
    Maslacko, pametno ti je ovo s mirisnom gazom 😀
    Ima i toga na glavi, mix stare i nove kose+ćelavo.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.