Jesenske bebe/mame 2019.💞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Mi idemo sutra domeka, dobili danas pikicu za tbc, provjerili sluh, sve ok. U ponedjeljak dolazi patronazna.
    Drugi tjedan cemo je ici prijaviti na opcini pa ce mm nositi papire da dobijemo neku pinku od grada i hzzo-a i od firmi 😊

  • lalolitala

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Evo mi danas bili na kukicima sve ok. Al tak mi je zao vidjet dvije bebe dobile remencice 😣

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Yopa

    Bok ekipa, evo da se i ja pridruzim ovoj temi. Moj malac je stigao 15.11. 😊
    Evo sad vas citam i gledam sto sve radite i mislim se kasnim li s necim il ce to sve nadoci s vremenom. Treci dan da smo kuci i uglavnom samo spavamo i jedemo, jos pronalazimo ritam- pogotovo onaj nocni.


    Dobrodosli i cestitam na bebacu 😊 ne kasnis tek si rodila samo polako 😁

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Ja planiram do daljnjeg samo frosch baby, a nase perem s Faksom i nekad osjetljivo isto saml frosch. Ja sam dala sogorici neki dan da malenoj osisa nokte jer imam bebicu i iskustva, al na kraju smo se obe preznojile opet i prepale tog sisanja noktiju haha. I naravno da mi se beba opet izgrebala po licu, tako d ai dalje furamo rukavice…

    Luce jel taj Ivanisevic neki ortoped? Koga preporucas po Splitu od doktora? Mi isto planiramo otic ovih dana snimit privatno kukove i iskreno se nadam da je sve ok da maknemo ove dosadne povoje pa da beba moze lijepo jos nositi svoju robicu vel.56 ☺️

    Nego govori mi svekrva da se beba sad navikla na te povoje i da ima nes deblje oko guze i toplije pa je to grije, da ce joj bit hladno ako se to naglo makne, da bi bilo dobro uzet neke gacice preko pelene zimi 🤷🏻‍♀️ Jel zna itko ocemu je rijec, zar uopce postoje gacice za male bebe 😅

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Ayla, pitala sam se gdje si😁. Mene sad ceka peglanje, bebo je malo zakrmio al kontam na pola sata ako i toliko. Jel vi peglate ili imate susilice? I do kad planirate prati s baby detergentom bebecu odjecu?


    Tu sam tu, probudila se jutros prije 6 pa ju hranila i reko idemo jos spavat i do 11 i onda dok ja otkuham bocice dok kafu popjem to ti je proces 😂 dobila sam pa sam zivcana nikad me nije tako pms drzo al dobro valjda ce proci 😂 ja peglam susilicu nemam i nemam namjeru uzimati posto imam di susiti robu a ljeti stavim van na terasu.. Pa ja mislim jos prati s njezinim jer onda ima poseban miris 😊 

  • lalolitala

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Cestitam na porodima!
    Nisam nikad prala odvojeno nit micala oneksivac. A bome nit peglam.🙈 ulijem onaj dezinfekcijski sprej u masinu tu i tam pa imam nekak u glavi da je to ok!

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Venus

    Ja planiram do daljnjeg samo frosch baby, a nase perem s Faksom i nekad osjetljivo isto saml frosch. Ja sam dala sogorici neki dan da malenoj osisa nokte jer imam bebicu i iskustva, al na kraju smo se obe preznojile opet i prepale tog sisanja noktiju haha. I naravno da mi se beba opet izgrebala po licu, tako d ai dalje furamo rukavice…

    Lucejel taj Ivanisevic neki ortoped? Koga preporucas po Splitu od doktora? Mi isto planiramo otic ovih dana snimit privatno kukove i iskreno se nadam da je sve ok da maknemo ove dosadne povoje pa da beba moze lijepo jos nositi svoju robicu vel.56 ☺️

    Nego govori mi svekrva da se beba sad navikla na te povoje i da ima nes deblje oko guze i toplije pa je to grije, da ce joj bit hladno ako se to naglo makne, da bi bilo dobro uzet neke gacice preko pelene zimi 🤷🏻‍♀️ Jel zna itko ocemu je rijec, zar uopce postoje gacice za male bebe 😅


    😲😲😲😲 Ja to jos nečuh ja sam svojoj makla nije pokazivala interes da joj je ledeno 

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Aurora87

    I ja sam jucer malcu rezala nokte. Kad se najede i zaspi, samo ga namjestim bocno na sebe, a ja u polulezeci polozaj i tako capnem na rukama. Na nogama jos nisam ali morat cu palceve.
    Meni mali trecu noc zaredom spava bez buđenja za jest. Znaci prvu se sam probudio nakon 5 sati, drugu sam ga ja nakon 5 sati stavila na sisu da nije nivznao i nastavio spavati i odspavao u komadu 8 sati. Jutros sam ga sravila na sisu naoon 6 sati sna i on je jeo ali i dalje spava. Trebam li se zabrinuti i buditi ga tako?🤔


    Ne trebas. Uzivaj zeno 👍 napokon je produzio spavanje 😁

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Ja ne kuzim kako su toliko podijeljena misljenja oko svega kad su bebe u pitanju…Hoces o tome kako previjati pupak, do toga kad se snimaju kukovi…vidim da ste svi isli ranije, a evo nama receno s mjesec dana njegove starosti da se narucimo tek s dva mjeseca da bi dosli na red s 3. Kao, ovdje u os ne snimaju prije 3 mjeseca (barem u dz). A Noemi, vi ste isli ranije na to snimanje. Jel to mozda na indikaciju buduci da ipak povijate kukove ili sto…?


    Ne ne, ja bila s mj dana (do tad nisam povijala), tek nakon uzva smo krenuli previjat (ima prijelazni oblik na lijevom kuku), nista strasno. Evo bili smo i na kontroli prosli tj i malo se popravilo i sad moram jos mj dana povijat, al ne moramo ic na kontrolu vise. Bili smo i bolnici na uzv. I doktorica sto je radila uzv je rekla da je super sto smo tak rano dosli i da ne mozes doc prerano na uzv. 

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Venus da, dr.Ivanisevic je vrhunski ortoped, radi privatno u zgradi di je klinika Svjetlost (nasuprot Kalajdzica). Ako ne uspijemo na Firule odmah doc na red ic cemo kod njega na uzv 😉

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.