Jesenske bebe/mame 2019.💞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Noemi nam je javila da su Jeja i Lala rodile pa sam dosla cestitati curkama, vidim otvorile ste novu temu pa pisem ovdje posto cete tu i biti ❤️

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Evo ja sam zalijepila popis, neka se nađe…puno mama nema, ali mozda nam se pridruze nove🤗


    Bravoo Aurora 👍 super za novi podforum 😁 

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Ajme sto ovo brzo ucitava 😮😱 vec sam zaboravila da to moze bit brzo 😅

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Juhuuuu neka je i ovaj osvanuo 🤗🤗🤗 nadam se da ce se jos mamica prikljuciti koje nas citaju 😊😊 

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Super, tu cemo nastaviti sa izmjenom iskustava ali kao mame 😊. Mi lijepo cicamo, jos smo u bolnici i trebali bi u petak ici domeka. Danas je mm bio u posjeti, dosla i kcer ali je bila u boravku, ja s njom tamo a mm s bebom u sobi. Proslu noc sam trazila da malecka bude u sobi s bebama jer sam se morala malo naspavati, vidjet cemo kako ce ova proci kad je samnom 😊

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Aurora87

    ayla

    Juhuuuu neka je i ovaj osvanuo 🤗🤗🤗 nadam se da ce se jos mamica prikljuciti koje nas citaju 😊😊

    Ovo je prvi put da sam otvirila neki podforum. Sva sam si bitna😁🤣


    Hahahhahahaha 😆😆

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Lala  cestitam 😍

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Aurora87

    ayla

    Juhuuuu neka je i ovaj osvanuo 🤗🤗🤗 nadam se da ce se jos mamica prikljuciti koje nas citaju 😊😊

    Ovo je prvi put da sam otvirila neki podforum. Sva sam si bitna😁🤣


    😂😂😂😂 Neka neka dao bog da otvoris drugi put s bebicom drugom 😊😊

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Cestitke Lala, eh nova tema… nekako sam sad nostalgicna heheh 😃♥️

    Nasoj curki danas mjesec dana, a nama jucer bila treca godisnjica braka, i danas isli izlet uru vrimena u drugi grad iznenadit bake i djedove 🥰

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Venus

    Cestitke Lala, eh nova tema… nekako sam sad nostalgicna heheh 😃♥️

    Nasoj curki danas mjesec dana, a nama jucer bila treca godisnjica braka, i danas isli izlet uru vrimena u drugi grad iznenadit bake i djedove 🥰


    Cestitam vam na godisnjici 😊😊😊😊 i na prvom mj neka samo napreduje i budee na mamu 😊😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.