Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Iri

    Nasa bebica je stigla jutros rano u 39 tjednu tocno, iznenadio nas sviju, bolno jest bilo naravno, ali me je disanje spasilo, bila sam sama u porodajnoj sali i prodisavala trudove dok nisam osjetila jaku potrebu za tiskanjem, tada su dosle sestre a doktor nije ni uspio doci, bebac izasao 🙈


    Jao e pa cestitam, doslovno sama si se porodila , svaka čast 👏👏👏 uzivaj s svojom bebicom i odmaraj, mazite se i pazite 💙

  • Mina89

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Iri

    Nasa bebica je stigla jutros rano u 39 tjednu tocno, iznenadio nas sviju, bolno jest bilo naravno, ali me je disanje spasilo, bila sam sama u porodajnoj sali i prodisavala trudove dok nisam osjetila jaku potrebu za tiskanjem, tada su dosle sestre a doktor nije ni uspio doci, bebac izasao 🙈


    Ajme bravo, čestitke od srca hrabra mamice ♥️ koje lijepe vijesti! Uživajte, pazite se i mazite 😍

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Iri

    Nasa bebica je stigla jutros rano u 39 tjednu tocno, iznenadio nas sviju, bolno jest bilo naravno, ali me je disanje spasilo, bila sam sama u porodajnoj sali i prodisavala trudove dok nisam osjetila jaku potrebu za tiskanjem, tada su dosle sestre a doktor nije ni uspio doci, bebac izasao 🙈


    Ajmeeee! Čestitke, mama! 🤩🥰

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Trudnice sto čekate , jel vama dosadilo ? 😩 ja upravo s CTG, vraćali me da pojedem čokoladicu , bebica se bila uspavala, sad sve OK hvala Bogu, ali nešto ja jedva čekam porodjaj aBd i da sve prodje uredu, bolnica i onaj miris, pa stalno nalazi , bockanja ufff . Kako se vi držite ? ♥️

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Evo ja danas točno 39. Tjedan i ništa još na vidiku. Sad me počinje prati strah da ću i prebaciti termin pa da će me htjeti inducirati. Nadam se da ne 🙄 Drugo mi je dijete, ja bila uvjerena da će stići ranije, ali eto 🤷‍♀️ 
    Danas opet idem depilirati sve, raditi frizuru, da budem spremna 😂 

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Ruli

    Evo ja danas točno 39. Tjedan i ništa još na vidiku. Sad me počinje prati strah da ću i prebaciti termin pa da će me htjeti inducirati. Nadam se da ne 🙄 Drugo mi je dijete, ja bila uvjerena da će stići ranije, ali eto 🤷‍♀️
    Danas opet idem depilirati sve, raditi frizuru, da budem spremna 😂


    I ja sam bila uvjerena, drugo dijete i sve Al ipak ništa 😞 inducirani zakazan za utorak ako ništa do tad ne bude. Iako mene nije strah induciranog , i prvi porod mi je bio takav i super je sve prošlo 😄

  • Mina89

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Meni danas ispao dio sluznog čepa, sad čekamo 🤗 malo smo već sve nestrpljive 🤭😍

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Mina89

    Meni danas ispao dio sluznog čepa, sad čekamo 🤗 malo smo već sve nestrpljive 🤭😍


    WooHoo! Super 🤩 Meni danas 10. Dan od ispadanja čepa a u prvoj trudnoći sam nakon čepa rodila drugi dan. Kako je sve to ludo i nepredvidivo 😄 

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mina89

    Meni danas ispao dio sluznog čepa, sad čekamo 🤗 malo smo već sve nestrpljive 🤭😍


    Nestrpljive je mala riječ 😂 u prvoj trudnoci se porodila 2 dan nakon ispadanja sluznog čepa, a sad će skoro 6 dan i ništa još uvijek 😩

  • Avatar Matuška

    Matuška

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Čestitam nove mamice 🥰
    Meni se čini zadnjih tjedan dana da se dosta beba rodilo prije termina, što na forumu, što u jednoj drugoj grupi. A ima i vas par koje ste prebacile. Držim vam fige da se pokrene da ne bude inducirani 🤞
    Ja sam u zadnjih 12h imala 3x proljevastu stolicu što je navodno jedan od pretporođajnih znakova, al nemam za sad ništa drugo pa se nekako nadam da će pričekati još barem par dana jer nemam ni torbe spremne ni robicu opranu. Nekako mi je sve brzo došlo 😱
    Ali ako mala odluči nek nam dođe🥰

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.