Jesenske bebe/mame 2019.💞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ja isla curki rezat noktice, ajme patnje nisam nikada to volila radit na rukama bi ih pojela a na nogama fraknem ili odem pedikerki ali curki to mi problem da ju nebi zarezala 😐😐 kako vi s tim prolazite 

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    teresita

    Htjela sam napisati da nema pomaka pa nisam znala kako urediti post, evo sad 3 za redom 😰😰😂😍 allalalalalalalallalalalalalallalala helloooouuu😊😀😁😂😃😄😅😆😇😈😈☺🤥🙂🤠🤣


    Hahahahaha mislim da se ne moze editirati post. Ili ni ja ne znam 🤔
    Sad cu bas probat tebi ubacit nest u post

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Ja isla curki rezat noktice, ajme patnje nisam nikada to volila radit na rukama bi ih pojela a na nogama fraknem ili odem pedikerki ali curki to mi problem da ju nebi zarezala 😐😐 kako vi s tim prolazite


    Ja se ispraksirala, nakon jela i nakon podrigivanja, stavim ga na jastuk za dojenje i pocinje fino wellnes 😅 prvo odrezem pa isturpijam na rukama, pa na nogama. Pa onda znam jos baby stapicima ocistit izmedju prstica na nogama s vodom, pa onda s baby uljem, isto stapicima prodjem. I jos mal masazice mu nabacim ili vjezbica 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar nopobo

    nopobo

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Jutro cure, super da si otvorila novu temu Autora! Moja mala isto dobro napreduje i svako toliko odspava po 7-8 sati u komadu ali po savjetu patronaže i pedijatra ja je ne budim jer nema potrebe kad lijepo dobiva na težini i sve je u redu, pa bi i tebi tako savjetovala. Moraju puno spavati kad puno rastu :) evo mi jutros idemo na uzv kukova, nadam se da će dobro proći 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    ayla

    Ja isla curki rezat noktice, ajme patnje nisam nikada to volila radit na rukama bi ih pojela a na nogama fraknem ili odem pedikerki ali curki to mi problem da ju nebi zarezala 😐😐 kako vi s tim prolazite

    Ja se ispraksirala, nakon jela i nakon podrigivanja, stavim ga na jastuk za dojenje i pocinje fino wellnes 😅 prvo odrezem pa isturpijam na rukama, pa na nogama. Pa onda znam jos baby stapicima ocistit izmedju prstica na nogama s vodom, pa onda s baby uljem, isto stapicima prodjem. I jos mal masazice mu nabacim ili vjezbica 😁


    Ma ja nemogu nakon jela pree zivahna razbava se uvjek po krevetu pa onda koristim guzvu 😂😂

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Moja je nocas cicala jedno 4-5 puta ali smo relativno dobro spavale. Vec u 5 pocinje muving pa gotovo sa spavanjem.
    Jedva cekam domeka. Za sad je dobra beba, buni se samo kad pelene mjenjamo, to joj se ne svidja ali vidim da i bebe od cimerica reagiraju isto, ocito to bebama ne pase 😊.

  • sreca

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Ja nemam problema sa rezanjem noktica i nije me strah. Ugl kod kupanja kad sve obavljam napravim i to. 
    Moja dosta drži glavu na desno. Neki dan na provjeri kukova, doktorica je rekla da je tako ležala u stomaku pa joj ostalo. Pokušavamo da ju namjestim ulijevo pa podmetnem gazu il nešto al nakon 10 min place. Isto tako imamo problem sa spavanjem na boku. Uopće neće place. A strah me da ne ulegne glavicu.
    Hjoj kad čujem da vaši tako spavaju dugo po noći zavidim,haha. Valjda ćemo i mi uskoro neki ritam barem 4h . Da malo dođem sebi i naspavam se. Preko tjedna ne volim muža dizat ipak ide radit tako da jedino vikendom se mogu malo opustiti.

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Mi smo sa sinom na uzv kukica isli s tocno mjesec dana a sada smo dobili termin kod pedijatra tek tada, dok dobijemo uputnicu i upisemo se za uzv imat ce 2mj jer se u kbc ceka. Zato mislim da cemo otici privatno u dr.Ivanisevica obaviti taj uzv i mozda skinuti siroko povijanje odmah 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Yopa

    Yopa

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Bok ekipa, evo da se i ja pridruzim ovoj temi. Moj malac je stigao 15.11. 😊 
    Evo sad vas citam i gledam sto sve radite i mislim se kasnim li s necim il ce to sve nadoci s vremenom. Treci dan da smo kuci i uglavnom samo spavamo i jedemo, jos pronalazimo ritam- pogotovo onaj nocni.  

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar october30

    october30

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima na novom pdf-u
    Mame gdje kupujete Biogaia kapi? 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.