Jesenske bebe/mame 2019.💞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Sta papate? Mi cemo danas krusku i sljivu sa zitaricama. Bude bio parti u peleni 🤣

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Mila12

    O supika. Mi smo se isto oko 6 pa nastavili do 8 tj bebana 😂 i sad opet u 11 malo zaspala. Ja sva sretna idem se sisat danas napoooookon 😃


    Hahahah tako sam i ja bila hepi sisanje sam rijesila a 4.6 idem konacno i obojat se jer imam izrast od 5 cm na glavi hahah. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Mila12

    Sta papate? Mi cemo danas krusku i sljivu sa zitaricama. Bude bio parti u peleni 🤣


    Mislim da cemo danas kombinaciju brokula mrkva i karfiol to jako voli..
    A popodne grisolino sa tresnjicama. 

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Ja se nisam farbala od 10/2018 pa si ti misli. 🤣 izraslo mi je tolko moje a dole zutila stare boje koja je bila crvena 😆 
    Mmm super fino, moja isto je jako zavola povrca
    A nama je dosao tata i donjeo jagode i kupila sam joj onu kao dudu di se voce stavi pa cuclaju grickaju to pa cu vj jagodicu joj stavit unutra, posto je vec probala u kasicama jagode 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Mila12

    Ja se nisam farbala od 10/2018 pa si ti misli. 🤣 izraslo mi je tolko moje a dole zutila stare boje koja je bila crvena 😆
    Mmm super fino, moja isto je jako zavola povrca
    A nama je dosao tata i donjeo jagode i kupila sam joj onu kao dudu di se voce stavi pa cuclaju grickaju to pa cu vj jagodicu joj stavit unutra, posto je vec probala u kasicama jagode


    Mila12

    Ja se nisam farbala od 10/2018 pa si ti misli. 🤣 izraslo mi je tolko moje a dole zutila stare boje koja je bila crvena 😆
    Mmm super fino, moja isto je jako zavola povrca
    A nama je dosao tata i donjeo jagode i kupila sam joj onu kao dudu di se voce stavi pa cuclaju grickaju to pa cu vj jagodicu joj stavit unutra, posto je vec probala u kasicama jagode


    Koliko je tvoja bebica stara? Negdje sam cula da jagode tek sa godinu smiju a to ocito nije pravilo jer sam nedavno vidjela kasicu pise 4+ i bobicasto voce jagoda malina i borovnica unutra ako se ne varam.. Ja imam domace jagode pa me zanima jel smije probati… 

  • Bobica91

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Ubacujem se iz prikrajka vas citam samo da manich odgovorim sve domace sezonsko moze. Citala swm da bebe reagiraju na pesticide kojima jw voce tretirano a ne samu vocku i kad se gleda da je jabuka cak veci alergen od jagode. Slobodno sve domace ne tretirano beba moze papati. 

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Moja ce sada 8mjs a probala je sve bobicasto i jagode prije mjs dana vec, a posto ja dojim i isto jedem to sve nikad ni je reagirala. Mislim da mu mozes dati ti kasicu da proba, moja je odma cijeli smazala. Ja sam uvela i tresnje i grozde i ananas i mango i sve moguce sto sam nasla od hipo kasica izuzetak frutek mislim da sam tresnju i grozde uzela. Al npr za kasica ima jako mali postotak jagode i sveta i mislim da je i jabuka u njoj nesjecam se stv, znam da ima malo svega ostalog ali opet barem da proba pa sa vidis. 😀

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Bobica91

    Ubacujem se iz prikrajka vas citam samo da manich odgovorim sve domace sezonsko moze. Citala swm da bebe reagiraju na pesticide kojima jw voce tretirano a ne samu vocku i kad se gleda da je jabuka cak veci alergen od jagode. Slobodno sve domace ne tretirano beba moze papati.

    Ajme super onda.. Papat ce svega jer imamo svega i kuci i u vikendici.. Dat cu mu jagode da proba onda.. 

  • Bobica91

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Nema na cemu, i mi uskoro krecemo sa dohranom pa sam bas proucavala ima i grupa na faceu domace kasice za bebe i mnogo korisnih savjeta bas za takve  nedoumice. Ali je bas bitno da je domace jer ne preporucuju uopce ako je kupljeno u marketima a cak je bilo slucajeva gdje su bebe reagirale jer im je prodano pod domace a na kraju opet prskano, tako da tvoj bebac ima srece da je iz vaseg vrta pa svakako znas sto dajes. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Bobica91

    Nema na cemu, i mi uskoro krecemo sa dohranom pa sam bas proucavala ima i grupa na faceu domace kasice za bebe i mnogo korisnih savjeta bas za takve nedoumice. Ali je bas bitno da je domace jer ne preporucuju uopce ako je kupljeno u marketima a cak je bilo slucajeva gdje su bebe reagirale jer im je prodano pod domace a na kraju opet prskano, tako da tvoj bebac ima srece da je iz vaseg vrta pa svakako znas sto dajes.


    Pa da imamo svega u vrtu pa nam je to super.. Ako nesto nemamo imamo prijateljicu koja nabavlja domace za svog malca pa donese i nama.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.