Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Kokoloo drago mi je zbog dobrog pregleda i sto se hematom smanjuje 🥰 sto se samog duphastona tice ne vjerujem da bi doktor ukidao da ga i dalje treba uzimati ali i oko toga mozes uvijek traziti drzgo misljenje. Ja npr uzimam Utrogestan i rekli su mi da ga moram uzimati do 12.tjedna dok posteljica u potpunosti preuzme svoju funkciju i nakon toga ne, a isto tako ima trudnica koje ga uzimaju skoro do kraja trudnoce, svaka trudnoca je drugacija i ne treba se uvijek voditi onome sto netko drugi uzima. 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Ruli, ma hoce, nestat ce, mora 😁 aha, onda.super, jedva cekam i to sad!
    Ima333 ahaaa, ima smisla! A ti si ga pila isto radi hematoma ili? Hvala ti na ovom komentaru, umirio me 🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    chivas12y

    Arieakod nas ista stvar sto se tice spola, samo sam ja ta koja zeli znat a muz ne🤣
    Kokoloo cestitam na urednom pregledu ❤️


    A ima nesto slatko u tome da do zadnjeg ne znas oces primiti u ruke deckica ili curicu, moj muz jedva ceka da isprazni ducane, jedino sto ga vec sad sprecava je plavo ili rozo inace bi ja vec imala cijelu garderobu i opremu doma 😂

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Aries5

    Kokoloo drago mi je zbog dobrog pregleda i sto se hematom smanjuje 🥰 sto se samog duphastona tice ne vjerujem da bi doktor ukidao da ga i dalje treba uzimati ali i oko toga mozes uvijek traziti drzgo misljenje. Ja npr uzimam Utrogestan i rekli su mi da ga moram uzimati do 12.tjedna dok posteljica u potpunosti preuzme svoju funkciju i nakon toga ne, a isto tako ima trudnica koje ga uzimaju skoro do kraja trudnoce, svaka trudnoca je drugacija i ne treba se uvijek voditi onome sto netko drugi uzima.


    Hmmmmm.. da, mozda cak i odem do privatnog ali razmislit cu jos.. istina, nije svaka trudnica ista niti trudnoca.. hvala ❤️ 
    A uzimala si radi hematoma ili?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Kokoloo

    Aries5

    Kokoloo drago mi je zbog dobrog pregleda i sto se hematom smanjuje 🥰 sto se samog duphastona tice ne vjerujem da bi doktor ukidao da ga i dalje treba uzimati ali i oko toga mozes uvijek traziti drzgo misljenje. Ja npr uzimam Utrogestan i rekli su mi da ga moram uzimati do 12.tjedna dok posteljica u potpunosti preuzme svoju funkciju i nakon toga ne, a isto tako ima trudnica koje ga uzimaju skoro do kraja trudnoce, svaka trudnoca je drugacija i ne treba se uvijek voditi onome sto netko drugi uzima.

    Hmmmmm.. da, mozda cak i odem do privatnog ali razmislit cu jos.. istina, nije svaka trudnica ista niti trudnoca.. hvala ❤️
    A uzimala si radi hematoma ili?


    Nisam imala hematom, objasnjenje je bilo da zbog policisticnih jajnika postoji mogucnost da moje tijelo nece proizvoditi dovoljno progesterona u ranoj trudnoci

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    Jao, ja vas nikako ne stignem pohvatati…stalno nešto. 
    Uglavnom Tara  čestitke na urednom nalazu i dečkiću. Jel se to meni čini ili su svi za koje znamo do sada dečki? Izgleda da ste sve točno pogodile ovulaciju. Baš me zanima kakav ćemo omjer na kraju imati. 
    Vidim da su i Mama_anđela i Kookolo imale preglede (nadam se da nisam nečiji propustila) i da je sve u redu. Baš je lijepo to čuti. Mi smo naručeni tek 25.2., a do tad se ja svaki dan pitam jel dobro napredujemo. Na pregledu sam bila za 7+1, beba je odgovarala 6+3, ali je ginekologica rekla da je to okej jer imam dulje cikluse i kasnije ovulacije i da će termin mijenjat ako se slučajno napravi veća razlika na idućem pregledu, da je za sada to zanemarivo. 
    Što se tiče mučnina Amelie ni ja ih nisam imala. Bilo mi je u par navrata malo kao loše, ali više od gladi nego od hrane. Sad je i to prestalo. Na kilaži sam u plusu za nešto manje od kile. Kako ste vi s time?

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕ (💉 Clexane) ➡️ 9/22 beba V 👶❤️

  • Avatar Mama_anđela

    Mama_anđela

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Kokolo, drago mi je zbog urednog pregleda i da se hematom povlaci :)
    Sto se tice duphastona, ja ga i dalje pijem, iako sam usla u 14 tjedan. Nisam imala krvarenja nikako, i bez obzira pijem ga otpocetka. Sve zavisi izgleda od doktora do doktora, moja sestra je ga pila do negdje vise od 20 tjedana. Dok recimo u prvoj trudnoci ja to nisam uzimala, bila sam kod druge doktorice, i za duphaston nisam nikad cula do ove sada trudnoce. Ako je rekao da je okej, onda nema sta :) Posto vidim da ga dosta cura ne pije, nije neka greska, samo je do stava doktora :)

    🙋‍♀️ 27 g.
    🙆‍♂️ 36 g.
    12.12.2020. - UZV, 28 tjedan, fetus mortus.. Baby boy H.💙

    - Terapija: Clexane NMH, Duphaston
    🐣surprise 21.12.2021. ➕
    -Termin: 21.08. 2022. 🙏🍀❤
    -NIPT 10+1, sve uredno 😇 💙 It's a boy 💙
    [lilypie.com]

  • teichmmb

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Čestitam svima na dobrim pregledima i lijepim vijestima, vidim da zasad vladaju dečki 😊
    I ja sam danas bila na pregledu, prema današnjem ultrazvuku je 9+4, sve uredno i baš se lijepo već vidi beba na ekranu 🙂
    Sljedeći pregled idem privatno za 2 tjedna i tada ćemo raditi i Nipt.
    Mučnina nemam ni ja samo ružan okus i gadljivost prema nekoj hrani.

    👱‍♂️ Adrian
    🧑‍🦲 Noel

  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Hvala cure svima na komentarima u duphastonu. 
    Aries5, imam i ja policisticne jajnike ali nikad nisam cula z to 🤔
    Uglavnom, narucila sam se iducu srijedu, 23.2., u privatnika cisto da cujem drugo misljenje i da budem 100% mirna. Divne ste sve ❤️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Dakle cure što se vitamina tiče, ovisi koji vašem tijelu odgovaraju.
     U prvoj trudnoći sam krenula sa Prenatalom i bilo mi je baš loše od njega, iako ga puno žena koristi.
    Prebacila sam se na Pre mama duo i koristim ih od tada (trudnoća+dojenje). Meni su odlične ☺️ posebno folat više ne uzimam, to sam prestala sa 12. TT😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.